Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

AngelikaX 17:21, 24 mar 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
_Martini_ napisał(a)
Angelika, a Ty kiedy tniesz? Masz jakiś konkretny termin? Myślałam, żeby ciachnąć jak już będę cięła bukszpany, za jednym zamachem.



Ja za jednym zamachem nie ogarnę, ale w podobnym terminie tj w maju
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
_Martini_ 17:32, 24 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasya napisał(a)
No właśnie, koniecznie muszę kupić stokrotki i doprowadzić donice do porządku oby ciepło było

U nas kiepsko ze stokrotkami, a chciałam też w tym roku postawić na parapecie kuchennym. Wczoraj już nie wytrzymałam i kupiłam bratki, bo w końcu trafiłam na różowe. Jutro obsadzam.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 17:34, 24 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
AngelikaX napisał(a)
Ja za jednym zamachem nie ogarnę, ale w podobnym terminie tj w maju

Aaa, w maju, to całkiem sporo czasu jeszcze, mogę się psychicznie przygotować
Dzisiaj ścięłam Beatlesy. Mam z dwóch źródeł i całkiem inne są, jedne już soczyste, a drugie mają tę zieleń jakąś poszarzałą. Pewnie dopiero dojdą do siebie.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasya 18:04, 24 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42216
Ja najbardziej lubię te malutkie bratusie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
_Martini_ 18:08, 24 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Nigdy ich nie miałam, jakoś zwykle przechodzę obok. Może dlatego, że tak wczesną wiosną wyglądają bardzo niepozornie.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 17:52, 25 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Plan weekendowy wykonałam z nadwyżką, jako że pogoda dzisiaj była super. Postanowiłam, że podejmę kolejną próbę z hortensjami ogrodowymi. Ta, którą miałam z zeszłego roku przetrwała zimę, więc przesadziłam ją w cieplejsze miejsce.
Obiecywałam sobie w tym roku nie zamawiać roślin przez neta i poczekać aż będzie pełna oferta w moich ogrodniczych. Po dzisiejszym dniu nie mogę jednak usiedzieć na miejscu, tak mnie nosi.
Posadziłam bratusie przed domem. Od razu weselej
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Kasia_CS 23:02, 25 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)

Kasia, też masz Cinderellę? Moja w tym roku drugi sezon.


Przyszłam od Janki już, żeby u niej nie odpisywać

Ano mam ją od 2 sezonów, sadzona z donicy. Całkiem zdrowotnie się trzyma ta rózyczka
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mira 23:39, 26 mar 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
_Martini_ napisał(a)
Plan weekendowy wykonałam z nadwyżką, jako że pogoda dzisiaj była super. Postanowiłam, że podejmę kolejną próbę z hortensjami ogrodowymi. Ta, którą miałam z zeszłego roku przetrwała zimę, więc przesadziłam ją w cieplejsze miejsce.
Obiecywałam sobie w tym roku nie zamawiać roślin przez neta i poczekać aż będzie pełna oferta w moich ogrodniczych. Po dzisiejszym dniu nie mogę jednak usiedzieć na miejscu, tak mnie nosi.
Posadziłam bratusie przed domem. Od razu weselej


No widzisz kilka bratków jakie cuda robią ?

a gdzie fotki?
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
kamila66 20:09, 28 mar 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Martyna wszystkim trawom możesz odciąć kwiatostany.
Może przejrzyj sobie fotki w szkółce Konieczko, opisy wraz ze zdjęciami. Wiele traw niedostępnych ale fotki są
https://www.drzewa.com.pl/174-trawy-ozdobne?p=3#/
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
_Martini_ 11:34, 29 mar 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasia_CS napisał(a)

Przyszłam od Janki już, żeby u niej nie odpisywać
Ano mam ją od 2 sezonów, sadzona z donicy. Całkiem zdrowotnie się trzyma ta rózyczka

Cindy rośnie u mnie w centrum rabaty, liczę, że z czasem będzie główną gwiazdą. W pierwszym sezonie nie pokazała jeszcze takich pięknych kwiatów, jak oglądam na zdjęciach. Jednak była sadzona dopiero wiosną.
Jak planujesz swoją prowadzić? Będziesz obcinać czy przyginać pędy?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies