Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 15:18, 23 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Chwilowa rabata w lasku, dopóki nowe nasadzenia Rh się nie rozrosną, zachwyciły mnie te maki, szkoda że kwitną krótko



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:23, 23 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
pomarańczowa,




dokarmianie ptaków zimą słonecznikiem tak się kończy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:37, 23 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554






Przyznam że ogród w obiektywie zdecydowanie ładniejszy niż na żywo, można ukryć wiele niedociągnięć, azalie wielkokwiatowe całe w mączniaku, róże już też zaczynają go łapać. Znów powinnam zabrać się za opryski, ale tak mi się nie chce
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasia_CS 15:46, 23 lip 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
mirkaka napisał(a)
lipcowy, trochę aktualnych zdjęć,


Zawsze musisz mnie rzucać na kolana ? Mega zestawienie limonki z fioletem. Przypomniałaś mi, że miałam coś takiego gdzieś zrobić i mi wyleciało z głowy
mirkaka napisał(a)


Jaka to turzyca? Rośnie w kępę, czy daje odrosty jak Ice dance?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mirkaka 16:07, 23 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Kasia_CS napisał(a)


Zawsze musisz mnie rzucać na kolana ? Mega zestawienie limonki z fioletem. Przypomniałaś mi, że miałam coś takiego gdzieś zrobić i mi wyleciało z głowy

Jaka to turzyca? Rośnie w kępę, czy daje odrosty jak Ice dance?


Kasieńko, dziękuję
Turzyca ice dance tylko jakoś nie zauważyłam żeby dawała odrosty, mam ją wiele lat i rośnie w kępach. Dzielę ją co kilka lat by bardzo szybko przyrasta
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 17:18, 23 lip 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12135
U ciebie ogród lipcowy równie piękny jak czerwcowy i majowy.
Takie pomarańczowo - brązowe kwiaty pod dzielżanem to co to takiego? I jeszcze napisz jak się sprawuje ta kolorowa paproć w lasku. Wyleciała mi jej nazwa z głowy. Wygląda na dość sporą.

A ja wywaliłam moja Ice Dance jak zobaczyłam jakie potwory z niej urosły. W obawie że później nie dam rady nic z nią zrobić. No chyba żeby dzielić dość często.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Dorota123 23:02, 23 lip 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Jak zwykle zostawiam swój zachwyt.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Annak 23:30, 23 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ale przepięknie uwielbiam takie obrazki, ucieszę oczy i powzdycham z zachwytu
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
mirkaka 08:43, 24 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Joku napisał(a)
U ciebie ogród lipcowy równie piękny jak czerwcowy i majowy.
Takie pomarańczowo - brązowe kwiaty pod dzielżanem to co to takiego? I jeszcze napisz jak się sprawuje ta kolorowa paproć w lasku. Wyleciała mi jej nazwa z głowy. Wygląda na dość sporą.

A ja wywaliłam moja Ice Dance jak zobaczyłam jakie potwory z niej urosły. W obawie że później nie dam rady nic z nią zrobić. No chyba żeby dzielić dość często.


Dziękuję Jolu
Te pomarańczowo-brązowe kwiaty to rudbekia. Dostałam nasionka od Gobasi, w zeszłym roku była bardzo słaba a w tym piękna

Zerknęłam do swojej poczty i mam taką nazwę tej paproci - Wietlica japońska 'Pictum' Athyrium nipponicum. Na początku słabo rosła, teraz po kilku latach wygląda już zadowalająco

Ice dance, lubię, jest dla mnie niekłopotliwą trawą, dzielenie nie jest jakoś bardzo trudne jak np rozplenic, więc póki co jest i nie wylatuje
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:45, 24 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Dorotko dziękuję, dawno nie byłam w innych ogrodach, zaraz to nadrobię i odwiedzę Twój przecudny ogród

Aniu Dziękuję, Twoje różyczki piękne, niech zdrowo rosną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies