Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Gosiek33 13:46, 16 sty 2023


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się z Twoich nowych zdjęć
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 15:33, 16 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Iwonka napisał(a)
Obejrzałam kwiatuchy, piękne. Widać postępy! Poczytałam, ile włożyłaś czasu i pracy w naukę. Podziwiam Iwona!!! Ja chyba nie jestem na razie na to gotowa. Podziwiam ludzi, którzy rozwijają swoje pasje. Ja we wszystkim skaczę jak pasikonik.

Z tarasem trzymam kciuki, dobry plan to podstawa. Marzenia mamy podobne, potrzeba nam tarasu większego, zadaszonego, ale nie zabierającego światła w domu. Dobrze, gdyby zmieściła się kanapa, stół, bujawka Tylko tyle a raczej aż tyle Bujawkę sobie daruję byle weszła kanapa, stół i dwa leżaki.
Modły o fachowca mam nadzieję, że zostaną wysłuchane
Kasy na razie nie liczę, oby ktoś kumaty się znalazł i podjął się roboty.
o toto... U mnie bujawka i stół koniecznie. Kanapę wyniosę na tyły. Tylko w innej konfiguracji.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:37, 16 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
maksimini napisał(a)
Iwonko, witaj po dłuuuugiej przerwie. Twój ogród jest taki przytulny, otulony, zaczarowany. Musiałam tu zajrzeć.
Planu na przyszłość - imponujące, oby się ziściły
Wiesz, że niedawno byłam u ciebie na wątku? A tam głucha cisza. Byłam ciekawa czy udało ci się pociągnąć projekt. Taras wyszedł pięknie. Może już ścieżki masz wytyczone... Lub coś więcej
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:43, 16 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Gosiek33 napisał(a)
Nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się z Twoich nowych zdjęć
Gosiu, pytanie czy cieszysz się z samej tematyki zdjęć czy z tego, że zaczęłam je w końcu w ogóle robić )) pamiętam ile razy ci marudziłam, że nie potrafię pokazać/odwzorować tego, co widzę. I rozkminki sprzętowe. Teraz już nieznacznie "mądrzejsza" jestem w temacie, jeszcze długa droga przede mną ale bardzo przyjemna.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 17:38, 16 sty 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Widać postępy w fotografii (chociaż wcześniej też robiłaś ładne zdjęcia )
Portrety ciemierników i roślin z ogrodu botanicznego są przepiękne ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosiek33 18:43, 16 sty 2023


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
inka74 napisał(a)
Gosiu, pytanie czy cieszysz się z samej tematyki zdjęć czy z tego, że zaczęłam je w końcu w ogóle robić )) pamiętam ile razy ci marudziłam, że nie potrafię pokazać/odwzorować tego, co widzę. I rozkminki sprzętowe. Teraz już nieznacznie "mądrzejsza" jestem w temacie, jeszcze długa droga przede mną ale bardzo przyjemna.


Jak dla mnie chodzi o przyjemność z robienia zdjęć, szczególnie wtedy gdy radość przynoszą
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Nowa12 19:45, 16 sty 2023


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale piękne ujęcia zrobiłaś.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
maksimini 19:55, 16 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
inka74 napisał(a)
Wiesz, że niedawno byłam u ciebie na wątku? A tam głucha cisza. Byłam ciekawa czy udało ci się pociągnąć projekt. Taras wyszedł pięknie. Może już ścieżki masz wytyczone... Lub coś więcej

Coś tam się zadziało, ale tylko w minionym sezonie prace szły poprzedni sezon zupełnie stracony.
Wkleję później jakieś foty z tego co się udało.
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
inka74 16:54, 17 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Gosiek33 napisał(a)
Jak dla mnie chodzi o przyjemność z robienia zdjęć, szczególnie wtedy gdy radość przynoszą
Oj tak, szczególnie jak coś mi wyjdzie tak bardzo niestandardowo lub trudny temat typu ruch, deszcz, odbicia. Lub coś co wcześniej ni w ciorta nie wychodziło a teraz się udaje. Cieszy bardzo.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:01, 17 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Agatorek napisał(a)
Widać postępy w fotografii (chociaż wcześniej też robiłaś ładne zdjęcia )
Portrety ciemierników i roślin z ogrodu botanicznego są przepiękne ❤️
Rozwaloną komórką o słabych parametrach trudno coś zrobić dobrego technicznie. Buzia mi się śmieje, że portrety roślinne się podobają. Lubię takie obiekty. Są mega plastyczne. Z ludźmi jest dużo trudniej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies