Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AngelikaX 14:10, 08 maj 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Coś kojarzyłam, że jeszcze na narożniku przed drewutnią miał być iglak.... no nie ważne, coś może pokręciłam

To ok, jeśli ma być tylko "za" to serby jak najbardziej - mogę Ci tylko napisać, że moje od dołu mają w tej chwili dobre 2 może 2,40 średnicy (wysokie na ponad 3m)
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
lojalna_ 15:19, 08 maj 2019


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Graby ♡♡♡tylko pozaxdroscic wyboru ! Buziam mocno i na ciepelko czekam )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Makusia 21:50, 08 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AngelikaX napisał(a)
Coś kojarzyłam, że jeszcze na narożniku przed drewutnią miał być iglak.... no nie ważne, coś może pokręciłam

To ok, jeśli ma być tylko "za" to serby jak najbardziej - mogę Ci tylko napisać, że moje od dołu mają w tej chwili dobre 2 może 2,40 średnicy (wysokie na ponad 3m)


Pamięć masz dobrą
Asia mi zaplanowała trzy igły i jeden liściasty i przed i za drwutnia. Ponieważ za i przed jeszcze mi nie leży (muszę dojrzeć), to wybrałam kompromis, czyli tylko za i nie trzy, a jeden vel dwa

Czytałam, że jeśli ma być żywopłot, to co 1m,a jeśli luźniej, no to luźniej W ramach kompromisu, posadziłabym chyba w odległości 1 M od ogrodzenia i 2 M od siebie (zakładając, że się zmieszczą). Jeśli się nie zmieszczą, to 1.5 M od siebie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 21:52, 08 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
lojalna_ napisał(a)
Graby ♡♡♡tylko pozaxdroscic wyboru ! Buziam mocno i na ciepelko czekam )))


Jolu niezmiernie mi miło, że mnie odwiedziłaś.
Graby to melodia przyszłości - ciepelko nastąpi na pewno szybciej niż moje graby
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnnaCh 22:39, 08 maj 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Trudne pytania mi zadajesz Chyba sadziłam co 2 metry i jakieś 1,4 m od siatki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Brzozowadzie... 11:04, 09 maj 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusiu, czy ja Ci dziękowałam za ten namiar na cisowe kulki? Pięknie mi się wszystkie przyjęły. Buziak!!!
A przy planowaniu standardowo stanę z boku i popatrzę Mogę kciuki potrzymać
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
AngelikaX 11:11, 09 maj 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makusia napisał(a)


Pamięć masz dobrą
Asia mi zaplanowała trzy igły i jeden liściasty i przed i za drwutnia. Ponieważ za i przed jeszcze mi nie leży (muszę dojrzeć), to wybrałam kompromis, czyli tylko za i nie trzy, a jeden vel dwa

Czytałam, że jeśli ma być żywopłot, to co 1m,a jeśli luźniej, no to luźniej W ramach kompromisu, posadziłabym chyba w odległości 1 M od ogrodzenia i 2 M od siebie (zakładając, że się zmieszczą). Jeśli się nie zmieszczą, to 1.5 M od siebie


Powinno być git
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Margerytka40 07:25, 10 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Podglądam planowanie. Na temat serbów się nie wypowiem bo ich nie mam ale chyba podoba mi się pomysł sam w sobie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Makusia 10:24, 10 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AnnaCh napisał(a)
Trudne pytania mi zadajesz Chyba sadziłam co 2 metry i jakieś 1,4 m od siatki


Dokopałam się u Ciebie i potwierdzam, ze tak sadziłaś
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 10:25, 10 maj 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Makusiu, czy ja Ci dziękowałam za ten namiar na cisowe kulki? Pięknie mi się wszystkie przyjęły. Buziak!!!
A przy planowaniu standardowo stanę z boku i popatrzę Mogę kciuki potrzymać


Pan miał stożki w tej samej cenie- bombowe! Ale już nie ma niestety- za późno się zorientowałam
Ile kupiłaś?
Moje też mają zieleniutkie przyrosty i rozczochrane się robią
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies