Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

anka_ 10:03, 13 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340






____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Zakrecona 10:30, 13 maj 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Piękne klony
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
galgAsia 10:31, 13 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Aniu, piękne te młode listeczki. Oby tych strat było jak najmniej...
Mam takie odczucie, ze w tym roku to wszystko idzie nie tak, nie tak...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
sylwia_slomc... 10:38, 13 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Aniu myślę o tych bobrach i przyszły mi do głowy dwie możliwości. Raz Przemo pisał i i widziałam na Zielonym Pogotowiu, że można spróbować smarować korę smalcem całą korę do miejsca gdzie sięgają( miało działać na zające i sarny to może i na bobry?)
Dwa jakby wokół ogrodu posypać tego Antydzika co u siebie sypałam przed zającem, sprawdzone i wiem, ze do miesiąca działa. Lub w ostateczności zrobić tak jak robią u nas rolnicy z sarnami i zającami z kukurydzy, płoszą petardami hukowymi( tylko wtedy wypłoszysz wszystkie zwierzęta nie tylko bobry) Może by spróbować połączyć ten smalec z Antydzikiem.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasya 10:43, 13 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41828
Piekne fotki jsk zwykle
Te dęby błotne... ach... żebym ja więcej miejsca miała ...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
zawitka 08:11, 14 maj 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Kasiu ha ha Kiedy my ostudzimy swoje zapędy ja szukając jednego rodka wczoraj kupiłam 4 ha ha.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gosiek33 13:46, 14 maj 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Piękne młode liście
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
danuta_szwajcer 18:10, 17 maj 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Cudne zdjęcia A co to za piwonia? Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
anka_ 08:51, 18 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Zakrecona napisał(a)
Piękne klony
Klony bardzo ładnie w tym roku ruszyły. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Carnival od Izy- baaardzo długo nie mógł się pozbierać, wreszcie widać, że 'zaskoczył'.



galgAsia napisał(a)
Aniu, piękne te młode listeczki. Oby tych strat było jak najmniej...
Mam takie odczucie, ze w tym roku to wszystko idzie nie tak, nie tak...
Asiu u mnie choc mocno postraszyło, narazie bez większych strat. Jeszcze jedna nocka w tym tygodniu z zapowiadanym przymrozkiem. W przyszły weekend wysadzam resztę do warzywnika, bo już mam dosyc latania ze skrzyniami.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 09:25, 18 maj 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aniu myślę o tych bobrach i przyszły mi do głowy dwie możliwości. Raz Przemo pisał i i widziałam na Zielonym Pogotowiu, że można spróbować smarować korę smalcem całą korę do miejsca gdzie sięgają( miało działać na zające i sarny to może i na bobry?)
Dwa jakby wokół ogrodu posypać tego Antydzika co u siebie sypałam przed zającem, sprawdzone i wiem, ze do miesiąca działa. Lub w ostateczności zrobić tak jak robią u nas rolnicy z sarnami i zającami z kukurydzy, płoszą petardami hukowymi( tylko wtedy wypłoszysz wszystkie zwierzęta nie tylko bobry) Może by spróbować połączyć ten smalec z Antydzikiem.....
Antydzika spróbuję. Smalec jakoś nie bardzo mi sie widzi- co na to psy czy koty? Hukowe odpadaja- w sezonie dookoła strzelają tym gów...em żeby ptaki truskawek nie zjadały- oszaleć można.
Tak wogóle to jutro mam geodetę. Od jednego z sąsiadów pociągniemy siatkę po całości. Mam nadzieję, że z drugim uda się dogadać i zrobić ogrodzenie po połowie- sam kiedyś proponował.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies