Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 09:12, 11 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
nicol21 napisał(a)
Piękne masz to hakone - uwielbiam ich lekkość.
ta róża w poczochrancach ma super kolorek - jaka to róża jest?

no witold zupełnie znika. może zaryzykuj kupno nowego jednak. nie jakiś gigant ale trochę większy niż witold.

w ogóle to fajny tarasik i ogródek. Twoje trzmieliny to wysokie masz.


Hakone urosło do takiego rozmiaru jak oczekiwałam, gddyby tam był Witrold, byłoby cudnie. Powinnam klona wymienic, ale jakoś nie mam werwy, chyba przez tę suszę okrutną. Lało przez 2 lata i wyparowało w 2 miesiące.

trzmieliny są wysoko szczepione Pa160.

Róża w bukszpanach? To Otello. Cudny jest. MUnsted wood będzie miała podobny kolor. Ale jak to róże Austina, krótko trzyma kwiat, nie to co edenka.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:15, 11 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Basilikum napisał(a)
uprawy doniczkowe super
sliczny ptaszek u Ciebie wyladowal
ja tez podlewam az mi rece odpadaja ale co robic. n szczescie wczoraj popadalo solidnie i w ürzyszlym tygodniu w prognozie sa dwa duze deszcze, moze choc jeden spadniu u nas.


U nas wczoraj też padało, ale jeśli dziś znów nie będzie deszczu to śladu po opadach nie będzie. ALe może, od rana leci mżawka.

Ogórki poparzone przez słońce, małe ogóreczki zasychają. Podlewam ale chyba je pali słońce.Nie wiem.

Fajny jest taki podręczny ogródek, jak się nie ma innego.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 09:47, 11 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
U nas w ogrodach juz lato, wczoraj byliśmy na krótkim spływie kajakowym, w lesie nad rzeką kwitną jeszcze niezapominajki, przyroda ma jeszcze wiosnę. Co będzie kwitło w ogrodach lipcu??

Zawiązują pąki jeżówki, które zwykle kwitną mi po połowie lipca, w zeszłym roku kwitły dopiero w sierpniu!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 12:09, 11 cze 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Karolka uwielbiam Twojego Maluśkiewicza i jak zawsze piszę wcale on nie taki mały. Masz tyle pięknych roślin, zawsze się coś u Ciebie dzieje
Hakonki masz wypasione, ale lawendowe pelargonie mnie zauroczyły najbardziej - no cudo!!!!!!!!!!!!!
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Anda 12:34, 11 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Slicznie masz. Othello przepiekny. I w ogole smi sie bardzo podoba, a trawnikiem sie nie przejmuj
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basilikum 16:17, 11 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
oj tak prawda wszystko szybciej o przynajmniej miesiac. wybieralismy sie na piwonie, ogladalismy roze i to juz czesciowo przekwitle
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mixtoorka 12:02, 12 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Karolka uwielbiam Twojego Maluśkiewicza i jak zawsze piszę wcale on nie taki mały. Masz tyle pięknych roślin, zawsze się coś u Ciebie dzieje
Hakonki masz wypasione, ale lawendowe pelargonie mnie zauroczyły najbardziej - no cudo!!!!!!!!!!!!!


Dziękuję ,się rumienię, pelaśki są fajne i dzielnie znoszą upały. Już nie eksperymentuję, co rok mam pelargonie. U mnie na parapetach mają ukrop. surfinie też dawały radę, gdy nie padało. Ale z nimi więcej zachodu z obrywaniem pąków. A jak deszcz spadnie, to kleją się i po surfiniach.

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 12:04, 12 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Anda napisał(a)
Slicznie masz. Othello przepiekny. I w ogole smi sie bardzo podoba, a trawnikiem sie nie przejmuj


Ewuś, no nie przejmuję się. Podlewam tylko różankę, nie chce mi się biegać więcej dookoła z wodą, bo trawnik i tak ledwo co zipie. On od wschodu i południa

Szałwie mi się rozłażą. Miałam je dzielić, nie podzieliłam i się rozłażą. Hmmm.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 12:04, 12 cze 2018


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Basilikum napisał(a)
oj tak prawda wszystko szybciej o przynajmniej miesiac. wybieralismy sie na piwonie, ogladalismy roze i to juz czesciowo przekwitle


Widziałam Waszą wycieczkę, lubię z Wami odwiedzać piękne miejsca
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Basilikum 12:35, 12 cze 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
jeszcze jesienia z Klubu na dalie jedziemy. No i prywatnie tez sie wybieram tu i tam w miare czasu.

Ja do surfinii tez jakos nie jestem przekonana. W tym roku mam jedna na probe znow. W sumie przypadkowo, wygralam ja na kwiatowej loterii
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies