Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

TAR 17:32, 26 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Iwonka Ty to tytan pracy jestes
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 19:31, 26 wrz 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
inka74 napisał(a)
Kasia, Helen wspomnienia cudne.

Ewcia, jest nadal 25-28 stopni. Pełne słońce. Wczoraj miała być burza - ledwo pokropiło.


Aż nie chce się wierzyć! U mnie dzisiaj ledwie 10 stopni, z nieba do 15 lało się ciurkiem, a teraz zimnica i porywisty wiatr. Odpaliłam kominek.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 11:19, 27 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Magleska napisał(a)
nie mów ,że sama będziesz układać te płyty
pewnie tak ,bo pamietam ,jak ścieżkę układałaś

podziwiam z całego serca

-ja do takich prac nie mam ani serca ,ani cierpliwości -moja ścieżka czeka na fundusze ,żeby fachowcy fachowo ułożyli jak pozostałe

pewnie poszłaś sadzić ....
ja też wykorzystałam okienko pogodowe i trochę podziałam na poszerzonej skarpie ....
niby popadało ,a ziemia sucha ....

sama, sama. To wielka filozofia nie jest. Ale na razie zła jestem bo leje. Wczoraj jak mogłam wyjść do ogrodu to lunęło. Nie kapnęło a lunęło. Z jednej strony dobrze ale... Z pracy nici. Zaczęłam ogarniać dom, eM przyszedł, zaczyna gotować. Kuchnia sajgon a już blaty widziałam prasuję więc poziom mojego wnerwienia wzrasta. Z planów nici, rośliny stoją. Ja wnerwiona. Weekend
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:19, 27 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Anda napisał(a)
Iwonko, normalnie chylę czoła Masz moc Trzymam Ci kciuki, żeby poszło łatwo i bezproblemowo.
Ewa, na razie wszystko musi poczekać
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:21, 27 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
TAR napisał(a)
Iwonka Ty to tytan pracy jestes
eee tam. Nową listę zrobiłam. Zobaczymy ile czasu mi zejdzie...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:22, 27 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Aż nie chce się wierzyć! U mnie dzisiaj ledwie 10 stopni, z nieba do 15 lało się ciurkiem, a teraz zimnica i porywisty wiatr. Odpaliłam kominek.
było, było ale już jest jak u ciebie. No trochę cieplej, koło 15
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 12:05, 27 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
inka74 napisał(a)
Ewa, na razie wszystko musi poczekać


U nas od wczoraj do dziś rano 26 l/qm. Teraz zachmurzone.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Monia81 12:11, 27 wrz 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
inka74 napisał(a)
eee tam. Nową listę zrobiłam. Zobaczymy ile czasu mi zejdzie...


Iwonka szalona jesteś cofnęłam się troszku, bo nadrobienia miałam u Ciebie sporo, nowy kształt rabaty zarąbisty, pasuje idealnie, ale współczuję tego wykopywania betonu, maskaryczna robota... ja już lekko zmęczona jestem tym sezonem, jeszcze tulipany i czosnki wsadzić zostaje, powycinać co straszy i finisz, ale listę na przyszły sezon już robię, a co, coby nudy nie było buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
inka74 16:15, 29 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Anda napisał(a)
U nas od wczoraj do dziś rano 26 l/qm. Teraz zachmurzone.


lało cały weekend, nic nie zrobiłam co zaplanowałam ;( wczoraj piękna pogoda - ja od rana do nocy w pracy. Dziś znowu buro i zimno ale muszę przynajmniej kilka doniczek wsadzić. Robotę właśnie skończyłam choć trzeba będzie wieczorem jeszcze przejrzeć materiały. Lecę sadzić!

Monia81 napisał(a)


Iwonka szalona jesteś cofnęłam się troszku, bo nadrobienia miałam u Ciebie sporo, nowy kształt rabaty zarąbisty, pasuje idealnie, ale współczuję tego wykopywania betonu, maskaryczna robota... ja już lekko zmęczona jestem tym sezonem, jeszcze tulipany i czosnki wsadzić zostaje, powycinać co straszy i finisz, ale listę na przyszły sezon już robię, a co, coby nudy nie było buziaczki
e tam szalona od razu. Podoba mi się ten kształt rabaty i kształt trawnika. Z przykrością stwierdzam, że pomysł Asi Makadamii na jej blogu, aby projektować kształt trawnika a nie rabaty ma jakiś sens. Szkoda, że tyle czasu trwało, aż do tego doszłam. I tyle roboty w tzw. międzyczasie. Trudna ta nauka jest...
A tulipany - czeka ponad 100 cebulek do wsadzenia, myślę, ze za tydzień już będzie można zaczynać prace. W końcu się ochłodziło.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Iwonka 16:21, 29 wrz 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Ja też nic nie zrobiłam, jak była pogoda to nie mogłam a jak wychodziłam, to zaczynało mżyć. Żeby chociaż solidnie podlało, nic z tego!
Może tobie uda się coś wsadzić
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies