Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Annak 23:05, 19 gru 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Też się cieszę na tę lekturę, chociaż róż u mnie mało, ale będzie wielką przyjemność z czytania i oglądania zdjęć, jak z poprzednich lat. Przy okazji zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt.
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Helen 06:36, 20 gru 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Janka, super prezent pod choinkę. Będzie lekturą na długie wieczory
____________________
Helen - Hortensjowo
Andrzej_ 10:30, 20 gru 2019


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Zagajanka napisał(a)
Dla wszystkich tych, co tak pragnęli widoczków różanych:

Moje TOPowe róże sezonu 2019

UWAGA: dużo zdjęć!

Byłem i... przytrzymuję gałki oczne paluchami, coby nie opuściły oczodołów
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
deszczowymaj 18:03, 20 gru 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Zagajanka napisał(a)
Dla wszystkich tych, co tak pragnęli widoczków różanych:

Moje TOPowe róże sezonu 2019

UWAGA: dużo zdjęć!


Dziękujemy, dziękujemy fantastyczny prezent
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 19:10, 20 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Piękny top i cudne zdjęcia I dobrze, że dużo Jeszcze tam wrócę i poczytam dokładniej.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zagajanka 21:56, 20 gru 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dziewczyny i chłopaki, w takim razie życzę wam miłej lektury i wesołych Świąt
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Karol99 13:43, 04 kwi 2020


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Zagajanka napisał(a)
Duże rozplenice z czarnymi kotkami (coś jak Mouldry czy Black Beauty) mają średnicę tak ze 2 metry. Ni huhu tu się nie zmieszczą.

Z bordowych mogły by być żurawki no i zimozielone są

Co do drzew: na lewo są dwie kuliste lipy, trochę dalej czerwony klon palmowy i rzeczony Mariken, na prawo jest magnolia Lennei Alba i rodki z buksami i trzmielinami.
Dawać kolejny gatunek?




Zasadniczo jeszcze jedna śliwa wiśniowa, ale kulista (szczepiona) mogła by tu dla koloru się pojawić...


Cześć Przeglądam sukcesywnie wątek, dotarłem do zdjęcia z lipami. Prezentują się pięknie. Chciałbym posadzić u siebie kuliste drzewo, ale dużo chorowitych i chciałem zapytać jak z tymi drzewkami?
Masz jakieś fotki jak wyglądają w sezonie? Same się formują? Pozdrawiam
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Sylvatika 21:09, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 mar 2020
Posty: 261
Zagajanka napisał(a)
Dziewczyny i chłopaki, w takim razie życzę wam miłej lektury i wesołych Świąt


Janeczko
Właśnie skończyłam czytać twój wątek ( łącznie z "wizytowką" i "portretami różanymi") - zajęło mi to ok. 3 tygodni i ubolewam, że przestałaś się odzywać...
Rozumiem, że praca i dzieciaczki a także spory ogród - są na tyle czasochłonne, że nie masz już czasu na publikacje zdjęć i doradzanie na forum. Gdybyś tu jednak kiedyś zajrzała, to chciałam Ci powiedzieć, że jesteś moim największym "różanym autorytetem"; dzięki Tobie naprawdę wiele się dowiedziałam o tych pięknych kwiatach i zakochałam się w nich od nowa...
Życzę wszystkiego dobrego i dziękuję za wszystkie porady, uwagi i zdjęcia
pozdrawiam
Edyta
____________________
Sylvatika Na skraju Puszczy Bydgoskiej *** Wizytówka
Zagajanka 23:25, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Karol99 napisał(a)


Cześć Przeglądam sukcesywnie wątek, dotarłem do zdjęcia z lipami. Prezentują się pięknie. Chciałbym posadzić u siebie kuliste drzewo, ale dużo chorowitych i chciałem zapytać jak z tymi drzewkami?
Masz jakieś fotki jak wyglądają w sezonie? Same się formują? Pozdrawiam

Witaj,

Te moje solitery to są lipy srebrzyste. Nie chorują, nie kwitną, podobają mi się. Jedyne ale - dosyć powoli rosną i niezbyt się zagęszczają.
Teraz wyglądają tak:



Zapomnieliśmy ich przyciąć tej wiosny, wiec widać ich przyrost z zeszłego roku.

A tak było w czerwcu 2019:

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 23:32, 25 kwi 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Sylvatika napisał(a)
Janeczko
Właśnie skończyłam czytać twój wątek ( łącznie z "wizytowką" i "portretami różanymi") - zajęło mi to ok. 3 tygodni i ubolewam, że przestałaś się odzywać...
Rozumiem, że praca i dzieciaczki a także spory ogród - są na tyle czasochłonne, że nie masz już czasu na publikacje zdjęć i doradzanie na forum. Gdybyś tu jednak kiedyś zajrzała, to chciałam Ci powiedzieć, że jesteś moim największym "różanym autorytetem"; dzięki Tobie naprawdę wiele się dowiedziałam o tych pięknych kwiatach i zakochałam się w nich od nowa...
Życzę wszystkiego dobrego i dziękuję za wszystkie porady, uwagi i zdjęcia
pozdrawiam
Edyta

Cześć, bardzo się cieszę, że ktoś tu jeszcze zagląda, miłość do róż to straszna rzecz!

No cóż - nie piszę tu ostatnio, to prawda, nie nadążam też by odwiedzać wszystkie ulubione wątki na O., ale czasem coś zapodam na swoim Instagramie, albo napiszę czy dam lajka na naszej Grupie Ogrodowej na FB

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe słowo.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies