Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

jolanka 16:34, 26 maj 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Winchester Cathedral jest cudna Już teraz jest obsypana kwiatami. Krzaczek też jest zwarty choć u mnie rośnie dopiero drugi rok
Taki prezent na Dzień Mamy
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasya 17:17, 26 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
_Martini_ napisał(a)
Wyszłam na przegląd róż, a tu wszystko klapnięte wody wody wody! Tylko jeden dzie nie było podlane. Róże zwoesiły kwiaty i pąki.

Dziś na Dzień Matki dostałam Winchester Cathedral Dobrze wiedzieli jakiego koloru mi brakowało. Chcę ją posadzić koło Szekspira, ale jak na niego patrzę, to za każdym razem mam mieszane uczucia. Jest drugi sezon taki pokraczny, znowu ma zmutowany pąk i ogólnie jako krzew mi się nie podoba. Tylko te kwiaty go ratują. A może ona ma za dużo słońca cały dzień?

Wichestet catedral bardzo ładna to
takie patriotyczne zestawienie szykujesz ? ?
Szekspirowi deszcz łatwo wyłamuje całe kwiaty
Nie lubiłam tego, specyficzna róża
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 17:56, 26 maj 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
A u mnie leje, juz dosyć wody mam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Catalinasdiary 16:35, 27 maj 2018


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Idealny prezent, ja sama sobie dokupiłam WC
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
kamila66 21:38, 28 maj 2018


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Martini piękne róże Stipa także Ja też cierpię z powodu suszy, już to podlewanie wychodzi mi bokiem...
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
mirkaka 14:43, 29 maj 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
_Martini_ napisał(a)

Przybij piątkę

A tu za to mam hortensję, która of course miała być różowa, a jest taka. To chyba ph podłoża zmieniło jej kolor?




Hortensja już Ci kwitnie ?
Stipa przepiękna, moja nie przezimowała, teraz mam same maleńkie siewki.

Róże też już zaczynają, lubię ten czas, wszystkie są jeszcze takie zdrowe
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
_Martini_ 19:30, 29 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
jolanka napisał(a)
Winchester Cathedral jest cudna Już teraz jest obsypana kwiatami. Krzaczek też jest zwarty choć u mnie rośnie dopiero drugi rok
Taki prezent na Dzień Mamy


Jeszcze nie posadziłam jej w ziemi. Nadal stoi w doniczce trochę cieniowana, bo nie wiem czy w te upały to jest sens od razu do ziemi wsadzać. Dzisiaj otworzyła jeden z wielu pączków

____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 19:34, 29 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasya napisał(a)

Wichestet catedral bardzo ładna to
takie patriotyczne zestawienie szykujesz ? ?
Szekspirowi deszcz łatwo wyłamuje całe kwiaty
Nie lubiłam tego, specyficzna róża

No i właśnie zastanawiam się co z nim począć. Myślę nawet czy nie przesadzić go w inne miejsce, gdzie jednak miałby odrobinę mniej słońca. Może to coś zmieni w jego zachowaniu. Na razie drugi sezon i krzak się totalnie rozwala. Za ciężkie kwiaty, za wiotkie pędy. Myślę nawet bardzo drastyczne kroki podjąc i jak skończy się upał i Szekspir zakończy pierwsze kwitnienie, to od razu go przesadzić, żeby zwolnić miejsce na jakąś nówkę - pytanie jaką?

____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 19:35, 29 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasya napisał(a)
A u mnie leje, juz dosyć wody mam

kasiu, jak ja zazdroszczę Wam deszczu. U nas nic nic nic, susza na maksa, codziennie mąż leje cały ogród. Dramat jest
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 19:38, 29 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Catalinasdiary napisał(a)
Idealny prezent, ja sama sobie dokupiłam WC

A dzieci cieszą się równie mocno jak ja, że będzie mi ona zawsze przypominać ten dzień. Jeszcze z białych będę polować na Tranquility lub William& Kate. Kilka innych tez mi się podoba, ale już nie mam miejsca na białe.

____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies