Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 11:17, 15 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Wczoraj, korzystając z ładnej pogody, wybrałyśmy się z kumpela na spacer fotograficzny. Byłyśmy na warsztatach w szklarni Ogrodu Botanicznego UW. Zostawiam kilka zdjęć. Reszta u mnie w albumie z kwiatkami:
https://www.facebook.com/media/set?vanity=iwona.zastawna.waw&set=a.2368619073276409

Z ciekawostek - ranniki już kwitną - w szoku byłam!


A tu już szklarnie OB UW

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:19, 15 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:20, 15 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:25, 15 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
To tyle, miałam dziś sprzątać rabatę za domem ale leje deszcz. Posprzątam może w końcu chałupę i zagonię do roboty chłopaków, bo to głównie oni bałagan zrobili przez tydzień ))
Może w końcu choinkę rozbierzemy... )))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
antracyt 11:33, 15 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11527
Podobają mi się portrety i modele Sto lat temu miałam zajęcia z fotografii, ale nic już nie pamiętam. Jak sobie w końcu aparat kupię, to chyba dodatkowo z kursem.

ps. Chyba wyskoczę z parasolem do ogrodu sprawdzić co u ranników
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Alija 11:42, 15 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Iwonko, przepiękne portrety ciemierników, urocze ciekawostki. Robisz świetne zdjęcia.
Tak zaczęłam oglądać wątek od tyłu, masz fantastyczny ogród, piękny o każdej porze roku.
Jak się to stało, że dopiero teraz tu trafiłam????? Muszę nadrobić, uwielbiam takie ogrody, pozwolisz, że będę zaglądać.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
inka74 13:41, 15 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
antracyt napisał(a)
Podobają mi się portrety i modele Sto lat temu miałam zajęcia z fotografii, ale nic już nie pamiętam. Jak sobie w końcu aparat kupię, to chyba dodatkowo z kursem.

ps. Chyba wyskoczę z parasolem do ogrodu sprawdzić co u ranników
Modele bardzo uroczy ale ich skomplikowane kształty są dla mnie wyzwaniem. Zuza, kupno aparatu z kursem to najlepszy pomysł. Bez tego teraz trudno. Ranniki były mega zaskoczeniem dla mnie, także może i u ciebie już wyszły.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:50, 15 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Alija napisał(a)
Iwonko, przepiękne portrety ciemierników, urocze ciekawostki. Robisz świetne zdjęcia.
Tak zaczęłam oglądać wątek od tyłu, masz fantastyczny ogród, piękny o każdej porze roku.
Jak się to stało, że dopiero teraz tu trafiłam????? Muszę nadrobić, uwielbiam takie ogrody, pozwolisz, że będę zaglądać.
Pozdrawiam.
Alicja, zapraszam serdecznie. Mój ogród wyrósł na Ogrodowisku ale nie jest wersją "pokazową", trudny do sfotografowania bo niewielki i bez światłocieni. Stąd albo ma mnóstwo słońca albo siedzi w cieniu od domu czy płotu. I jest to taka wersja ogrodu swojska, bałaganiarska, buszową. Nie było mnie tu zbyt dużo w ostatnim roku stąd może nie trafiłaś do mnie ani ja do ciebie. To normalne przy takiej ilości ogrodów. Ale teraz wiemy gdzie się szukać PS. przejrzałam kilka stron z twojego wątku, widzę pokrewną duszę ogrodową
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Iwonka 15:36, 15 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Obejrzałam kwiatuchy, piękne. Widać postępy! Poczytałam, ile włożyłaś czasu i pracy w naukę. Podziwiam Iwona!!! Ja chyba nie jestem na razie na to gotowa. Podziwiam ludzi, którzy rozwijają swoje pasje. Ja we wszystkim skaczę jak pasikonik.

Z tarasem trzymam kciuki, dobry plan to podstawa. Marzenia mamy podobne, potrzeba nam tarasu większego, zadaszonego, ale nie zabierającego światła w domu. Dobrze, gdyby zmieściła się kanapa, stół, bujawka Tylko tyle a raczej aż tyle Bujawkę sobie daruję byle weszła kanapa, stół i dwa leżaki.
Modły o fachowca mam nadzieję, że zostaną wysłuchane
Kasy na razie nie liczę, oby ktoś kumaty się znalazł i podjął się roboty.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
maksimini 00:37, 16 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Iwonko, witaj po dłuuuugiej przerwie. Twój ogród jest taki przytulny, otulony, zaczarowany. Musiałam tu zajrzeć.
Planu na przyszłość - imponujące, oby się ziściły
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies