Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 23:59, 27 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Co za widok
Gosiu zdjęcia niestety z mojego telefonu więc nawet w niewielkim stopniu nie oddają piękna. Mieliśmy wspaniałą wycieczkę. Najpierw Bolestraszyce i bajka..... staw lotosów. Cudowne, wielkie, majestatyczne. Szkoda, że na fotkach tego nie widać.



Później Bieszczady i Solina

ewsyg napisał(a)
Ania, masz cudne oczko wodne. Rodzinę sarenek widziałam i nie zazdroszczę. Zgadzam się z tym co napisałaś o ludzkiej bezmyślności.

Pozdrawiam
Ewo to oczko Ani/MałejMi, ale będę nad swoim pracować. Co do ludzkiej bezmyślności to nawet szkoda gadać.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 07:13, 29 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Aniu znalazłam hortensję - to niby Little Lime ale 'Jane' teraz wiem skąd taka różnica

Żabieniec babka wodna i jaszczurzec pochylony - mam nadzieję na dobre rozpoznanie

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 07:46, 29 lip 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41815
Oglądam fotki i żałuję
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 09:21, 29 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Aniu znalazłam hortensję - to niby Little Lime ale 'Jane' teraz wiem skąd taka różnica

Żabieniec babka wodna i jaszczurzec pochylony - mam nadzieję na dobre rozpoznanie
Wśród hortensji to teraz zawrót głowy. Super ta Jane.
Gosiu oddziel tego Żabieńca jak chcesz go mieć bo jaszczurzec go zeżre.

Kasya napisał(a)
Oglądam fotki i żałuję
Wiesz Kasiu jak ciężko było dzisiaj wyjeżdżać....
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 09:34, 29 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
anka_ napisał(a)
Wśród hortensji to teraz zawrót głowy. Super ta Jane.
Gosiu oddziel tego Żabieńca jak chcesz go mieć bo jaszczurzec go zeżre.

Wiesz Kasiu jak ciężko było dzisiaj wyjeżdżać....



Jak go rozdzielić? Boję się go dotknąć a ty mówisz - dziel!
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 10:33, 29 lip 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Aniu cieszę się, że dzięki Ani dane nam było poznać się w realu, tak sie zakręciłam wczoraj, że kompletnie zapomniałam Cię wyściskać za pomoc( wiesz jaką)
Może kiedyś jak będziesz bliżej to zawitasz i do nas
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
TUTEK 08:59, 30 lip 2019

Dołączył: 22 cze 2016
Posty: 76
ania w niedziele zebrałem nasiona firletki,naparstnicy,szałwi białej - piekna jest i ostrózki moge te nasiona przetrzymac np. przez rok?
albo wsiac na wiosne przyszłego roku prosto do ziemi? zelzało u nas i jest chłodniej i pochmurno wreszcie
Mala_Mi 13:18, 30 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Dzięki Anuś.... łzy w oczach Muminka jak pojechałaś mówią wszytko.

Jak Ci nie wyśle to mogę kupić i wysłać też mam w tym wprawę

A tera walczę z czasem.. dzieci pojechały na dzień do domu i chcą wracać, jedna wielka awantura wiec jutro mam ich z powrotem.





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 13:32, 30 lip 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu cieszę się, że dzięki Ani dane nam było poznać się w realu, tak sie zakręciłam wczoraj, że kompletnie zapomniałam Cię wyściskać za pomoc( wiesz jaką)
Może kiedyś jak będziesz bliżej to zawitasz i do nas


Za rok zrobimy wycieczkę objazdową po ogrodach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
anka_ 07:00, 31 lip 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Jak go rozdzielić? Boję się go dotknąć a ty mówisz - dziel!
I jak- żyje?

sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu cieszę się, że dzięki Ani dane nam było poznać się w realu, tak sie zakręciłam wczoraj, że kompletnie zapomniałam Cię wyściskać za pomoc( wiesz jaką)
Może kiedyś jak będziesz bliżej to zawitasz i do nas
Sylwio ja też ogromnie się cieszę, że miałam okazję Cię poznać. Bardzo chciałabym zobaczyć kiedyś twoje Ranczo.

TUTEK napisał(a)
ania w niedziele zebrałem nasiona firletki,naparstnicy,szałwi białej - piekna jest i ostrózki moge te nasiona przetrzymac np. przez rok?
albo wsiac na wiosne przyszłego roku prosto do ziemi? zelzało u nas i jest chłodniej i pochmurno wreszcie
Tutku nie mam pojęcia, bo ja taka niebylinowa jestem. Ale można część wysiać a resztę przechować. Pogoda masakryczna, mam nadzieję że dzisiaj będzie już trochę chłodniej. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies