Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 11:39, 14 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Aaaaale Ci dooooobrze
A ogród w tym czasie sobie rośnie

Hihi sama sobie zazdroszczę i nie chcę wracać. Tylko myśl o wsadzeniu tylu pięknych roślin, które przed wyjazdem kupiłam napawa pozytywnie co do powrotu.

Mam takie zaległości na O. że chyba tylko po obrazkach będę biegać w moich ulubionych wątkach.

Gorące pozdrowienia!
____________________
eVka 11:44, 14 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przeglądam swoje zdjęcia z ogrodu i zdecydowanie brakuje w nim koloru, po powrocie kupię kfiatuchy, jednak bordo żurawek i berberysów to za mało. Wsadzilam wprawdze jeżowki ale one późno kwitną i wcześniej cis musi świecić. Tyły za zielone. Jak to człowiek dojrzewa do swoich wyborów. Najpierw przed O. chciałam tylko zimozielone, potem doszły rodki, berberysy, trawy, byliny, teraz róże a za niedługo łąkę kwiatową zrobię na nieużytkach z tyłu
____________________
kaz742011 23:22, 14 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Miłego wypoczynku .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
eVka 13:42, 17 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kaz742011 napisał(a)
Miłego wypoczynku .

Dziękuję, szkoda że jutro już powrót. Pozdrawiam
____________________
mrokasia 14:34, 17 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Ciekawe czy ogród poznasz .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 16:21, 17 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Ciekawe czy ogród poznasz .

Trochę się stosuję.... już jutro Go zobaczę. Wkładam pranie do pralki, ogarnę walizy i biorę się za kwaśną rabatę.
____________________
kaz742011 17:28, 17 cze 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
No nie. Jeszcze nie wróciła a już rabatę planuje .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
eVka 12:15, 22 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wróciłam, od razu wyplewiłam wszystkie rabaty, bo miejscami chwasty były wielkości rozplecnic! (mimo, że przed urlopem wszystko było wyplewione na zero). Wniosek jest taki, że muszę dosypać kory.

Zapowiada się pracowity weekend, sadzenie róż na wjazdowej na różance, pumilo na wjazdowej, rodków pod sosnami na kwaśnej. Kupa roboty.
Mam w związu z tym pytanie, jesli chcę posadzić róże w pobliżu starych róż, konieczna jest wymiana gleby ze względu na nicienie?
____________________
DorKa 12:36, 22 cze 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Przeglądam swoje zdjęcia z ogrodu i zdecydowanie brakuje w nim koloru, po powrocie kupię kfiatuchy, jednak bordo żurawek i berberysów to za mało. Wsadzilam wprawdze jeżowki ale one późno kwitną i wcześniej cis musi świecić. Tyły za zielone. Jak to człowiek dojrzewa do swoich wyborów. Najpierw przed O. chciałam tylko zimozielone, potem doszły rodki, berberysy, trawy, byliny, teraz róże a za niedługo łąkę kwiatową zrobię na nieużytkach z tyłu


Jestetm na tym samym etapie co Ty Ewcia. Koloru mi brak, oj brak

Serca nie masz takie zdjęcia z raju nam pokazywać Wypoczęłaś pwnie A teraz inny wypoczynek Cię czeka. Wstawiaj od razu fotki jak tylko posadziśz. Ciekawa jestem efektu.Na pewo będzie pięknie.

p.s pozdrowienia wczesnoporanne o 11 Tylko w wakacje czas tak płynie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 12:47, 22 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


Jestetm na tym samym etapie co Ty Ewcia. Koloru mi brak, oj brak

Serca nie masz takie zdjęcia z raju nam pokazywać Wypoczęłaś pwnie A teraz inny wypoczynek Cię czeka. Wstawiaj od razu fotki jak tylko posadziśz. Ciekawa jestem efektu.Na pewo będzie pięknie.

p.s pozdrowienia wczesnoporanne o 11 Tylko w wakacje czas tak płynie

Właśnie, widzisz, chyba mus zakupić kolorowe bylinki

Właśnie doszły mnie słuchy, że Ty się wakacjujesz, lecę do Twojego ogrodu czytać

Fotki wstawię może nawet dzisiaj z aktualnego ogródka

Boskiego wypoczynku życzę!!!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies