Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:09, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
galgAsia napisał(a)
To jeszcze dopiszę - sekator to Felco nr 2, najlepszy, jaki miałam. Anda też jest fanką. Nie jest tani, ale wart swojej ceny

Wygląda na bardzo porządny i widzę, że są ostrza wymienne do niego. Oj, chyba sobie zamówię na urodziny W opisie tego sekatora wszędzie piszą, że jest do dużych dłoni, a są wersje do małych rączek jak moje?
____________________
malgol 14:13, 02 mar 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)
Ręce podrapane znaczy się - sezon rozpoczęty . Ja miałam rękawice więc dłonie w porządku ale za to nadgarstki porysowane...


Ja niby jeszcze śpie Ale czasem zaglądam co porabiacie na O. i pozazdrościłam...Wylazłam spod koca i między jednym deszczem a drugim wycięłam trawy Wywożąc na kompost ciachnęłam po drodze róze i ręce mam jak po walce z tygrysem
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Anda 14:21, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
effka napisał(a)

Wygląda na bardzo porządny i widzę, że są ostrza wymienne do niego. Oj, chyba sobie zamówię na urodziny W opisie tego sekatora wszędzie piszą, że jest do dużych dłoni, a są wersje do małych rączek jak moje?


Tak, Felco nr 6
Ostrza są wymienne, ale zanim wymienisz, to je po prostu naostrz Ja moich jeszcze nie wymieniałam.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 14:28, 02 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
Ewa ….
też mam ochotę na ten sekator ….wszyscy tak go chwalą ,że kolejny przydasiek czas kupić

... a paluszka kurujesz ?

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 14:35, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malgol napisał(a)


Ja niby jeszcze śpie Ale czasem zaglądam co porabiacie na O. i pozazdrościłam...Wylazłam spod koca i między jednym deszczem a drugim wycięłam trawy Wywożąc na kompost ciachnęłam po drodze róze i ręce mam jak po walce z tygrysem

Witaj w klubie koleżanko podrapana Ja już wylazłam na dobre spod koca, chyba, że deszcz leje to pod nim siedzę Mam teraz zajazd w robocie to O. jest moja mentalną odskocznią
____________________
eVka 14:39, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)


Tak, Felco nr 6
Ostrza są wymienne, ale zanim wymienisz, to je po prostu naostrz Ja moich jeszcze nie wymieniałam.

Dziękuje Ewo Już wygooglałam i kupuję ale jednak ten do większych dłoni bo ma większą średnicę cięcia, "6" ma fi 20 a "2" fi 25!
Ty masz Felco 2? Wygodnie Ci się tnie?
____________________
eVka 14:42, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa ….
też mam ochotę na ten sekator ….wszyscy tak go chwalą ,że kolejny przydasiek czas kupić

... a paluszka kurujesz ?

buziaki

Napaliłam się bardzo, bo nie ma nic gorszego dla ogrodnika niż tępe narzędzia ogrodnicze . Będzie zgrabny prezent na urodziny!
Jeszcze łopatę muszę kupić, bo mi zniknęła moja gardenka. Chyba zostawiłam na ogrodzie i ktoś sobie pożyczył...

Paluszek zaklejony plasterkiem i nieużywany
____________________
Zakrecona 15:40, 02 mar 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
O matko, ale sobie narobiłaś, dobrze, że to paznokieć, a nie pół palca

Porządeczek super.

U mnie w sobotę wiało i lało, a w tyg po pracy nie ma jak. Dobrze, że dzień sie wydłuża
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 16:02, 02 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
O matko, ale sobie narobiłaś, dobrze, że to paznokieć, a nie pół palca

Porządeczek super.

U mnie w sobotę wiało i lało, a w tyg po pracy nie ma jak. Dobrze, że dzień sie wydłuża

Oj dobrze, dobrze, nawet nie chcę myśleć co by się stało gdyby to był mocny Bosch a nie lidlowy sprzęt... Porażka.

Dzięki

Już niedługo długie dni i piękna pogoda, będziemy spędzać całe popołudnia i weekendy w ogrodzie
____________________
AnnaCh 17:13, 02 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Zrobiłam sobie to samo z paznokciem w czerwcu. Ewa, kup sobie maść z antybiotykiem, żeby się nic nie paprało pod tym paznokciem, rana się goiła i nie zrobiło się takie "dzikie mięso". Mój odrósł, a jak był już w miarę ok, to zalałam go żelem i lakierem hybrydowym
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies