Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Kasya 20:55, 15 lis 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42182
effka napisał(a)


Hehe no ta która widziałam jakas duża nie była a cena powala, ale może poszukam w innych szkółkach i będzie taniej

to nie są płytki tylko panele

musze obejrzec gdzies w sklepie na zywo jak to wyglada na fotce fajnie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Nowalijka 20:57, 15 lis 2017


Dołączył: 22 lis 2016
Posty: 2725
effka napisał(a)

Eluniu jakie miłe słowa! Aż ciepło na sercu się robi Kochana jesteś. No szaleju ogrodowego się najadłam normalnie, niech ktoś mnie puknie w łeb, całą kasę przewalam na rosliny i korę ostatnio, eM mnie eksmituje na bank, przygarniesz (wiem do kogo się wpraszać, nad morze mi się marzy...) sąsiad mówi, że może bym się wynajmowała do ogarniania ludziom ogrodów zamiast siedzieć 8 godzin w biurze
Ale ale, widzę, że ty też nie próżnujesz hehe

Ewcia pewnie że przygarnę, nakarmię i wysłucham. Ale nie licz na eksmisję od eMa. Kto mu będzie prał, gotował, sprzątał i ogród pielił? Ale jakby coś to zapraszam. Ja tez 8 godzin przy biurku. Nic dziwnego ze po pracy owsiki mamy. A teraz to już w ogóle koszmar. Kończę pracę to już ciemno. A tak poszłabym na działkę... Może sobota będzie ładna. Mam liście do zebrania i dużo innych rzeczy. Żałuje że nie kupiłam żadnych cebulek czosnkow. Ale chyba już za późno na sadzenie.
____________________
Ela Ogrodowe szaleństwo , wizytówka
eVka 22:11, 15 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowalijka napisał(a)

Ewcia pewnie że przygarnę, nakarmię i wysłucham. Ale nie licz na eksmisję od eMa. Kto mu będzie prał, gotował, sprzątał i ogród pielił? Ale jakby coś to zapraszam. Ja tez 8 godzin przy biurku. Nic dziwnego ze po pracy owsiki mamy. A teraz to już w ogóle koszmar. Kończę pracę to już ciemno. A tak poszłabym na działkę... Może sobota będzie ładna. Mam liście do zebrania i dużo innych rzeczy. Żałuje że nie kupiłam żadnych cebulek czosnkow. Ale chyba już za późno na sadzenie.

to prawda, z kim by miał tak dobrze jak ze mną hihi. Za chęć przygarnięcia serdecznie dziękuję.
Te ciemności są straszne, ja to jednak człowiek południa jestem nie północy.
W tygodniu zupełnie nic nie robię w ogrodzie, tylko sobota niedziela zostaje.
Elu czosnki spokojnie możesz sadzić jeszcze. Cebulki do końca listopada.
____________________
eVka 22:12, 15 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasya napisał(a)

musze obejrzec gdzies w sklepie na zywo jak to wyglada na fotce fajnie

Warto, na żywo trzeba koniecznie. Białe jeszcze są piękne.
____________________
eVka 23:30, 15 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Elu tu wstawiam Ci porównanie hebe, ile urosło od początku roku, na pierwszym zdjęciu prawie ich nie widać. Przez zimę zmarzły trochę, musiałam usunąć martwe gałązki ale później odbiły.
____________________
Magleska 06:00, 16 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Oj pracusiu pracusiu ...... dalej działasz fajnie ..... ja też Cię przygarnę jakby co będziesz i nad morzem i w górach hihi ......
Pumilo mi się też bardzo podoba i chyba się skuszę na nie .....ale wiosną zbieram siły i kasę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 08:10, 16 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Ja naturalnie też Cię przygarnę kochana choć możemy potem razem skończyć pod mostem, bo u mnie podobnie jak u Ciebie
Musimy pomyśleć o jakimś schronie dla nierozumianych ogrodniczek
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 08:21, 16 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Dzięki Ewa za zdjęcie kory . Leży u mnie już kupiona tylko nie mam kiedy jej rozsypać . Podobnie jak Wym po 8 godz. wracam do domu i już jest szarówka. Oj, byle do wiosny....

Dziewczyny w razie czego służę schronieniem. Chętnie wykorzystałabym te Wasze pomysły i energię u siebie ...i Bieszczady pokażę
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
DorKa 08:24, 16 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Lulilaj napisał(a)
Dzięki Ewa za zdjęcie kory . Leży u mnie już kupiona tylko nie mam kiedy jej rozsypać . Podobnie jak Wym po 8 godz. wracam do domu i już jest szarówka. Oj, byle do wiosny....

Dziewczyny w razie czego służę schronieniem. Chętnie wykorzystałabym te Wasze pomysły i energię u siebie ...i Bieszczady pokażę


Ja się boję,że jak w Bieszczady pojadę to już nie wrócę Takie nasze marzenie z eMusiem wyprowadzić się w Bieszczady jak dzieciaki z gniazda wyfruną ...czyli jeszcze troszkę sobie poczekamy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Lulilaj 08:33, 16 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
DorKa napisał(a)


Ja się boję,że jak w Bieszczady pojadę to już nie wrócę Takie nasze marzenie z eMusiem wyprowadzić się w Bieszczady jak dzieciaki z gniazda wyfruną ...czyli jeszcze troszkę sobie poczekamy


Co raz więcej ludzi przenosi się w Bieszczady . I wcale się nie dziwię bo są na prawdę piękne . Mimo, że mieszkamy niedaleko mój eM też wspomina czasami o jakiejś chatce głęboko w bieszczadzkich lasach... tylko dla ogrodów troszkę mniej korzystna aura... w niektórych miejscach podobno jest już śnieg ...
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies