Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Rojodziejowa 14:46, 31 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Przyznam się Wam… tak mnie ten Thomas Edison zdenerwował, że stwierdziłam, że dziada nie będę trzymać na obserwacji tylko sobie zamówię gdzie indziej

No i dotarł dziś:


Żeby mu w paczce smutno nie było to mam jeszcze dwie karpeńki - koszt 6zł/szt + przesyłka 10

Gospodarstwo z Małopolski. Nie w pore zauważyłam, że Preference też mają…


Dojechały też różyczki:
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao 15:35, 31 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4765
Widziałam na filmiku dalie zawijane w folii ale to po dzieleniu kępy.

Dziewczyna mówiła że przechowuje się dalie np. w trocinach lub we włóknie kokosowym.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Judith 15:40, 31 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10334
Dalie daliami, różyczki różyczkami, ale jaki Ty masz zielony piękny trawnik! Mój to masakra po zimie
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Rojodziejowa 15:51, 31 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Makao napisał(a)
Widziałam na filmiku dalie zawijane w folii ale to po dzieleniu kępy.

Dziewczyna mówiła że przechowuje się dalie np. w trocinach lub we włóknie kokosowym.


Tak. Takie pojedyncze ziemniaczki z szyjką i oczkami. Na Insta jedna zajawiona daliomaniczka z PL właśnie wypróbowała tą metodę. Jest niezłą skarbnicą wiedzy, jeśli chodzi o te kwiaty, chociaż nie ma tysięcy obserwujących
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:53, 31 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Judith napisał(a)
Dalie daliami, różyczki różyczkami, ale jaki Ty masz zielony piękny trawnik! Mój to masakra po zimie


To chyba z daleka i pod takim kątem tylko Właśnie szukam, czy ktoś w okolicy wypożycza porządny wertykulator.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Makao 16:24, 31 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4765
Rojodziejowa napisał(a)


Tak. Takie pojedyncze ziemniaczki z szyjką i oczkami. Na Insta jedna zajawiona daliomaniczka z PL właśnie wypróbowała tą metodę. Jest niezłą skarbnicą wiedzy, jeśli chodzi o te kwiaty, chociaż nie ma tysięcy obserwujących

Ja na youtube patrzyłam MrsGarden. Dziewczyna w Holandii mieszka ale zawsze wspomina warunki w Polsce.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
lilarose 17:43, 31 mar 2023


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Asiu, zamówiłam w tym roku tyle dalii, że nawet jeśli zeszłoroczne by szlag trafił, to biedy nie bedzie
to gospodarstwo Pod groblą, to niezłe karpy ponoć wysyła
Uważaj na tę Who me, bardzo wysoka rośnie, Piotrek ode mnie z ogrodu ja ma - na pewno gdzies foty jej wrzucałam, jak nie tu to na ogrodowym ig albo w grupie. Słowem, pchaj ja na tył rabaty, bo 1,80 metra osiąga
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kordina 19:42, 31 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4799
Asiu, widzę, że dalie wielkoludy dostałaś
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Rojodziejowa 22:52, 31 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
Makao napisał(a)

Ja na youtube patrzyłam MrsGarden. Dziewczyna w Holandii mieszka ale zawsze wspomina warunki w Polsce.


Jest trochę tych ludzi, którzy dzielą się swoją wiedzą - fajne to jest bardzo
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 22:55, 31 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8991
lilarose napisał(a)
Asiu, zamówiłam w tym roku tyle dalii, że nawet jeśli zeszłoroczne by szlag trafił, to biedy nie bedzie
to gospodarstwo Pod groblą, to niezłe karpy ponoć wysyła
Uważaj na tę Who me, bardzo wysoka rośnie, Piotrek ode mnie z ogrodu ja ma - na pewno gdzies foty jej wrzucałam, jak nie tu to na ogrodowym ig albo w grupie. Słowem, pchaj ja na tył rabaty, bo 1,80 metra osiąga


Muszę porobić zestawy kolorystyczne Dobiorę im wtedy miejsce odpowiednie. Najgorzej, że te fotki czasem nie oddają kolorów odpowiednio.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies