Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 15:07, 06 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
DariaB napisał(a)
Ogród wygląda całkiem dobrze jak na styczeń i taką masę śniegu jaka się przez niego przetoczyła. Miałam podobną przygodę ze śniegiem zjeżdżającym z dachu, to jest minus małych ogródków, wąskie rabaty i śnieg prosto na nie jedzie z dachu. Za domem mam cień i nie będę tam miała trawnika
Kitka słodziutka, tak jak piszesz kocia natura, żeby sobie ostrzyć pazurki. Podróży pozytywnie zazdroszczę, obejrzałam Twoją fotorelację na fejsie, zachwycające miejsca i krajobrazy, nie dziwi mnie zupełnie, że chcesz tam wracać
Plany ogrodnicze dobrze mieć, ogród żyje, ciągle się zmienia i zawsze coś do zrobienia się znajdzie.
Wszystkiego dobrego w nowym roku!
Wszystkiego dobrego!
Ogród wygląda znośnie. Brak trawnika za domem w cieniu to doskonała decyzja.
Kocham poznawanie nowych miejsc więc brak możliwości wyjazdu w czasie covidu był dla mnie torturą.
Plany planami a życie czasami robi psikusa. Ale dobrze je mieć jak piszesz.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:11, 06 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kasya napisał(a)
Ech… może kiedyś dojde do tego ze mój ogrod w srodku zimy będzie się nadawał do pokazywania tak jak twój
ja tam twierdzę, że to kwestia odpowiedniego ujęcia na zdjęciu )) Fakt, przy ogrodach o niedużych przestrzeniach trzeba mocno pokombinować gdzie stanąć i co pokazać, aby choć na zdjęciu wydawało się większe. Lub skupić się na detalach.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 14:22, 12 sty 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Pokazałaś ogród, który wcale a wcale nie wygląda na zimowy, chyba raczej na późnojesienny

Fajna ta kotka, czy Nornik to jej oficjalne imię?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 19:51, 12 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Aga, kotka miała być Lucjanem bo najpierw myślałam, że to facet. Ale wet skutecznie mnie wyprowadził z błędu i na szybko trzeba było skrócić/zmienić imię. Została więc jako Lucy

Z tym ogrodem to cała prawda. Zimowy to on tak do końca nie jest. Może też dlatego że sporo zimozielonych roślin mam posadzone i przez to wydaje się bardziej żywy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:58, 12 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kilka ciemiernikowych portretów zostawiam na pamiątkę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:00, 12 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
I jeszcze taki.

Ogród powoli się budzi do życia. Może w sobotę wezmę się za sprzątanie...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 20:02, 12 sty 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Iwonka, portery przepiękne
Fajne masz już ciemierniki, w tym roku wszystkie szybciej kwitną.
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 21:16, 12 sty 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Ale i mszyca też już jest za ciepło jest. Za chwilę rośliny zgłupieją
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Iwonka 09:20, 13 sty 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Iwonka witam po przerwie Plany ogrodowe zacne, punkt 8 jest mi szczególnie bliski
Ty się zastanawiasz a ja wiem, pozostaje pytanie czy ekipa przyjdzie.

Zazdroszczę wkręcenia w fotografię. Ja na razie bardzo lubię robić zdjęcia, potrafię przepaść na długo i nie czuję upływu czasu. Przeraża mnie techniczna strona tematu. O kosztach nawet nie wspominam, mam wkręconą koleżankę, wypasione auto mogłaby by mieć za ten sprzęt

Dużo czasu zajęło ci ogarnięcie tematu? Ale ty bardzo techniczna jesteś, więc też nie ma co porównywać.

Ciemierniki ślicznie sfociłaś. Uwielbiam gapić się na fotki...
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Anda 09:30, 13 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33285
Piękne portrety
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies