Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Gosiek33 19:17, 04 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
To cudo to biała azalia?

Nie możesz wykastrować tych kotów? U mnie wyjątkowo tylko raz były wrzaski ale wszystko w koło sterylizowane
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kawa 09:51, 05 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Aniu szerszenie bleee asakra ja się ich strasznie boję
ale fotki piękne jak zwykle
zdjęć już nie usunę może tobie się uda
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
galgAsia 12:17, 05 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Uuu… ten szerszeń to wygląda bardzo nie bardzo... Zawsze, jak je widzę, zastygam w dziwnym bezruchu i mam nadzieję, ze sobie zaraz poleci...
Dobrze, że nie mam irgi...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Mala_Mi 15:04, 07 cze 2020


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Przyszłam sprawdzić co tam u Was... za jednym przysiadem dwa miesiące nadrobiłam. Powojniki te pielę na potęgę bo mi wszytko pozarastały, a wspinać się za bardzo nie chcą tylko się płożą, trzeba im pomagać

Ale jak pomożesz to się podczepią wyżej.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylwia_slomc... 15:14, 07 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Aniu szerszenie są o wiele spokojniejsze niż osy. Przez przeszło 20 lat jak mieszkamy u nas i chodzimy do babci, a teraz do ogrodu zawsze były szerszenie albo u nas, albo u sąsiadów( gniazda miały) i osy również. Wielokrotnie już przez osy byliśmy pokąsani, a przez szerszenie nigdy!!!
Bzyczą głośniej i jakby groźnie, ale agresywne dla ludzi nie są, ani tak groźne jak ludzie sądzą. Ugryzienie ponoć bardziej bolesne, ale zagraża jedynie jeśli się jest na jad uczulonym
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anka_ 17:38, 08 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
O masz.... wielosił
Był i nie ma
A ty więcej fotek wrzucaj bo dobrze ci wychodzą nadzwyczaj
wiesz Kasiu, ja też czasami dopiero po fotkach załapuję, że jakaś roślinka zniknęła.



anabuko1 napisał(a)

I jak ładnie w kwieciu wygląda.
Taki sam ptaszek i u mnie był.

Pozdrawiam Aniu
Pozdrawiam serdecznie.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 17:43, 08 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
To cudo to biała azalia?

Nie możesz wykastrować tych kotów? U mnie wyjątkowo tylko raz były wrzaski ale wszystko w koło sterylizowane
Tak Gosiu, to azalia- Schneeperle. Wtedy jeszcze nie rozwinięta.
co do kotów to niestety kocicy nie mogę (jest na zastrzykach, żeby nie było niespodzianki). Ale schodzą się koty z połowy wsi i się gryzą między sobą.



Kawa napisał(a)
Aniu szerszenie bleee asakra ja się ich strasznie boję
ale fotki piękne jak zwykle
zdjęć już nie usunę może tobie się uda
Ja też Kamilo się ich boję. Irga pójdzie do przesadzenia.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 17:46, 08 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
galgAsia napisał(a)
Uuu… ten szerszeń to wygląda bardzo nie bardzo... Zawsze, jak je widzę, zastygam w dziwnym bezruchu i mam nadzieję, ze sobie zaraz poleci...
Dobrze, że nie mam irgi...
Asiu ale to tylko do tej błyszczącej lecą- nie wiem co w niej takiego. Szerszenie beeee.



sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu szerszenie są o wiele spokojniejsze niż osy. Przez przeszło 20 lat jak mieszkamy u nas i chodzimy do babci, a teraz do ogrodu zawsze były szerszenie albo u nas, albo u sąsiadów( gniazda miały) i osy również. Wielokrotnie już przez osy byliśmy pokąsani, a przez szerszenie nigdy!!!
Bzyczą głośniej i jakby groźnie, ale agresywne dla ludzi nie są, ani tak groźne jak ludzie sądzą. Ugryzienie ponoć bardziej bolesne, ale zagraża jedynie jeśli się jest na jad uczulonym
Sylwio może moje nie wiedzą, że mają być spokojne. Nawet kosić przy domu musiałam w deszcz, bo tak dostawały furii. Mój eM już zaliczył bliskie spotkanie z szerszeniami.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 17:51, 08 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mala_Mi napisał(a)
Przyszłam sprawdzić co tam u Was... za jednym przysiadem dwa miesiące nadrobiłam. Powojniki te pielę na potęgę bo mi wszytko pozarastały, a wspinać się za bardzo nie chcą tylko się płożą, trzeba im pomagać

Ale jak pomożesz to się podczepią wyżej.
Anek u mnie marazm straszny. Przez zawiłości prawne wszystko stoi. Tylko zwierzyna nie próżnuje. Złapałam się ostatnio na tym że idąc rano na obchód zastanawiam się "co" zeżarły a nie "czy" coś unicestwiły.



Z dobrych wieści- chyba się marsylii u mnie spodobało. Jestem nią zachwycona.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 18:34, 08 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
Jak zwykle śliczne zdjęcia

Marsylia zachwycająca.

Też mam białą azalię ale bez nazwy niestety
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies