Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Makusia 22:56, 25 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kurczaczek.... Słodziak
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anka_ 16:10, 26 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Takiej drastycznej zmiany aury jeszcze nie widziałam. Śnieżna nawałnica z piorunami... śniegu w dwie minuty tyle, że można bałwany lepić i cały czas sypie... Rano trzeba będzie pług zamawiać...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Zana 16:20, 26 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
I wysłałaś mi to na W-wę. Moja koleżanka z pracy właśnie powiedziała, że to nie może być śnieg. To jakiś wyrób śniegopodobny.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
roma2 20:14, 26 mar 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Co za romantyczne kobiety! Rosół i rosół .
____________________
Komendówka
anka_ 20:30, 26 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wiosna powiedziałabym, że już do Cię przyszła śliczna i kolorowa. Dereń wyglądem chciał się do kurczątka upodobnić
Jeszcze rano była... teraz leży śnieg...

anabuko1 napisał(a)
Hej Aniu!
Piękna wiosna, piękne kolorki.
Ach jak ja lubię te pierwsze pazuki piwonii.
Fantastycznie wyglądają,
Ja jeszcze swoich nie widzę .
Uwielbiam tą piwonię od Mariusza za jej bezproblemowość. Zero okrywania, wcześnie rusza i jest cudna.

Margerytka40 napisał(a)
Ale Ci się dereń zażółcił, a mój ledwie kilka kwiatków ma ale przesadzany w tamtym roku więc pewnie dlatego. Nie ma co liczyć na dereniówkę raczej
Asiu mój kwitnie pięknie, ale owoców jakiejś zawrotnej ilości nie ma. W tym roku muszę mu się przyjrzeć, bo nie wiem czy nie zawiązuje czy ptaki zjadają zanim zauważę.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Margerytka40 20:42, 26 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gdzieś chyba kiedyś czytałam, że by obficie owocował musi być więcej niż jeden i nie jestem pewna ale chyba powinien być gatunek męski i żeński chyba jak nic nie pomieszałam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Mariposa 20:55, 26 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Margerytka40 napisał(a)
Gdzieś chyba kiedyś czytałam, że by obficie owocował musi być więcej niż jeden i nie jestem pewna ale chyba powinien być gatunek męski i żeński chyba jak nic nie pomieszałam


Chyba nie musi być męski i żeński, tylko po prostu dwa egzemplarze, zapylające się nawzajem. Dlatego radzono mi, aby kupić dwa i posadzić pniami obok siebie, aby rosły jak dwupniowe drzewko. Kupiłam dwa maluszki, ale już kwitnące. Są w doniczkach, poczekają jeszcze chwilę.
____________________
Ela Motylogród
anka_ 21:18, 26 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Magleska napisał(a)
Aniu -śliczna wiosna dereń świeci ,krokusy czarują …. no po prostu pięknie psze Pani
Magdo u ciebie wiosna zdecydowanie bardziej zaawansowana.

Zana napisał(a)
Zawsze z przyjemnością na te Twoje ptaszonki zaglądam, ale ten wielkanocny the best.
Na rosołek... kiedyś
Mam nadzieję, że na pisanki.

Mala_Mi napisał(a)
Bedzie niedługo dereniówka i rosół....szkoda ze tak daleko do Ciebie.
Muminki w samochód i zapraszam.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:24, 26 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Makusia napisał(a)
Kurczaczek.... Słodziak
Mam jeszcze piękniejsze, tyle że kolorkiem nie bardzo świąteczne.

Zana napisał(a)
I wysłałaś mi to na W-wę. Moja koleżanka z pracy właśnie powiedziała, że to nie może być śnieg. To jakiś wyrób śniegopodobny.
Ano niestety Anuś na Warszawę poszło. Nie wiem co to waliło, ale takiej nawałnicy to jeszcze nie widziałam.

roma2 napisał(a)
Co za romantyczne kobiety! Rosół i rosół .
O zguba się znalazła...
Z tym rosołkiem to u mnie problem, ale pisankowe egzemplarze mają dożywocie.



____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 21:27, 26 mar 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Margerytka40 napisał(a)
Gdzieś chyba kiedyś czytałam, że by obficie owocował musi być więcej niż jeden i nie jestem pewna ale chyba powinien być gatunek męski i żeński chyba jak nic nie pomieszałam
Asiu ja mam 4 derenie- ten duży i 3 szczepione maluchy (już kwitnące). Zobaczę czy ilość owoców się zwiększy.

Mariposa napisał(a)
Chyba nie musi być męski i żeński, tylko po prostu dwa egzemplarze, zapylające się nawzajem. Dlatego radzono mi, aby kupić dwa i posadzić pniami obok siebie, aby rosły jak dwupniowe drzewko. Kupiłam dwa maluszki, ale już kwitnące. Są w doniczkach, poczekają jeszcze chwilę.
Ja włąsnie dlatego dokupiłam. Ale i pewnie to ma znaczenie, że ten mój duży to prawdopodobnie z siewu. Maluchy już w tamtym roku ładnie owocowały.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies