Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 12:54, 30 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Roocika napisał(a)
Ja mam wrażenie, że za późno mam drugie dziecko, jestem fizycznie zmęczona Córka za to wchodzi w wiek nastolatkowy i mam kumulację dziwnych dziecięco-nastolatkowych zachowań. Czasami ciężko jest złapać oddech i równowagę.

Piękny irys. Warto było czekać.


A to faktycznie Ci się skumulowało. Te lata tak szybko biegną. Jakoś mi się wydawało, że Twoja córa jest na początku podstawówki. Pewnie tak było, kiedy trafiłaś na forum.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Roocika 13:01, 30 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


A to faktycznie Ci się skumulowało. Te lata tak szybko biegną. Jakoś mi się wydawało, że Twoja córa jest na początku podstawówki. Pewnie tak było, kiedy trafiłaś na forum.


Właśnie kończy 4 klasę, dokładnie było jak piszesz
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
mrokasia 13:52, 30 maj 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17996
W kontekście łysiny sąsiada (i nie tylko) - okazuje się, że posiadanie krótkowzroczności bywa zaletą .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Judith 14:08, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
mrokasia napisał(a)
W kontekście łysiny sąsiada (i nie tylko) - okazuje się, że posiadanie krótkowzroczności bywa zaletą .

No nie wiem Kasia, wszak zajączki z łysiny porazić mogą także krótkowidza .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:08, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Roocika napisał(a)


Właśnie kończy 4 klasę, dokładnie było jak piszesz

4 liceum?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 14:12, 30 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Haniu, kwietna bujność Twoich rabat budzi we mnie drobną zazdrość. Dążę do takiego efektu, ale wciąż na zakupach omijam delikatne kwiaty na rzecz bardziej wyrazistych roślin. A tu się okazuje, że te drobne i delikatne stają się najbardziej wyraziste na rabatach! Taaaak, właśnie teraz sobie to uświadomiłam... A zatem mój czerwcowy ogrodowy budżet z pewnością pójdzie częściowo na drobne kwiecie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 16:15, 30 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Haniu, poparskałam (sąsiad puszczający zajączki łysiną - hit) i powpadałam w zachwyty Znam kilka sezonów w Twoim ogrodzie, to nigdy nie jest powtórka zaskakująca bujność i przenikanie się kolorów, przy tym świetnie uchwycone proporcje wielkościowe roślin na rabatach. Potwierdzam, czytanie prasy w ogrodzie idealne. Mi trudno się skupić, a praca to już w ogóle udaje się tylko, gdy rabaty są łyse Ostatnio dodatkowo podziwiam ptactwo
Roocika 19:30, 30 maj 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Judith napisał(a)

4 liceum?

Podstawówka
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
TAR 20:34, 30 maj 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Hehehe musze mojemu powiedziec zeby w czapce chodzil po ogrodzie, bo on tez swieci ale zajaczkow nie puszcza. Chociaz u nas malo sasiadow a ogrodzenie pelne

Jakie czasopisma czytacie? Bo na branzowe troche mi szkoda czasu w ogrodzie a na takie plotkarskie z kolei szkoda mi kasy.

Dostalam dzis od kolezanki namiar na apke rozpoznajaca glosy ptakow. Wyjde za chwile z psiami to wyprobuje
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 20:44, 30 maj 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Judith napisał(a)

No nie wiem Kasia, wszak zajączki z łysiny porazić mogą także krótkowidza .


Potwierdzam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies