Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

tulucy 17:07, 14 lip 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
I żeby nie było tak słodko osobiście uważam, że Martyniuk jest idealny na długie samotne trasy samochodem ja lubię śpiewać, chociaż nie umiem (to tak jak on w sumie) - sama w aucie mogę sobie pozwolić ... oczywiście nie tylko Zenek wtedy leci, mam całą składankę i nie zasnę wtedy na pewno
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gruszka_na_w... 17:08, 14 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
roma2 napisał(a)
I ja Cię kocham

Idzie ku lepszemu u mnie. Wolniutko, ale idzie. Galgasia tu zagląda. I do Niej też ta wiadomość. Całuję.


Romuś! Aż mi się łza zakręciła w oku ze wzruszenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
darkowa 17:43, 14 lip 2020

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
No Haniu i ja również KOCHAM
i bardzo duży CMOK
____________________
krystyna
Roocika 20:39, 14 lip 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
U mnie kalina japońska nabrała jakiś jesiennych rumieńców.
Pozwolicie, że udam, że nie wiem o co chodzi. Tydzień siedziałam zamknięta w sali szpitalnej z łazienką z 16 miesięczniakiem, czuję się jakbym wyszła z więzienia Mam dużo nowych przemyśleń.
Haniu wciąż myślałam o Twoim żywopłocie nieformowanym
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gruszka_na_w... 21:01, 14 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
tulucy napisał(a)
I żeby nie było tak słodko osobiście uważam, że Martyniuk jest idealny na długie samotne trasy samochodem ja lubię śpiewać, chociaż nie umiem (to tak jak on w sumie) - sama w aucie mogę sobie pozwolić ... oczywiście nie tylko Zenek wtedy leci, mam całą składankę i nie zasnę wtedy na pewno


W czasie samotnej podróży samochodem uaktywniam się wokalnie przy piosence "Metalowcy" Gaby Kulki, "Autobiografii" Perfektu, "Krakowskim spleenie" Maanamu i wczesnych kawałkach Lecha Janerki. "Cień wielkiej góry" Budki Suflera też mam na sumieniu wokalnym.
Zenka znam jedynie z reklam. Tak jakoś wyszło. Może dlatego, że nie biesiaduję.
Ale...
dla mnie symbolem zmiany czasów była wiadomość o tym, że na studenckie juvenalia zapraszane są zespoły discopolowe. Do dziś trudno mi w to uwierzyć. Studenci od zawsze kojarzyli mi się z buntem, rewolucją, awangardą, a te majteczki w kropeczki nijak mi do tego nie pasują.
Z miast zniknęły subkultury. I to też jest smutne.


____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:06, 14 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Roocika napisał(a)
U mnie kalina japońska nabrała jakiś jesiennych rumieńców.
Pozwolicie, że udam, że nie wiem o co chodzi. Tydzień siedziałam zamknięta w sali szpitalnej z łazienką z 16 miesięczniakiem, czuję się jakbym wyszła z więzienia Mam dużo nowych przemyśleń.
Haniu wciąż myślałam o Twoim żywopłocie nieformowanym


Szpitalnych przeżyć współczuję. To zawsze traumatyczne doświadczenie. Mam nadzieję, że już jest dobrze.
Wczoraj czytałam artykuł o wcześniakach urodzonych w okresie epidemii. Mamy nie mogły odwiedzać kilka tygodni swoich dzieci. Serce mi się ściskało.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 21:09, 14 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Haniu dalej nie mozna odwiedzac bliskich, ja zmagam sie teraz z tym zeby bliskiego odwiedzic. Bo to moze byc nasze ostatnie spotkanie. I juz nie wiem u kogo interweniowac.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 21:10, 14 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Ursa, osobiście czułam się zaszczycona, kiedy mnie odgórnie do tego gorszego sortu zaliczono.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 21:13, 14 lip 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ursa, osobiście czułam się zaszczycona, kiedy mnie odgórnie do tego gorszego sortu zaliczono.


a widzisz mnie tak po katolicku przekleto w sensie rzucono na mnie i najblizszych klatwe za to na kogo glosujemy i jakie mamy przekonania. polowanie na czarownice? wydawac by sie moglo, ze to smieszne i zabawne, dla mnie nie bardzo, taki powrot do średniowiecza
____________________
Ogrod nad bajorkiem
UrsaMaior 21:17, 14 lip 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ursa, osobiście czułam się zaszczycona, kiedy mnie odgórnie do tego gorszego sortu zaliczono.


Hahaha ja też I od wykształciuchów
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies