Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Nowalijka 11:36, 16 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
DorKa napisał(a)


Ja też ciepłolubna jestem ale mnie się marzy takie sielskie życie..kozy, osiołek i takie tam

Witaj w klubie. Tez mogłabym mieć dużo piesków, kózki.... Dużo kwiatów i święty spokój.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
eVka 11:49, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowalijka napisał(a)

Fundusze na rośliny i konto rezerwowe na godzinę W jak nas mężowie wyeksmitują. Ja nie wiem skąd mój eM ma tyle cierpliwości. Ostatnio powiedział że zamontuje półki w łazience na moje zdechłe badylki

Kochanego masz mężusia, ma ciepliwośc bo kocha mój też wyrozumiały coraz bardziej, widzi, że dla mnie to już nie zabawa tylko zaczęła się prawdziwa pasja
____________________
Nowalijka 11:55, 16 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
effka napisał(a)

Kochanego masz mężusia, ma ciepliwośc bo kocha mój też wyrozumiały coraz bardziej, widzi, że dla mnie to już nie zabawa tylko zaczęła się prawdziwa pasja

No właśnie. Mój cieszy się ze wreszcie znalazłam pasje. Szanuje moje wybory bo jak twierdzi są niegroźne.... Ja nie mam do niego tyle cierpliwości
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
eVka 11:58, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowalijka napisał(a)

No właśnie. Mój cieszy się ze wreszcie znalazłam pasje. Szanuje moje wybory bo jak twierdzi są niegroźne.... Ja nie mam do niego tyle cierpliwości

O widzisz, mój ma pasje komiksową, stary koń a nadal czyta komiksy i ściąga je z USA, więc oboje jesteśmy wariatami
____________________
eVka 12:00, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowalijka napisał(a)

Witaj w klubie. Tez mogłabym mieć dużo piesków, kózki.... Dużo kwiatów i święty spokój.

O dziewuszki to normalnie komunę hippi musicie sobe zorganizować hehe
____________________
eVka 12:02, 16 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowalijka napisał(a)

Mimo ze jestem rycząca czterdziestka (tak się podobno mówi)to w górach byłam pierwszy raz w zeszłym roku i to w Bieszczadach. Synek mnie zabrał. Zakochałam się w tych górach. Chętnie bym tam uciekła. Ale nie mam tyle odwagi na wywrócenie życia do góry nogami.

Ja muszę w górki w końcu, jeździmy tylko w okolicach naszych, czyli Szklarska Poręba, Karpacz, Świeradów, Radkowo etc, jakoś dalej nam się nie chce, wolimy wsiąść w samolot i fruuu w ciele kraje dupki wygrzewać
____________________
DorKa 12:07, 16 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

O dziewuszki to normalnie komunę hippi musicie sobe zorganizować hehe


Rozumiem,że się nie dołączasz ?

Uwielbiam swój dom, ogród i miejsce w którym mieszkam ale myślę ,że byłabym w stanie rzucić wszystko i przeprowadzić się do głuszy. Tylko rodzinka mnie trzyma. Nie zostawię mamy, siostry i nie zrobię tego dzieciom wychowanym na PS i tabletach Poczekam z marzeniami
____________________
Dorka Zakręcony ogród
SlonecznyOgrod 12:52, 16 lis 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Przychodzę z rewizyta i serdecznie się witam

Prężnie planujesz swój ogród i też tak jak ja pracowicie spędziłaś całe lato.
Bardzo ładnie sobie działasz a i nowych pomysłów Ci nie brakuje.
Tak jak ja zimą nastawiłaś sie na rewolkę , która wybuchła wiosna pamiętnego 2017roku

No to co ? Zaznaczam wątek, będę śledzic Twoje zmagania, a Ty moje

Ps. zajrzyj do mnie wyszukałam jeszcze linki do całości lektury pt. Projektowanie ogrodu- szpaler hortensjowy
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Nowalijka 13:11, 16 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
effka napisał(a)

O widzisz, mój ma pasje komiksową, stary koń a nadal czyta komiksy i ściąga je z USA, więc oboje jesteśmy wariatami

Ewcia mój tez nie jest bez wad. Wydaje kasę na literaturę przedwojenną, emigracja. Tez ściąga Bóg wie skąd.... Jego książki są droższe niż moje badylki. Każdy ma swoje wariacje. Najważniejsze ze wzajemnie je tolerujemy.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
DorKa 13:55, 16 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies