Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

darkowa 15:52, 08 kwi 2023

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Haniu , zdrowych i pogodnych Świąt życzę
____________________
krystyna
Makao 19:12, 08 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4178
Wracam do tematu czytników.

Jaki modele macie? Magara? Judith?

Haniu Twój widziałam.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Judith 19:48, 08 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9962
Ja mam taki jak Hania.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 00:12, 09 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
Ja kundla. Zadowolona jestem, uwag nie mam, ale gdybym następny miała wybierać to chyba taki jak Judith.
Kindle trochę jak iphone jest - kompatybilny sam ze sobą, ale niekompatybilny z całym wszechświatem - takie moje zdanie, może ktoś ma inne, chętnie się dowiem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Makao 07:21, 09 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4178
Dziewczyny a co z tymi reklamami? W życiu bym nie pomyślała że na czytnikach też są. W opisach niektórych jest napisane 'bez reklam'.
Czytasz książkę i nagle reklama jak na yt?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Anda 09:33, 09 kwi 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33518
Tez mam kindla. Nie mam reklam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 10:08, 09 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9962
Makao napisał(a)
Dziewczyny a co z tymi reklamami? W życiu bym nie pomyślała że na czytnikach też są. W opisach niektórych jest napisane 'bez reklam'.
Czytasz książkę i nagle reklama jak na yt?

Urządzenie z reklamami jest po prostu tańsze.
Reklamy pojawiają się na zablokowanym ekranie lub na dole strony i mają postać reklam/ogłoszeń prasowych. Nie są to filmy .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Makao 17:25, 09 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4178
Judith napisał(a)

Urządzenie z reklamami jest po prostu tańsze.
Reklamy pojawiają się na zablokowanym ekranie lub na dole strony i mają postać reklam/ogłoszeń prasowych. Nie są to filmy .

Aaa okej, rozumiem.

Haniu pisałaś coś że masz darmowe 60 dni na książki. W czym? Legimi, empik go? Wziełaś abonament z urządzeniem czy sam abonament a urządzenie dokupiłaś?
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Magara 23:31, 09 kwi 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6696
Makao napisał(a)
Dziewczyny a co z tymi reklamami? W życiu bym nie pomyślała że na czytnikach też są. W opisach niektórych jest napisane 'bez reklam'.
Czytasz książkę i nagle reklama jak na yt?

Reklamy w K. są jak ma kontakt z netem. Możesz kupić droższy - bez reklam. Możesz kupić tańszy - z reklamami i podjąć próbę, żeby ich nie było. Podobno to bułka z masłem Amazon nie jest podobno szczególnie zainteresowany odbiorcami reklam z Polski, nie ten kierunek
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 14:17, 11 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Makao napisał(a)

Aaa okej, rozumiem.

Haniu pisałaś coś że masz darmowe 60 dni na książki. W czym? Legimi, empik go? Wziełaś abonament z urządzeniem czy sam abonament a urządzenie dokupiłaś?


Czytnik zakupiłam w sklepie internetowym, a nie w Legimi.
Wraz z zakupionym czytnikiem dostałam od sklepu kod dostępu do Legimi na 60 dni.
Podczas rozeznania w możliwościach miejskiej biblioteki okazało się, że zarejestrowany w niej czytelnik może otrzymać kod dostępu do zasobów Legimi na cały rok. I z tej opcji skorzystałam po zarejestrowaniu się na Legimi.
Na czytniku mam zainstalowana aplikację Empik-u, ale w jej przypadku musiałabym sama opłacać abonament. Chwilowo nie mam potrzeby z korzystania z tej opcji, bo sporo książek mam dostępnych za darmo w Legimi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies