Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 15:02, 12 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Inne roślinki też nie śpią.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:11, 12 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
inne ciemierniki też w blokach startowych. Chyba jednak wolę te pojedyncze. Orientalne podwójne bardzo zwieszają główki
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:26, 12 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
galgAsia napisał(a)
Ależ cudny! Ja już sobie zamówiłam kilka i będę sadziła na nowej cienistej, jak rozbiorę murek
Buziaki
w ubiegłym roku kupiłam spore sadzonki w LM. Nie były najtańsze ale jakościowo dobre. Dużo lepsze od pierwszych zamawianych. Wszystkie mi przetrwały i ładnie się rozrastają zamierzam ich dokupić. Chyba lubią moją ziemię, w odróżnieniu od rododendronów
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 15:31, 12 sty 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Sliczne ciemierniki Można z nimi poszaleć. Też jestem ich fanką
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 15:31, 12 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ania111 napisał(a)
Iwonka ,
Wychodz częściej ,
Może jeszcze jakieś piękności znajdziesz
I podzielisz się z nami

pozdrawiam
Aniu, na razie sporo jeszcze śpi. I niech tak zostanie na razie. Boję się, że przyjdzie mróz i wszystko szlag trafi ( cebulowe praktycznie już wszystkie są na wierzchu. Iryski, krokusy, szafirki, tulipany. Dziś zdeptałam żonkile
A wychodzić za często nie mogę bo co i rusz nowe prace wynajduję.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:36, 12 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Anda napisał(a)
Sliczne ciemierniki Można z nimi poszaleć. Też jestem ich fanką
uwielbiam je )))) jeszcze kilka sztuk wcisnę
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Ania111 15:38, 12 sty 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
inka74 napisał(a)
Aniu, na razie sporo jeszcze śpi. I niech tak zostanie na razie. Boję się, że przyjdzie mróz i wszystko szlag trafi ( cebulowe praktycznie już wszystkie są na wierzchu. Iryski, krokusy, szafirki, tulipany. Dziś zdeptałam żonkile
A wychodzić za często nie mogę bo co i rusz nowe prace wynajduję.


Iwona ,
Nie rozumiem ,
Jak to

"Dziś zdeptałam żonkile "
____________________
Ania Spelnione marzenie
inka74 15:57, 12 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No wyszły na jakieś 3-4 cm a że przykryte były liśćmi - nie zauważyłam ich i zdeptałam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Tamaryszek 21:24, 12 sty 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
A moje ciemierniki nie kwitną jeszcze... Też jestem ich wielbicielką.
Ja również uważam, że projekt koncepcyjny (choćby) pomaga większości amatorów w tworzeniu ogrodu. Oszczędza masę czasu, pieniędzy i wysiłku. Dobry projekt.
Z czasem zmiany są nieuniknione, ale myślę, że dobry projektant weźmie to w planie pod uwagę, wiele z nich (typu: dzieci dorosną i plac zabaw przestanie być potrzebny). Jestem przekonana, że dobrze zaprojektowany ogród łatwiej i pielęgnować i zmieniać z czasem. Mówię to z własnego doświadczenia, jako osoba samodzielnie tworząca ogród, która żałuje zmarnowanych lat, wysiłku i kasy.
A poza tym - fajny pomysł z tą pergolą na ścianie! I podoba mi się ta rdzawa obręcz na rabacie.
Życzę radości z tworzenia ogrodu, wszystkiego najlepszego!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Johanka77 21:37, 12 sty 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Matko jakie piękne!!!
Chyba muszę im znaleźć miejscówkę.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies