Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Narsilia 17:31, 27 kwi 2024


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 529
Piękne kadry z ogrodu i kot przecudnej urody ,
Boziu nie mówcie dziewczyny o wyrzucaniu roślin bo aż mnie strzyka , szkoda marnować , a teraz jak ktoś musi zakładać ogród to takie koszty za każdą mini sadzoneczke.
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
vita 18:38, 27 kwi 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4101
mirkaka napisał(a)




Cudowne, pamiętałaś, że to moja ulubiona paprota Jeszcze Adiantum venustum
Twoje długosze są, jakby to powiedzieć, bardziej dokarmione, efektowniejsze. Swoim sypnęłam delikatnie nawozu do zielonych, ale są jeszcze na mniej zaawansowanym etapie. I te bordowe pędy i rozwijające się liście, ach! Bordo, miedź i oliwka, w odbiorze niemal motyw malarski
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Magleska 21:49, 27 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18616
Mirka śliczne kadry
z tymi pracami -też tak mam -jak w ogrodzie robię ,to nie boli ,ale wystarczy wrócić do domu ,to wszystko się odzywa
też miałam kiedyś z barkiem problemy -ból nie do opisania -na szczęście obyło się wtedy bez operacji ,jedynie pod usg rozbijanie złogów i przeszło ,ale dłuugo to trwało .

dodatkowo bardzo świetna fota z kiciem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 22:08, 27 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9534
Kiedy Mirko będzie rodkowy spektakl? Czekam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Agatorek 23:03, 27 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Mirka, masz przecudne rośliny , przez te Twoje zdjęcia znosi mi się chciejstwa powłączały
Ciemiernik, ten z pofalowanymi płatkami jest przepiękny
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 23:04, 27 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
Czy to jest jakiś rododendron?




Ps. Piękny kocurek ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 23:57, 27 kwi 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
mirkaka napisał(a)
przeraża mnie ekspansywność szafirków




A ja taki "ekspans" chciałabym mieć szczególnie rumianki.
Szafirki przecież znikną niedługo.
Bardzo ładnie masz
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 00:11, 28 kwi 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912


myślę że ta ciekawa siewka


pochodzi od tego pięknego ciemiernika, a może ona ma jakiegoś wirusa, dlatego taka dziwna?








Jaki wirus piękne dorodne siewki, młodziutkie zbiegiem lat piękne kwiaty się wykształca.

Sylwia podsypuje swoje ciemierniki popiołem. Dzisiaj prawie taczkę popiołu wysyłałam pod ciemierniki. Za tydzień będę jeszcze miała z kominka.
Nie wyrzucaj siewek niech się rozrastaja. Też mam siewki ale jeszcze niech rosną przy krzaku
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
mirkaka 05:07, 28 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
Joku napisał(a)
Rozbawiło mnie to co napisałaś Krysi . Mnie też nic nie boli jak idę i macham łopatą. Zaczyna dopiero po .
Marzanki chyba nie da się upilnować, u mnie ona łazi jak chce i gdzie jej się podoba. Trochę łatwiej jest z runianką i bodziszkiem ale idealnych granic pomiędzy nimi raczej nie da się zachować.


Szkoda, ja lubię takie wyraźniejsze granice, a z drugiej strony jak oglądam zdjęcia u kogoś to lubię jak rośliny się przenikają, i bądź to zadowolonym ogrodnikiem
Z bólami tak to jest, łopata najlepszym lekarstwem, powinni nam ją lekarze przepisywać na receptę. Choć moje ostatnie wizyty lekarskie właśnie takie zalecenia mi dały Też na poprawę nastroju
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 05:12, 28 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9638
Narsilia napisał(a)
Piękne kadry z ogrodu i kot przecudnej urody ,
Boziu nie mówcie dziewczyny o wyrzucaniu roślin bo aż mnie strzyka , szkoda marnować , a teraz jak ktoś musi zakładać ogród to takie koszty za każdą mini sadzoneczke.


Cóż na to poradzić, ogród dojrzały ma to do siebie że pewne rośliny są rozrośnięte, i trzeba je ograniczać, gdybyś mieszkała w pobliżu to napisz, umówimy się to mogę Ci ukopać trochę host i rozrośniętych hakonek, mam też wypełnioną gęsto sporą donicę z runianką, będę ją dzielić
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies