Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 21:41, 13 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Juzia napisał(a)
ALe grubaśne te tawułki masz!
Moje w tym roku słabe... a przecież nie było tak sucho.
Dziwne. Może papu jakiego im potrzeba?


Tawułki to miałam grubaśne w pierwszym roku po posadzeniu. W porywach miały z metr. Rosły w pełnym słońcu. Niezbadane są upodobania roślin.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:42, 13 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
nyna76 napisał(a)

Podoba się i to bardzo. To zupełnie inne spojrzenie. Dzięki

Może taki filmikowy trend by n Ogrodowisku zapoczątkować, żeby oddać obraz i przestrzeń ?


Oglądałam kilka podlinkowanych przez dziewczyny filmików. Może będzie ich więcej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 21:44, 13 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Wiolka5_7 napisał(a)
Bardzo spacer się spodobał fajnie było Cię zobaczyć Haniu i pospacerować po pieknym, buszowatym, kolorowym ogrodzie

Tawułki i przetaczniki ślicznie Ci kwitną . Fajnie , że jesteś zadowolona z Rozanne.
Hummelo mam i bardzo lubię,właśnie zaczynają przekwitać .

Pogoda widzę, że taka jak u mnie


Połamało mnie po wczorajszym oporządzaniu truskawek. Kręgosłup odmówił utrzymywania pionu.
Po tym dzisiejszym koszeniu byłam zlana potem, a dużo tego koszenia nie ma. Nie lubię takiego skwaru.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Agatorek 22:08, 13 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Haniu, filmik świetny! Miło było Cię zobaczyć jak biegniesz z kosiarką .
Ogród przepięknie pokazany ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiolka5_7 22:13, 13 lip 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Połamało mnie po wczorajszym oporządzaniu truskawek. Kręgosłup odmówił utrzymywania pionu.
Po tym dzisiejszym koszeniu byłam zlana potem, a dużo tego koszenia nie ma. Nie lubię takiego skwaru.


Mnie też coś połamało w szyi

Ja wczoraj ogarnęłam trawniki przed deszczem a dziś kffiottki sadziłam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 22:25, 13 lip 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
No filmik to jest to. W szybkim tempie ale z grubsza wszystko pokazane. Ekstra. A jak bodziszki wyszły fotogenicznie. Tawułki masz piękne. Moje co roku dogorywają .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
nyna76 22:38, 13 lip 2022


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1685
Rojodziejowa napisał(a)


Oj u mnie to niemożliwe bo na fotkach skrzętnie ukrywam co brzydsze fragmenty. Ale pomysł jest świetny. I bardzo fajnie byłoby tak oglądać ogrodowiskowe ogrody. Jeszcze jakby w rogu była mapka na której by był to ruchu kamery…


Eee tam... Te brzydkie też trzeba pokazywać, bo ich zmiana w piękne bardzo motywuje.
A przecież wszyscy najbardziej lubimy biforki i afterki, no nie ?


Google/ Garden map ?

Taaa, Danusia musiałaby w Przypkach postawić serwer jak stodoła
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Basieksp 23:26, 13 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Ale fajny filmik taka ściągawka z Twojego ogrodu ogród robi duże wrażenie, piękny taki krótki filmik a jak przyjemnie się go ogląda
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 01:07, 14 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6652
A ja z moim słabym netem jestem poszkodowana, na obejrzenie filmiku nie mam szans
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 07:17, 14 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Haniu, jaki fajny pomysł z filmikiem. Ale takie rzeczy udają się tylko w super wypielęgnowanej i ogarniętej przestrzeni Za dużo jeszcze mam do ukrycia żeby pójść w twoje ślady.
No i Hania oczywiście biegiem.... a sobie żartowały ze mnie jak cię opisywałam jako niezwykle szybką i energiczną dziewczynę
Cudnie ogród wygląda. Tawułek ci zazdroszczę, piękne są a u mnie dla nich za sucho. Przetaczniki też masz świetne.
Filmik mógłby być kręcony ciut wolniej przy przechodzeniu między rabatami, to można byłoby się przyjrzeć. Zbliżenia doskonałe
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies