Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

UrsaMaior 12:19, 16 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8336
effka napisał(a)

Toszko, zerkniesz i mnie co dzieje się z moimi buksami Eh jestem nimi bardzo rozczarowana, ich podatnością na choroby...


Wywal i kup cisy. Bukszpany to zawracanie gitary, same problemy z nimi.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 12:20, 16 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8336
mrokasia napisał(a)


Hmmmm, może i ja w róże pójdę?
Pisałam już u Łucji, że mam smaka na rabatę z miskantami, cisami kokumnowymi, różami okrywowymi i szałwią .


No cóż. Czy ja kiedyś już nie pisałam pożyjemy, zobaczymy?;D
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 12:28, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale się robi fajnie, tak różano

u mnie Stefka odkąd ją mam nigdy bata nie wypuściła, a nie rośnie wyżej niż pod kolano (nawet sporo niżej bym powiedziała) - to poza Tardajos z targów moja najniższa róża.

LI zaproponowałam j)akby miała do HK się dopasować obok, a jesli nie, odcienie różu i fioletu - to pewnie dość łatwo iść w żółcie - u Lucy taka malutka różyczka (SOlero? - nie przekroczy zadanej wysokości

no ale tak jak piszesz- do przemyślenia

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
tulucy 12:53, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ni mam Solero, mam Sweet memories ale jej nie lubiam, bo ma ciemny środek
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 13:24, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
a w ogole, to przy okazji wizyty u lekarza z szarańczą podjechałam do ogrodniczego zrobić mega szybki rzut oka na pozostałości różane, bo wisiało im na FB jakiś czas temu, że róże -40%. no i tym sposobem przytargałam 2 angielki
- Princess Aleksandrę of Kent (w takim sobie już stanie, ale się poprawi ) i
- Jude the obscure, choć w sumie nie miałam planach ale krzew byl taki ładny gęsty, że szkoda mi było zostawić.. tylko czy kolor mi na żywo podejdzie??
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 13:25, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
tulucy napisał(a)
Ni mam Solero, mam Sweet memories ale jej nie lubiam, bo ma ciemny środek

kojarzyłam, że coś na S
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
galgAsia 13:27, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ajajaj, Aleksandra piękna kobieta jest . A kolor Jude wyjdzie w praniu... Najwyżej będziesz przesadzać
A szarańcza ma się lepiej? bo że Ty, to już wiem - kupujesz róże, jest dobrze
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 14:37, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)
a w ogole, to przy okazji wizyty u lekarza z szarańczą podjechałam do ogrodniczego zrobić mega szybki rzut oka na pozostałości różane, bo wisiało im na FB jakiś czas temu, że róże -40%. no i tym sposobem przytargałam 2 angielki
- Princess Aleksandrę of Kent (w takim sobie już stanie, ale się poprawi ) i
- Jude the obscure, choć w sumie nie miałam planach ale krzew byl taki ładny gęsty, że szkoda mi było zostawić.. tylko czy kolor mi na żywo podejdzie??
Gdzie byłaś? Na Głębockiej? Z Jude będziesz zadowolona. Księżniczka jest jaka jest. Kwiat piękny.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 15:09, 16 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
galgAsia napisał(a)
Ajajaj, Aleksandra piękna kobieta jest . A kolor Jude wyjdzie w praniu... Najwyżej będziesz przesadzać
A szarańcza ma się lepiej? bo że Ty, to już wiem - kupujesz róże, jest dobrze


Róże to na pocieszenie chyba-dziś kustykam jak pajacyk na drewnianych nogach, bo tak mnie bolą stopy.. w nocy dołączyły do palącej skóry na dłoniach i myślałam, że zwariuje.. niech miarą będzie to, że mam problem z przekręceniem kluczyka w stacyjce, podciągnięciem spodni, a ubrać się wypada

Róże sposobem musiałam-donica do siatki i jakoś tam, przetransportowalam na łokciu, żeby do rąk nie brać, bo bym umarła to taki bardziej szalony zryw był, nie do powtarzania..

Kuba od poniedziałku powinien móc wrócić do przedszkola, Kaja na bank wróci-ona może nawet szybciej iść, bo dr dała zielone światło nawet w tym tyg. Po dzieciach lżej spłynęło..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makao_J 15:15, 16 wrz 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Widzę dyskusja o różach. To nie dla mnie. Kiedyś bym z chęcią przysiadła ale teraz to ja unikam jak ognia.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies