Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

TAR 10:20, 21 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7393
Myslalam, ze tylko ja jestem roszczeniowa i w tym sezonie niezadowolona z sadzonek z A...r. 3 roslinki ewidentnie nie ruszaja i zamierzam je reklamowac, bo kosztowały ponad 15 zł. za sadzonke, plus 3 brakowało w dostawie. Ubiegłoroczne sadzonki ogromne a teraz jakies wypierdki przyszły. Nie kupie tam wiecej, zepsuli sie.
Kupilam tez roslinki w Skalniaku, o 3 szt. wiedzialam, ze moze byc problem i pani mi je wlozyla do kartonu ale ich nie policzyla. Reszta sadzonek ładna.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 11:07, 21 kwi 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć dziewczymy Solidaryzuję się z Wami - moje wiosenne zamówienie z Albamar woła o pomstę do nieba - bodziszki za 15 zeta mają jeden maleńki listek, ciekawe czy wogóle przeżyją. Obiecałam, sobie, że już mnie nie skuszą więcej jakieś nowości od nich.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sarenka 12:28, 21 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
malgol napisał(a)
No właśnie , człowiek to się cieszy jak kupione roślinki żyja a przecież powinna liczyć się ich "wartość handlowa".Gdybym chciała patrzeć jak toto dopiero kiełkuje to sama bym posiała

Ja takie świeżo posadzone, nie ukorzenione kupiłam w sobotę w cenie do 11 zł za doniczkę. Ale to był świadomy wybór, co innego jak się zamawia online i takie rzeczy się dostaje
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 12:29, 21 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
TAR napisał(a)
Myslalam, ze tylko ja jestem roszczeniowa i w tym sezonie niezadowolona z sadzonek z A...r. 3 roslinki ewidentnie nie ruszaja i zamierzam je reklamowac, bo kosztowały ponad 15 zł. za sadzonke, plus 3 brakowało w dostawie. Ubiegłoroczne sadzonki ogromne a teraz jakies wypierdki przyszły. Nie kupie tam wiecej, zepsuli sie.
Kupilam tez roslinki w Skalniaku, o 3 szt. wiedzialam, ze moze byc problem i pani mi je wlozyla do kartonu ale ich nie policzyla. Reszta sadzonek ładna.


A w zeszłym roku też o tej porze roku zamawiałas?
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 17:08, 21 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
No to jestem szczerze zaskoczona. Moje zamówienie z marca było w porządku. Rośliny małe ale rosną ładnie. Rutewki mają już z 15cm. Jedna jarzmianka nieco mniejsza od koleżanek.
U Ciebie ewidentnie dali ciała .
Ja wczoraj odebrałam 3 białe żylistki z FG. Nie takie ładne jak te z F. ale niezłe. 2 sztuki. Bo trzecia znacznie gorszej jakości. Połowa pędów bez pąków chociaż żywa. I nie wiem - reklamować czy dać jej szansę.
widziałam ją u ciebie. Ja bym dała szansę. One obok siebie w szpalerze nie będą chyba...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:16, 21 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziewczyny, zbiorowo bo biegnę kombinować z sadzeniem póki jako takie słońce jest. Przesyłkę zareklamowałam. Za bluszcz mają zwrócić. Zaznaczyłam, że sadzonki miskantów są bez życia i jak do maja nie ruszą - będę reklamowała. Na wszelki wypadek cyknę im zdjęcia. Baptysja poszła do działu reklamacji, jestem ciekawa co odpowiedzą ale nie liczę na zbyt wiele. No cóż raczej nikomu ich już po prostu nie polecę. I nie zamówię już nic u nich. Albo 10 razy się zastanowię czy koniecznie akurat to muszę mieć.

Pytanie mam - czy ktoś coś zamawiał z szkółki Bergenia? Warto czy takie samo naciąganie ludzi na niepełnowartościowe zakupy?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Basia_KRK 17:51, 21 kwi 2021


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
inka74 napisał(a)
ja już w Almabar po prostu nie kupię. Dodatkowo pobrali pełną opłatę ale jednej doniczki z bluszczem brakuje. Składam reklamację. A jeszcze zamówienie jesienne było OK. Rośliny niewielkie ale wszystkie. A tu nie dosyć, że mikrusy to jeszcze brak.

No nie fajnie Ostatnio się zastanawiałam nad zakupami właśnie u nich, teraz na pewno zrezygnuję.

Kasya napisał(a)

No dokładnie. Chcą zrealizowac zamówienia chociaż towaru do sprzedaży nie maja
Takie „okazy” to tylko na wyraźne zadanie i życzenie powinni wysyłać bo to nie spełnia żadnych standardów

To samo było w zeszłym roku, ja czekałam chyba 5 tygodni na "Rośliny od Ogrodnika" Bar...cy i finalnie zrezygnowałam z tego zamówienia, bo straciłam już nadzieję, że cokolwiek dostanę..
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Mirka 18:26, 21 kwi 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Iwonka zostają nam zakupy stacjonarne.
Ja w A też zamawiałam rozchodniki odmianowe i takie malusie przysłali że nic z nich nie ma wcale nie rosną w ziemi ze trzy lata są.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
mrokasia 18:46, 21 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
W Bergenii ja mam zamówienie, które jeszcze nie przyszło - zawilce gajowe i bodziszek Rosanne. Mailowałam z nimi w sprawie terminu dostawy to odpisali, że czekają aż bodziszki całkiem ruszą, żeby być pewni że wysyłają żywe rośliny. Spodziewam się, że dostawa będzie może w przyszłym tygodniu. Jak przyjdzie to pokażę co dostałam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 20:00, 21 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zamówiłaś baptysje? A mi oddałaś sadzonkę swoją...może wpadniesz i weźmiesz ???
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies