Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

JoannA 11:41, 27 mar 2019


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Co to za kwiatuszki na parapecie?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gosialuk 11:50, 27 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Ja posiałam 20-tego. Już widzę pierwsze wschody. Dziś może cyknę fotkę, bo wczoraj pogoda była okropna. Lubię ten moment. Pierwsze co po pracy, to lecę i doniczki oglądam, czy coś nowego nie wyrasta.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
sylwia_slomc... 12:47, 27 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Cudna ta focia ze szczygłami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Gosiek33 15:25, 27 mar 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
stadkiem szczygłów mnie dobiłaś
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 18:52, 27 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Zakrecona napisał(a)
Ja się na dereniówkę wproszę, bo nigdy nie piłam
Magdo jak tylko uda się zebrać tyle owoców, żeby nastawić to zapraszam.
A drzewko z niego niemałe, tak więc mam nadzieję w tym roku na owoce.



Kawa napisał(a)
Anuś śniegu nie zazdroszczę
ale fotki śliczne oczy napasłam
Na szczęście koło południa po śniegu nie było już śladu i nawet dało coś porobić, choć zimnica okropna.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 18:58, 27 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
JoannA napisał(a)
Rozbawiłaś mnie tym lekkim mrozikiem -5. Dobre.
Twoje fotki jak zawsze zachwycają.
Straszyli na mój rejon większymi to cieszę się, że tylko tyle było.

JoannA napisał(a)
Co to za kwiatuszki na parapecie?
To werbena Joanno,. U mnie niestety siać narazie się nie chce, więc robię w tym roku sadzonki metodą MałejMi. No i ta zaleta, że wcześniej kwitną.

Gosialuk napisał(a)
Ja posiałam 20-tego. Już widzę pierwsze wschody. Dziś może cyknę fotkę, bo wczoraj pogoda była okropna. Lubię ten moment. Pierwsze co po pracy, to lecę i doniczki oglądam, czy coś nowego nie wyrasta.
Ja niestety ostatnie weekendy mam na wariackich papierach i nawet nie mam jak ziemi do wysiewów kupić. Pewnie skończy się na kretowiskach.

Chciałam się 'pochwalić' dużą kwaśną, ale niestety na fotkach poza rodkami nic nie widać. Z bliska w zasadzie też niewiele. Liściaki jeszcze gołe, paprocie śpią, a azalie są takie malutkie....
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 19:00, 27 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudna ta focia ze szczygłami
Bo one fotogeniczne są.



Gosiek33 napisał(a)
stadkiem szczygłów mnie dobiłaś
To tylko dodam, że to tylko kawałek stadka który zmieścił się w kadr...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anabuko1 21:56, 28 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Ancia co to za ładny ptaszek ?. Pierwszy raz taki widzę.
To dereń taki ukwiecony?
Super.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 08:07, 29 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kiedy moje derenie osiągną takie rozmiary...ile zbierasz owoców z takiego drzewka...sprawdzisz?...czy Twój to jakiś odmianowy egzemplarz?
Extra kadry z ptaszkami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 08:16, 29 mar 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
anka_ napisał(a)
Po wczorajszej nawałnicy i opach śniegi, dzisiaj piękny, zimowy poranek. Lekki mrozik (-5), roślinki przykryte śniegiem i słoneczko...

Staw zmrożony...



Chyba czas zacząć wysiewy.


Już najwyższy czas na wysiewy i jaki piękny widok powyżej...pięknie zaaranżowany staw
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies