Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Szarobiałego ogrodowe początki.

Pokaż wątki Pokaż posty

Szarobiałego ogrodowe początki.

Szarobialy 19:13, 07 cze 2017


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 735
Anda napisał(a)
Toszka już tu tyle napisała o cisach. Może poszukaj jej postów Ja wiem tylko, że cisy to twarde som i nawet jak zrzuca wszystkie igły to mogą sie odbudować

Niestety gałązki w wielu miejscach są zupełnie suche. Tu już chyba nic nie pomoże.
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Anda 19:16, 07 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
Poszukaj postów Toszki Ona nawet kiedyś pokazywała cisa, który był tylko patykiem i mimo to się odbudował.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Szarobialy 19:18, 07 cze 2017


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 735
Anda napisał(a)
Poszukaj postów Toszki Ona nawet kiedyś pokazywała cisa, który był tylko patykiem i mimo to się odbudował.

Dziękuję serdecznie. Szukam.
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Szarobialy 21:02, 07 cze 2017


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 735
108 ślimaczków zebrałam przed chwilą i ponad 80 rano. Koszmar jakiś. Zachciało mi się ogrodu!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Szarobialy 21:13, 07 cze 2017


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 735
Z przyjemnych rzeczy też coś mam. Zrobiłam sobie "z niczego" torbę (na przyszłość, bo z torbami pójdę, jak mi tak wszystko zacznie padać jak cisy). Zdecydowanie lepiej ogarniam szydełko niż ogród (-;
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
UlaB 22:29, 07 cze 2017

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
no, fajne to "coś z niczego"!
zdolnaś!
i czas nasz

na cosy oprysk na misecznika - tez mialam i latwo sie go pozbyłam. O reszcie poczytaj na forum jak Ci podpowiedzialy poprzedniczki. Nie poddawaj sie!
trzymam kciuki
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
kasia_w 10:40, 08 cze 2017


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
niedobrze z cisami, a tak Ci je doradzałam zadziwia mnie że dziury pojawiają się w tych samych miejscach...gleba? nie wiaem. Koniecznie do Toszki jak w dym

Tez miałam kilka umarlaków, ale eM postanowił im dać szansę. Poobcinałam gałązki do zielonego, prawie łyse były. Po 1,5 roku żyją i maja przyrosty! Choć są mniejsze i chudsze od reszty

Torba w pięknych kolorach Ma podszewkę?
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
makadamia 11:01, 08 cze 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jola, prawda jest taka, że cokolwiek byś posadziła w żywopłocie, będzie źle wyglądało. Po prostu.

Jeżeli w tym samym miejscu Ci padają po kolei, to ja bym się zastanowiła, co z tą miejscówką jest nie tak.
Ale łatać żywopłot innymi gatunkami? No złote zęby...
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
zoja 11:12, 08 cze 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Jolu
nie wciskałabym tuj pomiędzy cisy - inne wymagania, inna faktura liści, pokrój rośliny...
raczej tak jak piszą wszyscy - znaleźć przyczynę i ratować...

ja cisów nie mam więc nie doradzę, ale trzymam kciuki..
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Szarobialy 16:53, 08 cze 2017


Dołączył: 19 wrz 2016
Posty: 735
UlaB napisał(a)
no, fajne to "coś z niczego"!
zdolnaś!
i czas nasz

na cosy oprysk na misecznika - tez mialam i latwo sie go pozbyłam. O reszcie poczytaj na forum jak Ci podpowiedzialy poprzedniczki. Nie poddawaj sie!
trzymam kciuki

Ula ja się nie poddaje, ale jestem zmęczona. Mam nadzieję, że chociaż z robalami dam radę. Pozdrawiam.
____________________
Jola Szarobiałego ogrodowe początki.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies