Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

anabuko1 22:27, 15 lip 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
mirkaka napisał(a)
Dalej hortensje, dziś po deszczu więc trochę leżą ale wolę to niż dramatyczną suszę




Ależ cudne widoki.
Hortesje bajeczne. Piękne duże całe tona w kwiatach.
Ja mam 2.od lat stoją małe bidy w miejscach .
Powojniki widzę też masz puekne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Annak 13:55, 16 lip 2019


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
mirkaka napisał(a)


Bergamotka ma bardziej intensywny kolor, ciemniejszy niż na zdjęciu, w realu jest piękniejsza, tylko nie potrafię nastawić tak aparatu żeby nie przekłamywał kolorów bordowych i burgundowych Ta róże też ma zupełnie inny kolor, może wiesz jak wygląda Lincoln, ma cudny burgundowy kolor, a na tym zdjęciu jest jaskrawo czerwona
Lilie u mnie już zaczęły kwitnienie a niektóre nawet kończą


Też mnie zachwyciła ta bergamotka, że o hortkach i powojnikach nie wspomnę A pamiętasz może nazwę? Jak wysoko rośnie u Ciebie?
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Ewa777 16:23, 16 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
Hortensje ogrodowe u Ciebie wszystkie w pełni kwitnienia, moje dopiero się rozkręcają. Ten widok hortensji ze ścianą powojników jest oszałamiający. Pięknie to zaplanowałaś i dobrze u Ciebie rosną
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 19:02, 16 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Jolu o deszczu już zapomniałam, znów susza. Cieszę się że kwitnie

Mariposa Elu, za póżno odpisuję, choć pogoda chyba popsuła się na dłużej, u mnie zdążyło już wyschnąć, choć dziś znów popaduje

Elisko dziękuję, wiosna jest bardziej kolorowa, teraz na szczęście spokojniej

Małgorzatko o deszczu już zdążyłam zapomnieć, dziękuję za miłe słowa, bardzo lubię hortensje, szczególnie ogrodowe, są piękne od końca czerwca do przymrozków

Zawitko sprawdziłam naszą korespondencję i raczej nie wysyłałam Ci You end Me. Ale jeśli chcesz to mogę spróbować ją dla Ciebie ukorzenić Piszesz że masz jeszcze jedną małą niekwitnącą, to może ta jest ode mnie? Bo ciągle nie wydaje mi się że ta czerwona, moja dopiero jesienią tak się przebarwia
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 19:10, 16 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
anabuko1 Aniu, miło mi Cię gościć, cieszę się że moja rabata podoba Ci się
Piszesz że Twoje słabo rosną? Hortensje u mnie rosną w glinie wzbogaconej kwaśnym torfem. Taka ziemia utrzymuje dłużej wilgoć, glina jest żyzna, ja je zasilam dwa razy do roku, wiosną i około czerwiec/ lipiec

Annak kupowana bez nazwy, jest niska, własnie dlatego ją kupiłam, jakieś 40 cm, i na razie nie choruje na mączniaka

Ewa też mi się podoba ta rabata, nawet nie przypuszczałam że będą tak grały kolorystycznie ze sobą
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 19:33, 16 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18416
U Ciebie dziś nie padało? U mnie mocno podlało.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 20:19, 16 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Ewa777 napisał(a)
U Ciebie dziś nie padało? U mnie mocno podlało.


Było już znów tak sucho, popadało, kilka razy ale krótko,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
zawitka 07:02, 17 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Ta czerwona to napewno od Ciebie bo ją oznakowałama ta druga to nie wiem W zeszłym roku odsadzałam swoje to może moja .

Będę Ci bardzo wdzięczna jeśli mi odsadzisz tę Yu a ja mogę Ci odsadzić drugą laurkę Otto Lyken już się cieszę na tę pełną pięknotkę



Chcesz taką ??????? Ja za swoją już dziękuję i proszę o jeszcze
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
mirkaka 09:41, 17 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
zawitka napisał(a)
Ta czerwona to napewno od Ciebie bo ją oznakowałama ta druga to nie wiem W zeszłym roku odsadzałam swoje to może moja .

Będę Ci bardzo wdzięczna jeśli mi odsadzisz tę Yu a ja mogę Ci odsadzić drugą laurkę Otto Lyken już się cieszę na tę pełną pięknotkę



Chcesz taką ??????? Ja za swoją już dziękuję i proszę o jeszcze


Halinko, mam już dwie laurki od Ciebie, za dobre serduszko dziękuję, te co mam to mi wystarczą
You and me zrobię sadzonkę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 15:08, 23 lip 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
lipcowy, trochę aktualnych zdjęć,



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies