Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 11:15, 07 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Anda napisał(a)
Fantastyczne hortensje. Lilie rownież u Ciebie Na moje jeszcze czekam. Monardy mają świetny kolor.


Bergamotka ma bardziej intensywny kolor, ciemniejszy niż na zdjęciu, w realu jest piękniejsza, tylko nie potrafię nastawić tak aparatu żeby nie przekłamywał kolorów bordowych i burgundowych Ta róże też ma zupełnie inny kolor, może wiesz jak wygląda Lincoln, ma cudny burgundowy kolor, a na tym zdjęciu jest jaskrawo czerwona
Lilie u mnie już zaczęły kwitnienie a niektóre nawet kończą
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:07, 07 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Anusia napisał(a)
Ja wyjątkowo lawendy cięłam wiosną i dość krótko. Bardzo się bałam, bo długo nie chciały startować. Za to jak ruszyły, wyglądają jak młode sadzonki. Udało się. Mimo tego przytnę je po przekwitnięciu i zostawię na zimę.


No właśnie , wyglądają jak młode, ja nie chcę żeby moje 20 letnie lawendy wyglądały jak nowo kupione, chcę żeby były wielkie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
agnieszka_m 22:47, 07 lip 2019


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Mirko hortensje przepięknie wyglądają z powojnikami w tle
A deszczu zazdroszczę u mnie już nienastarczam podlewać
Trawa sucha jak wiór
____________________
Mój mały ogródeczek :).
mirkaka 06:30, 08 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
agnieszka_m napisał(a)
Mirko hortensje przepięknie wyglądają z powojnikami w tle
A deszczu zazdroszczę u mnie już nienastarczam podlewać
Trawa sucha jak wiór


Dziękuję Agnieszko
U mnie od trzech dni deszcz i są zapowiedzi na kolejne. Temp spadła do 16 st i to mi się już nie podoba Zresztą trzeci dzień deszczu też już dołuje. Ech ogrodnikowi zawsze coś nie pasuje
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 10:33, 08 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
U mnie też leje. Ale chyba w G. bardziej - odczucia w trakcie wczorajszej wycieczki do Tczewa. Padało w obie strony tylko tam.
Hortensja jedna dała oznaki życia, hurra!
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Mariposa 20:47, 08 lip 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
mirkaka napisał(a)


Dziękuję Agnieszko
U mnie od trzech dni deszcz i są zapowiedzi na kolejne. Temp spadła do 16 st i to mi się już nie podoba


U nas też zimno, a nie pada wcale. Właśnie wróciłam z podlewania ogrodu, bo zmarzłam (13 stopni i lodowaty wiatr). Skoro i tak pogoda się popsuła, to niech chociaż pada, u nas potworna susza.
____________________
Ela Motylogród
Rumianka 22:03, 08 lip 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Kolorowych obfitości dostatek w Twoim ogrodzie...Deszcz pomógł roślinom po ostatnich upałach sprzed tygodnia...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Margarete 18:12, 11 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudnie tu u ciebie. Hortensje urzekająco zakomponowane z powojnika mi
Ślicznie !!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:13, 11 lip 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Deszczu i ja zazdroszczę -u nas wczoraj nawet trochę popadało -nie powiem -cieszy mnie to ale to i tak kropka w morzu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
zawitka 08:01, 14 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
Nie miałam czasu odpowiedzieć Ci na pytanie o You and Me .Ta moja duża o której pisałam to na pewno od Ciebie kolor może trochę też zależeć od ziemi .Kwiatki ma dokładnie takie jak Twoja ,natomiast mam jeszcze jedną ale jest mała i nie zakwitła jeszcze w tym roku to może ta będzie You bardzo bym chciała bo poczytałam jest piękna .Buziaki
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies