Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 17:35, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Zrobiłam sobie to samo z paznokciem w czerwcu. Ewa, kup sobie maść z antybiotykiem, żeby się nic nie paprało pod tym paznokciem, rana się goiła i nie zrobiło się takie "dzikie mięso". Mój odrósł, a jak był już w miarę ok, to zalałam go żelem i lakierem hybrydowym

Dziękuję Aniu za radę z maścią. Zaraz lecę do apteki, rzeczywiście dla pewności, żeby nic się nie wdało będę smarować.
To też miałaś przygodę, powiem szczerze, że odechciało mi się używać tych nożyc akumulatorowych.
____________________
galgAsia 17:50, 02 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ewa, te rękawice to firma Nelson Garden ze Szwecji. Są u nas dostępne ich wyroby, ale tego modelu nie znalazłam... Za to znalazłam je na O. u Gabrysi . No jestem dumna i blada, że mam takie same rękawice jak ona
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
anna_t 18:03, 02 mar 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Tribiotyk to fajna bardzo tania maść antybiotyk chyba z 2zl kosztuje
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 18:40, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
galgAsia napisał(a)
Ewa, te rękawice to firma Nelson Garden ze Szwecji. Są u nas dostępne ich wyroby, ale tego modelu nie znalazłam... Za to znalazłam je na O. u Gabrysi . No jestem dumna i blada, że mam takie same rękawice jak ona

Dziękuję, niestety nikt ich już nie ma, to model Rosie, do róż wyprzedane wszędzie. Naprawdę są piękne, aż miło w nich pracować.
____________________
eVka 18:41, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anna_t napisał(a)
Tribiotyk to fajna bardzo tania maść antybiotyk chyba z 2zl kosztuje

O dzięki za nazwę, kojarzę, chyba kiedyś używałam do przekłutych uszu.
____________________
eVka 18:42, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Melduję, że stokrotek nie było i kupiłam prymulki ciemnoniebieskie do donicy przed domem. Jutro obfocę
____________________
Wiolka5_7 19:06, 02 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20633
effka napisał(a)
Melduję, że stokrotek nie było i kupiłam prymulki ciemnoniebieskie do donicy przed domem. Jutro obfocę


Czekamy
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AniazUroczyska 02:33, 03 mar 2020

Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 1269
O , słyszę że tu o sekatorkach mowa. Też się przymierzam do kupna nowego ,polecono mi Stihla. Kto pracował jednym i drugim(Felco) i mógłby dokonać jakiegoś porównania?
eVka 14:38, 03 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AniazUroczyska napisał(a)
O , słyszę że tu o sekatorkach mowa. Też się przymierzam do kupna nowego ,polecono mi Stihla. Kto pracował jednym i drugim(Felco) i mógłby dokonać jakiegoś porównania?

Niestety nie mam porównania, bo żadnego nie miałam ale wydaje mi się, że szwajcarski wyrób jakoś dla mnie godniejszy zaufania
____________________
galgAsia 14:42, 03 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
AniazUroczyska napisał(a)
O , słyszę że tu o sekatorkach mowa. Też się przymierzam do kupna nowego ,polecono mi Stihla. Kto pracował jednym i drugim(Felco) i mógłby dokonać jakiegoś porównania?
Aniu, może być ciężko znaleźć taką osobę, bo jak ktoś złapał Felka w garść, to już wypuścić nie chce . Przynajmniej ja tak mam. I zauważyłam to samo u mojego Taty - ma mnóstwo różnych sekatorów, ale w użyciu ostatnio tylko felek
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies