Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Kiedyś będzie tu ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu ogród

Makao_J 07:52, 02 cze 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Pyszności pokazujesz. Super że już masz.

U nas w tym roku coś słabo rosną.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
anka_ 08:05, 02 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
gogo napisał(a)
Ale dorodne rzodkiewki do chrupania, kota też można
Ciekawa jestem efektów po wizycie geodety.
Kapitalny widok jajeczek ropuszek
Z kotami to co innego bym zrobiła...coś się porobiło z tymi zwierzakami w tym roku. Normalnie mam instynkty zabójcze.



Gosiek33 napisał(a)
Owocnej pracy z geodetą. Ciekawam na czym ostatecznie stanie. U mnie po latach cuda wyszły
Geodetę już raz miałam- dwa tygodnie temu- część budynku gospodarskiego, piwnica ziemna (co wojnę przetrzymała), grill który murowaliśmy itd- u sąsiada stoi. Udało się dogadać z sąsiadami, ale dopóki nie będzie ostatecznych pomiarów i papierka, nic nie moge robić. A do tego przeszło 2 tygodnie.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 08:51, 02 cze 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Wielosił cudny

U mnie biedaczek jednak nie polubił przesadzenia i trochę słabiej


Trzymam kciuki za papierki właściwe. Czym koty Ci podpadły?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kawa 09:34, 02 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anuś
moje heptacodium ma trzy lata
zobacz jak wyglądało w kwietniu 2017 i jak teraz
mogę stwierdzić że rośnie w dosyć dobrym tempie

pies to buldog więc widać wielkość
a na dugim zdjeciu masz go ze tak powiem prawie na pierwszym planie
daj znać jak zobaczysz żebym ci nie zaśmiecała wątku
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anka_ 15:33, 04 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Wielosił cudny

U mnie biedaczek jednak nie polubił przesadzenia i trochę słabiej


Trzymam kciuki za papierki właściwe. Czym koty Ci podpadły?
U mnie Gosiu w tym roku wielosił się wściekł i ma prawie metr wysokości. Chociaż powinnam napisać- miał, bo po zeszłotygodniowym deszczu leży.
Na właściwe papierki bardzo liczę... jeszcze 2 tygodnie i zobaczymy.
Co do kotów to dłuuuugo by pisać. Zasikane wszystko- łącznie z oknami, drzwiami, ścianami...o krzaczkach które skasowały nie wspomnę.... Rozkopany warzywnik i połamane rośliny... Całodobowe arie (24- 2 w nocy to ulubiona para)... Jeszcze dużo by się znalazło. Od zawsze były koty, ale takich cyrków nie było. W tym roku jakiś amok je ogarnął.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 15:36, 04 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kawa napisał(a)
Anuś
moje heptacodium ma trzy lata
zobacz jak wyglądało w kwietniu 2017 i jak teraz
mogę stwierdzić że rośnie w dosyć dobrym tempie
...
pies to buldog więc widać wielkość
a na dugim zdjeciu masz go ze tak powiem prawie na pierwszym planie
daj znać jak zobaczysz żebym ci nie zaśmiecała wątku
Pojadę go kupić jak tylko ogrodzimy. Rośnie dosyć, dosyć. Kamilo zdjęć nie usuwaj.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 15:41, 04 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Irga błyszcząca- z jednej strony cudo, a z drugiej moje utrapienie. Nie wiem co ta akurat irga ma w sobie, ale jak kwitnie masowo ściąga szerszenie. Mam inne irgi- z nimi nie ma tego problemu.



Na zdjęciu nie ma jak złapać, ale na 5 krzaczków rosnących w szpalerze na raz przylatuje kilkanaście sztuk. Masakra. Na jesieni te irgi zmienią miejscówkę.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
anka_ 15:43, 04 cze 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jarząb szwedzki w tym roku obsypany kwiatami. Mam nadzieje, że i owoców będzie dużo.




____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 17:25, 04 cze 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41826
O masz.... wielosił
Był i nie ma
A ty więcej fotek wrzucaj bo dobrze ci wychodzą nadzwyczaj
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anabuko1 18:22, 04 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
anka_ napisał(a)
Jarząb szwedzki w tym roku obsypany kwiatami. Mam nadzieje, że i owoców będzie dużo.




[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/204/2048991/original.JPG[/img]

I jak ładnie w kwieciu wygląda.
Taki sam ptaszek i u mnie był.

Pozdrawiam Aniu
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies