Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Joku 12:36, 02 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Masz jakiś sposób gałęzie po cieciu róż? Roboty współczuję, ale jak kwitną to jest pięknie. U mnie wczoraj popadało solidnie, była straszna burza.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
antracyt 13:39, 02 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Piękne róże i cała reszta.
Mój liliowiec pajęczak od 2 lat mnie zwodzi i nie kwitnie Zastanawiałam się ostatnio kiedy zakwitną mi tegoroczne siewki jeżówki bladej. Rozumiem, że za 2 lata, jakoś wytrzymam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Martka 14:35, 02 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
mirkaka napisał(a)




Piękne widoki, bardzo podoba mi się ta rabata I te pajęcze liliowce także
Mamy lipiec, kiedy przemknął czerwiec - nie wiem. Przycinałam szałwie, ogłowiłam róże. Deszcz spadł, na szczęście jest 22 zamiast 32. U Ciebie czytam, że też już lepiej. Hortensje ogrodowe piękne..... ale to nawet mało powiedziane. Moje drzewiaste wczoraj były mocno zwieszone, dziś po deszczu lepiej.



Iwona100 21:44, 02 lip 2022


Dołączył: 14 sty 2016
Posty: 714
Przepięknie . Bardzo ładne robisz zdjęcia.
Mirka ,jak Twoje powojniki. Zrobisz im fotki? Ja w tym roku kupiłam Solinę .Czekam na kwiaty.
____________________
Iwona Wizytówka-Ogród na Zagórzuświętokrzyskie
Alija 22:49, 02 lip 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
mirkaka napisał(a)
Lubię je w tej fazie




Piękne hortensje i jak obficie kwitną, też bardzo lubię kiedy dopiero zaczynają i delikatnie pokazuję kolory.
Liliowiec, jak kolorowy pająk, róże śliczne i biała jarzmianka.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
sylwia_slomc... 14:25, 03 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
mirkaka napisał(a)
a to moje z nasionek zebranych , po chyba trzech latach mam takie kwitnienie, jeżówka blada
to dopiero początek,



tego już pokazywałam, ale go lubię


i agapanty też za chwilkę ucieszą


wymknęła się ślimakom

Ja bladą sadziłam w tym roku w łące i po tej suszy wcale jej nie widzę. Pewnie już jej nie ma.
Ostróżka śliczna moje w tym sezonie mizerotki, jednak ilość wody w sezonie ma diametralne znaczenie dla wzrostu roślin.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agania 19:17, 03 lip 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Cudne chwile….kadry boskie, moje annabelki w końcu ruszyły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
basia3012 23:47, 03 lip 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Też z przyjemnością obejrzałam Twoje róże i inne piękności. Szkoda, że zapachu nie czułam.
Hortensje delikatne, piękne. A jaki kolor będą miały po całkowitym rozkwitnięciu?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Roocika 11:17, 04 lip 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
mirkaka napisał(a)
Takie cudo mam



I takie




Ogrodówki podziwiam u innych, bo u mnie dla nich za zimno.

Liliowce cudo. Jakoś je polubiłam odkąd mam ich więcej
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
mirkaka 19:21, 04 lip 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Joku napisał(a)
Masz jakiś sposób gałęzie po cieciu róż? Roboty współczuję, ale jak kwitną to jest pięknie. U mnie wczoraj popadało solidnie, była straszna burza.


U mnie dziś przez chwilkę ale mocno, jednak ziemia jest mocno przesuszona, natomiast róże i hortensje leżą
Jolu gałęzie po cięciu róż upycham do brązowego pojemnika, tnę na kawałki żeby więcej wlazło, na ognisko raczej nie ma co liczyć, za wielka susza
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies