Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Kasia_CS 18:00, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
paulina_ns napisał(a)
Instrukcja wychodzenia na taras przerobiona no faktycznie nie da się tam nic zrobić, bez sensu jakieś skręty robić czy coś ja bym tylko dodała tam jakąś ścieżkę i wtedy wszystko stworzy spójną całośc pomysł z L super fajnie tak usiąść na tarasie i być otoczonym ze wszystkich stron roślinami jedyny minus to dużo latających bzyczków


Kiedyś myślałam o zatopionych płytach w trawie, ale że będą po lewej od bonzajowej szły, gdzie trawa słabsza i tak, to nie będę mnożyć "płytowisk" Na razie tak mówię, a jak kiedyś będzie, to się okaże
I naparstnice lecą

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:07, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
anabuko1 napisał(a)
To prawda widok który widzimy z salonu czy z kanapy jest bardzo ważny .
Nie dziwię ci się,że go zmieniasz.I bardzo dobrze.
Ja też jak siedziałam z salonu i na tarasie to obserwowałam co widzę i zmieniałam ,przybywało rabat i w nasadzeniach roślin .I powiem,że jeszcze ciągle coś delikatnie zmieniam.
Kibicuję poczynaniom.
I oczywiście będę podglądać dalej.

A w salonie widać instrument zdradzający w rodzinie osobę muzykalną, grającą,Fajnie
I taki stojaczek dekoracyjny piękny.Gdzie taki kupiłaś ??


Aniu, bo my ogrodomaniacy zawsze będziemy coś przesadzać, wysadzać i zmieniać w miarę upływu czasu. Nie możemy mieć ogrodowej stagnacji - ja mam czasem poczucie straconego dnia, jak czegoś w ogrodzie nie zrobię, a chciałam

Co do pianina - oboje z eMem mamy muzyczne wykształcenie (zresztą w szkole się poznaliśmy ), choć eM poszedł tą drogą również zawodowo

A stojaczek to metalowy manekin kupiony w TKMaxx

Pelaśki jeszcze zaklinają pogodę

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 18:09, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)


A gacie z drutu. I tak wiem, że kiedyś przykombinujesz


oj, daleko w czasie wybiegasz bardzo

Królowa Szwecji w ostatnim już rzucie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:06, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No i już polecę różyczkami, niestety fotki z telefonu

Pączkująca wciąż Pastella

Cudownie zapowiadający się Goethe

Stefka

Home&Garden

Heidi Klum

Kimono
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 19:07, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
I bukiet w domu, cudowny zapach lilii
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Annak 19:14, 11 paź 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Ale masz jeszcze dużo pięknych różyczek
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Anda 19:18, 11 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Goethe piekny ma kolor. Pewnie to jego jesienna szata
Jesienne roze chyba najbardziej ciesza.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 19:38, 11 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MalgosiaW napisał(a)
Ewa dzieciaki rządzą. U mnie wymusiły zrobienie schodów na skarpie. Normalnie mam schody na tarasie z tyłu domu. Ale moje i cudze dzieci zbiegały na skróty po skarpie na dół. Gadanie że nie wolno łazić po skarpie nic nie dało. Mało brakło a któreś rozbiłoby sobie głowę o kamienie. Szybciutko kopaliśmy. Teraz nie wyobrażam sobie żeby tego zejścia nie było.

Kasiu miejsca w ogrodzie na mini plac zabaw nie brakuje. Najważniejsze to mała piaskownica Będziesz mogła grzebać w ziemi i jednocześnie mieć oko na bawiące się pociechy.

Stety, niestety to prawda moja córka ogarnięta i nauczania, że niczego mamusi nie niszczymy ale inne dzieciaki to czasami dzicz szarańcza, więc trzeba robić zmiany pod dzieci.
____________________
Zagajanka 19:41, 11 paź 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
I bukiet w domu, cudowny zapach lilii

Śliczny bukiet! Pomimo kataru nawet czuję jego zapach

Chociaż spotkałam też lilie bukietowe bezzapachowe...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
eVka 19:44, 11 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


A dziękuję za uznanie te obrzeża są całkeim fajne - może kiedyś uda mi się pociągnąć tam gdzie mam kostkę i się jej pozbyć Na razie przez wzgląd na pracę eMa sobie będą

Rabata po lewej i tak wykluczona była na wstępie, więc tylko chciałam pokazać dlaczego to nierealne No tak, u Ciebie życie zweryfikowało słuszność umiejscowienia rabaty

Bardzo fajne, estetyczne, coś innego niż kostka czy ekobordy.
Ciekawa jestem jak ostatecznie będzie wyglądać
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies