Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Gardenarium 09:30, 13 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Janeczko, właśnie jestem po lekturze wizytówki, bo szukam kolejnych odmian róż, które nadają się na mury/ ściany....fajnie to zrobiłaś, bardzo pomocne. A tutaj też pięknie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Anda 09:45, 13 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Janko, nareszcie Ogrod w szronie slicznie sie prezentuje.

Podsumowanie roku koniecznie - jesli znajdziesz czas Brakowalo Twoich widokow rozanych w tym sezonie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 09:51, 13 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ja też cieszę się, ze już jesteś . Mimo, że cichaczem, to zawsze chętnie do Ciebie zaglądam, by podziwiać i się uczyć
Wszystkiego różanego
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zagajanka 13:12, 13 gru 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Andrzej_ napisał(a)
Tego Ci Janka nie odpuścimy



Andrzej_ napisał(a)
A tu doznałem herzklekotów. Z czym zestawiona ta rózia?

Te rózie (a jest tu Wildeve oraz Granny) pięknie się przeplatają z ostrogowcem (kentrantusem). Rozsiewa się to to jak werbena patagońska, ale swój urok ma
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 13:50, 13 gru 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Gardenarium napisał(a)
Janeczko, właśnie jestem po lekturze wizytówki, bo szukam kolejnych odmian róż, które nadają się na mury/ ściany....fajnie to zrobiłaś, bardzo pomocne. A tutaj też pięknie.

Danusiu, ja pnących to wiele nie mam, bo i ścian odpowiednich czy murow wysokich u mnie jak na lekarstwo.
Louise Odier może być też zjawiskowy na murze.
Pilgrima to już, z tego co pamiętam, masz - cudowny, zdrowy, gęsty, przepięknie kwitnący i pachnący.
Oprócz niego Austin poleca na to zastosowanie Malvern Hills oraz Mortimer Sackler.
Z innych pnących podoba mi się jeszcze Bouquet Parfait Lensa - kwitnie obficie i tak samo powtarza, dosyć zdrowy, a jedynym jego minusem jest słaby aromat.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 13:58, 13 gru 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Anda napisał(a)
Janko, nareszcie Ogrod w szronie slicznie sie prezentuje.

Podsumowanie roku koniecznie - jesli znajdziesz czas Brakowalo Twoich widokow rozanych w tym sezonie.

Ewo, różanych widoków było i w ogrodzie w tym sezonie jakby mniej - różyczki u mnie skończyły kwitnienie bardzo wcześnie, bo już po pierwszym poważnym przymrozku w październiku. To jest pewnie skutek letniej i jesiennej suszy Pomimo że regularnie podlewamy ogród (rozłożone linie kropelkowe były włączane 2 krotnie w tygodniu), to woda z kranu, wiadomo, to nie to samo co dobry regularny deszcz z nieba

Z czasem to jest teraz jak jest - wróciłam do pracy; wieczorem chwila z dzieciakami, a potem padam na twarz, weekendy pełne obowiązków domowych... ale coś tam postaram się wyskrobać Na tą chandrę zimową nic tak dobrze nie pomaga jak oglądanie pięknych czerwcowych zdjęć różanych
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 14:05, 13 gru 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
galgAsia napisał(a)
Ja też cieszę się, ze już jesteś . Mimo, że cichaczem, to zawsze chętnie do Ciebie zaglądam, by podziwiać i się uczyć
Wszystkiego różanego

Cześć, Asiu, miło mi, że tu zaglądacie pomimo mojej przedłużającej się nieobecności.

wszystkiego "różanego" nawzajem
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
inka52 18:23, 13 gru 2019


Dołączył: 02 mar 2012
Posty: 30
Janeczko przepięknie ukwiecone krzaki róż wiem ,że teraz obowiązków domowych masz full,ale jak znajdziesz chwilę to też jestem ciekawa podsumowania roku 2019 pozdrawiam
Veega 22:12, 13 gru 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
Janeczko, jak widzę Twoje róże to wstrzymuję oddech Cudowności, tęskniłam za nimi

Pozdrawiam
Kasia_CS 14:21, 14 gru 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Weszłam na chwilkę - niestety ostatnio niezbyt mogę poświęcić czas na forum.. w te pędy do Ciebie przybiegłam widząc jakieś nowe posty - nie zawiodłam się

Jak tam malutka po Twoim powrocie do pracy? Moja niestety ciągle coś łapie, ale już najgorzej, że chyba kolejne zapalenie ucha mamy..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies