Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 17:31, 16 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Maczku, jak twój jest młody to nie ma jeszcze co ciąć. On najpierw musi się ukorzenić. No i kształt określić. Być może na razie powinien być zostawiony w spokoju lub tylko podparty. Wstaw u siebie zdjęcie - zerknę jak potrzebujesz. To jest często bardzo intuicyjna praca.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:32, 16 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
frezja napisał(a)
Znalazłam coś odnośnie cięcia perukowca..może się przyda.
Ewcia zostawiam sobie ku pamięci - dziękuję! O oczarze przeczytałam u Maczka.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 17:39, 16 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Poppy napisał(a)


No nie wiem, czego nie szukam, to sie okazuje, ze u Ciebie rosnie
może mamy po prostu podobny gust ogrodowy hehe, ale traw to u mnie nie znajdziesz dużo. I różanaczników, i wrzosów też nie. Nie lubią mojej glino-iłu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
frezja 17:42, 16 lut 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Wrzosy spróbuj do donicy i bez problemu
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inka74 17:45, 16 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Hihi - w donicach mam suszone wrzosy z jesieni. Jako jednoroczne - Super sprawa!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Poppy 18:09, 16 lut 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
Maczku, jak twój jest młody to nie ma jeszcze co ciąć. On najpierw musi się ukorzenić. No i kształt określić. Być może na razie powinien być zostawiony w spokoju lub tylko podparty. Wstaw u siebie zdjęcie - zerknę jak potrzebujesz. To jest często bardzo intuicyjna praca.


postaram sie jutro zrobic zdjecie. U nas bylo calutenki dzien mega ponuro, jak wieczorem, wiec nic by sie nie dalo dzis i tak. ALe on jest duzy, ma jakos 70cm na wysokosc, i jakos podobnie na szerokosc, ale rosnie dosc luzno. Ksztalt mi sie podoba. Nie wiem, kiedy go wsadze w docelowe miejsce, moze dopiero jesienia?
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Poppy 18:13, 16 lut 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
może mamy po prostu podobny gust ogrodowy hehe, ale traw to u mnie nie znajdziesz dużo. I różanaczników, i wrzosów też nie. Nie lubią mojej glino-iłu


Moze Rozanecznikow i rododedendronow tez nie mam, lubie u innych, u siebie jakos mniej (jakbym trafila na taki duzy, 2-3 metrowy, podgolony od dolu, rosnacy jako drzewko wielopniowe, to bym przygarnela)
Trawy akurat lubie, tez nie mam ich za duzo, za wrzosami u siebie tez nie przepadam,nawet w donicach. Nie wiem, dlaczego, bo na widok kwitnacych wrzosowisk w Szkocji zabraklo mi tchu z wrazenia.
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
zawitka 08:15, 17 lut 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
No to mi podpowiedziałaś o wrzosach Za ch...ę nie chcą u mnie rosnąć trzeci sezon do nich podchodzę i nic po zimie szlak je trafia i już a w doniczce choć sezon pożyją Luks ściąga Dzięki i pozdrawiam .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
frezja 09:06, 17 lut 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
zawitka napisał(a)
No to mi podpowiedziałaś o wrzosach Za ch...ę nie chcą u mnie rosnąć trzeci sezon do nich podchodzę i nic po zimie szlak je trafia i już a w doniczce choć sezon pożyją Luks ściąga Dzięki i pozdrawiam .
Gdzie ta ściąga?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inka74 10:01, 17 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
zawitka napisał(a)
No to mi podpowiedziałaś o wrzosach Za ch...ę nie chcą u mnie rosnąć trzeci sezon do nich podchodzę i nic po zimie szlak je trafia i już a w doniczce choć sezon pożyją Luks ściąga Dzięki i pozdrawiam .
nie pamiętam jaka u ciebie ziemia ale u mnie na glinie trzymają się ładnie wrzośce kwitnące na wiosnę. Rosną na niewielkim podwyższeniu i może dlatego. Te co roku fajne poduchy tworzą.

Jest tak ładnie, słonko w końcu świeci, że mimo ciągle jeszcze imprezowej wczorajszej głowy idę do ogrodu się pomęczyć
Miłego dnia!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies