Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

Anda 18:44, 21 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Pomyślałam o liliowcach dookoła Amanogawy. Pokrój fontannowy, jak trawki z kwiatami
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasia_CS 19:26, 21 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jesli cos kwitnacego wiosną to może azalie wielkokwiatowe też by się odnalazly w tym miejscu? Moja nawet na jesień się ładnie przebarwia
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
_Martini_ 19:59, 21 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasya napisał(a)
No przecież zupełnie inne, drobniutkie

Takie to mi bardzo odpowiadają. Wędruje na listę
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 20:01, 21 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Anda napisał(a)
Pomyślałam o liliowcach dookoła Amanogawy. Pokrój fontannowy, jak trawki z kwiatami

A czy są jakieś inne niż żółte i pomarańczowe? Dwa liliowce miałam w zeszłym roku i wydałam teściowej. Podobały mi się na zdjęciu, więc je zasadziłam, ale u mnie liście się długo zbierały, fontanny nie stworzyły (chyba, że to trzeba kilku lat) no i kolor był jakiś niby różowy niby żółty.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 20:02, 21 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasia_CS napisał(a)
Jesli cos kwitnacego wiosną to może azalie wielkokwiatowe też by się odnalazly w tym miejscu? Moja nawet na jesień się ładnie przebarwia

A wiesz, że co roku o niej myślę kiedy pojawia się w ogrodniczych. Ale do tej pory nie miałam dla niej odpowiedniego miejsca. Wędruje na listę
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Anda 20:02, 21 kwi 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33749
Są czerwone, takie jak wino, różowe i białe. Kupiłam w tym roku białe i różowe i jesli takie nie bedą, to wylecą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malkul 07:18, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Te fioletowe tulipany czaruje mnie swoim kolorem i wdziękiem
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Zagajanka 07:46, 22 kwi 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
_Martini_ napisał(a)


Nabrałam pewnych wątpliwości czy te trawy to the Beatles. Są z dwóch różnych źródeł i obecnie wyglądają tak:



Czy może być aż taka różnica??

Wiesz ze sa dwie turzyce The Beatles? Jedna wiosenna, i ja mozesz miec na pierwsztm zdjeciu, druga cienista (jak peruczki).
Na tym drugim zdjeciu to masz jakas trawe, nie turzyce. Molinie?
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
lindsay80 08:58, 22 kwi 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Zachwyt zostawiam na Twoimi biało-burgundowymi zestawami tulipanowymi!
____________________
Tu ma być ogród :)
Kasia_CS 09:54, 22 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
_Martini_ napisał(a)

A wiesz, że co roku o niej myślę kiedy pojawia się w ogrodniczych. Ale do tej pory nie miałam dla niej odpowiedniego miejsca. Wędruje na listę


Azalie wielkokwiatowe są o tyle fajne, że znoszą duże nasłonecznienie. Ja mam odmianę Jack a sand - a polecam ze względu na fajną szatę jesienną Zaraz będzie kwitła to zobaczysz na fotkach wersję wiosenną. A jesienią robi się przebarwiona na ciemną zieleń, czerwień, bordo i długo te listki trzyma
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies