Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Anda 16:18, 13 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Przyznam, ze ja sobie to wyobrazalam kompletnie inaczej
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 17:31, 13 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Przyznam, ze ja sobie to wyobrazalam kompletnie inaczej

Ewa, jak? Te ścieżki chcę zostawić koniecznie. Może źle zrozumiałam?
____________________
Anda 17:42, 13 lis 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33374
Nie, nie chodzi mi o ścieżki, tylko o nasadzenia rabat Ale to Twój styl i Twoja wizja. Dzięki temu wszystko będzie spójne, będzie pasować do reszty ogrodu

Myślałam o posadzeniu tam jabłonek ozdobnych w formie krzewu Wtedy rabaty stwarzałyby jakby parawan, przez który mniej byłoby widać. Tylko, że ja mam jakąś taką tendencje do dzikich nasadzeń (jak z tymi dzikimi różami)

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 18:03, 13 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Nie, nie chodzi mi o ścieżki, tylko o nasadzenia rabat Ale to Twój styl i Twoja wizja. Dzięki temu wszystko będzie spójne, będzie pasować do reszty ogrodu

Myślałam o posadzeniu tam jabłonek ozdobnych w formie krzewu Wtedy rabaty stwarzałyby jakby parawan, przez który mniej byłoby widać. Tylko, że ja mam jakąś taką tendencje do dzikich nasadzeń (jak z tymi dzikimi różami)


No tak, masz rację, ja idę ku prostym, symetrycznym nasadzeniom. Bardzo podobają mi się naturalistyczne ogrody ale u mnie tego nie widzę i kompletnie nie umialabym wykonać.
Pewnie jeszcze plany się zmienią ale styl pozostanie hehe. Najważniejsze, że wymyśliłaś plan tych rabat. To dla mnie najważniejsze
____________________
DorKa 08:17, 15 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
A u Ciebie ciągła burza mózgów Co Ty będziesz robić jak już dokonasz wszystkich rewolucji ? Chyba kawałek ziemi za płotem będziesz musiała dokupić Podobają mi się plany salonowe z Globem .Kibicuję!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 13:01, 15 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
A u Ciebie ciągła burza mózgów Co Ty będziesz robić jak już dokonasz wszystkich rewolucji ? Chyba kawałek ziemi za płotem będziesz musiała dokupić Podobają mi się plany salonowe z Globem .Kibicuję!

Taaaa, bo ja ciagle musze coś kombinować hehe, obok działka siostry, więc kto wie
____________________
DorKa 14:34, 15 lis 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Taaaa, bo ja ciagle musze coś kombinować hehe, obok działka siostry, więc kto wie


szczęściara
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 08:39, 16 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


szczęściara

____________________
eVka 14:09, 16 lis 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dostałam dzisiaj piękny prezent od znajomej, która ma piękny dojrzały ogród:
piwonie, tawułki, złotliny, moje ukochane zawilce wysokie, jutro jadę jeszcze po jeżówki i inne cudowności. Ale się cieszę!!! Będzie pracowicie
____________________
Wiolka5_7 14:43, 16 lis 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Super !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies