Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Gosialuk 14:53, 02 cze 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Czy w szkółce Grochowskich jest możliwość wysłania wybranych roślin? Wybieram się tam w wakacje, ale pociągiem i pieszo, a pewnie się nie oprę pokusom.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
eVka 15:47, 02 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Gosialuk napisał(a)
Czy w szkółce Grochowskich jest możliwość wysłania wybranych roślin? Wybieram się tam w wakacje, ale pociągiem i pieszo, a pewnie się nie oprę pokusom.

Pytałam o wysyłkę, to właścicielka powiedziała, że jedynie dostawy pełnosamochodowe (pytałam o Wrocław), może dopakować do jakiejś innej dostawy i dowieźć przy okazji. Do Rzeszowa nie mam pojęcia. Zapytam.
____________________
lindsay80 20:17, 02 cze 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Fajne zakupy, białe różyczki urocze, może sobie przypomnisz nazwę.
To już wakacje będą? Ale Ci fajnie!
____________________
Tu ma być ogród :)
Anda 20:22, 02 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33462
Bardzo fajne zakupy, ale rowniez mysle, ze przydalby Ci sie wiekszy bagaznik
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiolaaa 21:16, 02 cze 2018


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
super zakupy my z mezem jak jechalismy do ogrodniczego po roslinki to wiozlam u siebie tez miedzy nogami az policja nas zatrzymala i policjant sie usmiechna i tylko zapytal a co to za roslinka a ja mowie ze hortensja mowi ze jak takie piekne kwiaty wioze to mnie posci hihi bylam obladowana jak ruska
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 21:30, 02 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
lindsay80 napisał(a)
Fajne zakupy, białe różyczki urocze, może sobie przypomnisz nazwę.
To już wakacje będą? Ale Ci fajnie!

Zakupy cieszą jak żadne inne ☺ w końcu kupiłam róże. Chyba zadzwonię do szkółki i spytam o nazwę tej białej, bo mnie męczy.
Już wakacje ☺ wyczekiwane....
____________________
eVka 21:32, 02 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Bardzo fajne zakupy, ale rowniez mysle, ze przydalby Ci sie wiekszy bagaznik

Dziękuję Ewo ☺ oj duuuużo większy albo przyczepka hehe.
____________________
eVka 21:36, 02 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
super zakupy my z mezem jak jechalismy do ogrodniczego po roslinki to wiozlam u siebie tez miedzy nogami az policja nas zatrzymala i policjant sie usmiechna i tylko zapytal a co to za roslinka a ja mowie ze hortensja mowi ze jak takie piekne kwiaty wioze to mnie posci hihi bylam obladowana jak ruska

Właśnie teraz myślę, że mogłam więcej upchnąć w aucie. Powstrzymały mnie finanse bo ostatnio wydałam juz fortunę na badylki (jak mawia mój eM).
Przygoda z policjantem niezła! Miły "pan władza" ci się trafił
Ja też często obladowana totalnie.
Kasiu, ciągle jestem Ci niezmiernie wdzięczna że mnie różami zaraziłaś!!! Buziaki
____________________
Magleska 22:46, 02 cze 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
ładne zakupy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 11:54, 03 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
ładne zakupy

Dziękuję szkoda, że wsadzać będę dopiero za 2,5 tygodnia.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies