Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

mrokasia 12:33, 13 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Bardzo ładny ten Crimson, gęściutki. Też mam go na liście zakupów .
Kupiłaś u K.?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 12:35, 13 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Nie, w AF ale ostatni mały. Był jeszcze szczepiony i takie duże okazy (drogie)
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Alicja169 17:07, 13 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
inka74 napisał(a)
Mój klonik Orange Dream, stan dzisiejszy.

Lekko przyschnięte końce mają tylko starsze listki, na które w lato w upały padało słońce bezpośrednio. Ja się w ogóle to zastanawiam gdzie by go przenieść bo tu był wsadzony "na chwilę". Pasował mi po prostu. Ale docelowo jest za duży. Nie wiem tylko kiedy to zrobić. Teraz to boję się, że go ukatrupię. Może na wiosnę... Jak przeżyje.


Klonik zdrowy i piękny, przeżyje zimę jak będzie okryty, u mnie nieduży ale pierwszą zimę ma za sobą
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Magleska 19:43, 13 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
piękny nowy klonik
widoczek poranny i wszystkie kadry przyjemne dla oka ….miło tak poleniuchować i patrzeć na piękną jesień u mnie też dziś była piękna pogoda ,kociołek i kiełbacha z ogniska -i nawet nic nie robiłam w ogrodzie

moje przedpłocie czeka na skończenie ale to w przyszłym sezonie dopiero
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 20:54, 13 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Ala - będę go okrywać. Chciałabym aby przezimował choć ja ręki do klonów palmowych nie mam.

Madzia, liczę, że za jakiś czas będzie robił ładne tło. I w lato i na jesieni.

U mnie też ładnie dziś było. eM zrobił kociołek i karkówkę w cebulowej panierce. Ja zamiast sadzić cebule (zima mnie z nimi zastanie) to robiłam chodnik i porządki za domkiem narzędziowym. Taka praca, której nie widać a musi być kiedyś zrobiona. Udało się wykończyć ścieżkę. Powstała z materiałów z odzysku. Cieszę się bo nic nie wyrzucam. Posadziłam też klony, hortki poszły do większych donic i eM skrócił kable z oświetleniem. Ogród nabiera porządku. Jeszcze jakby zrobił mi półkę w szafie ogrodowej - byłabym szczęśliwa. Tak to sporo miejsca jest niewykorzystane a doniczki się walają chyba sama muszę temat ogarnąć. Ale w końcu bajzlownik przestaje straszyć teraz siedzę na tarasie i słucham szumu ciurkadełka. I jest mi po prostu dobrze...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 21:06, 13 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
inka74 napisał(a)

teraz siedzę na tarasie i słucham szumu ciurkadełka. I jest mi po prostu dobrze...


Baaaaardzo się cieszę, kochana
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 21:48, 13 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
W końcu po to ma się ogród, aby się nim cieszyć, delektować a nie tylko zapitalać
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 08:59, 14 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
I się złamałam, po Izy zdjęciach zamówiłam Jordana, już w ubiegłym roku chodził za mną ale ładnej sadzonki, która by była w 100% Jordanem nie znalazłam. Teraz zaryzykowałam internetowo. I była tam też parocja kolumnowa... ech, słaba jestem. Na klona mam miejsce ale na parocję - brak zostanie na razie zadołowana. A na wiosnę się przekonamy czy taras będę przedłużać, jeżeli tak to i na nią miejsce będzie ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 09:38, 14 paź 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Choroba nie odpuszcza

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasia_CS 15:33, 14 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
I się złamałam, po Izy zdjęciach zamówiłam Jordana, już w ubiegłym roku chodził za mną ale ładnej sadzonki, która by była w 100% Jordanem nie znalazłam. Teraz zaryzykowałam internetowo. I była tam też parocja kolumnowa... ech, słaba jestem. Na klona mam miejsce ale na parocję - brak zostanie na razie zadołowana. A na wiosnę się przekonamy czy taras będę przedłużać, jeżeli tak to i na nią miejsce będzie ))


hihi, no to w tym roku mozna u Ciebie niezłe podsumowanie zrobić - mam wrażenie, że to jeden z najbardziej sadzeniowo pracowitych - takich z "poważnymi" roślinami, bo robiłaś dużo drzewnych roszad.
aż ciekawa jestem jak by nasze ogrodowiskowe wątki wyglądały, jakby tak każda podsumowała sezon co posadziła, co zmieniła - mogłoby być ciekawie

A weekendzic przy ciurkadełku bardzo miły - fajna odmiana relaksu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies