Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 19:15, 23 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malinia napisał(a)

To prawie tak jak ja ;D co ide z psem to oglądam kazda roślinę

No ja tez ale Gregor zawsze był antyogrodowy totalnie, jeszcze nie dawno jego koronne teksty typu: Te Twoje badyle. Szkoda kasy etc były na porządku dziennym.
____________________
eVka 19:40, 23 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wklejam zdjęcie mojego jedynego klona, w dodatku upitoliłam go niechcący na wiosnę, bo rósł w szeregu z dereniami, które mają podobne pędy... Wiem wstyd! Nawet się zdziwiłam się czemu ten jedyny dereń ma pędy wpadające w pomarańcz


Jaki to klon?
____________________
mrokasia 19:49, 23 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18123
effka napisał(a)

No ja tez ale Gregor zawsze był antyogrodowy totalnie, jeszcze nie dawno jego koronne teksty typu: Te Twoje badyle. Szkoda kasy etc były na porządku dziennym.


To kurka, nie wiadomo czy cieszyć się czy smucić . Trzymam kciuki by popierał Twoje wybory , wtedy będziesz miała bajkowo .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 19:53, 23 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


To kurka, nie wiadomo czy cieszyć się czy smucić . Trzymam kciuki by popierał Twoje wybory , wtedy będziesz miała bajkowo .

Dokładnie! Ostatnio mielismygodzinna kłótnię w szkółce nt. czym.obsadzić graba Lucas, dobrze ze odpuścił bo chciał ostrokrzewy... średnio pasują do grabów
____________________
Magleska 20:35, 23 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Ewa fajnie się em wkręcił w ogród ….a jak Kiku -posadzone ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 20:49, 23 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa fajnie się em wkręcił w ogród ….a jak Kiku -posadzone ?

Fajnie. Fajnie
Kiku czeka aż wichura z Sahary ustanie. Może jutro się uda.
____________________
Kasia_CS 21:22, 23 kwi 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
No brawa dla eMa! Mój może nie tyle, co wkręcony w rośliny, co czasem go się poradzę czy zapytam, czy jakaś roślina mu się podoba, żeby też mu się miło na nią patrzyło

Za to zapalił się ostatnio do zrobienia podlewania i ogląda zraszacze, jakieś programatory itd.. dziś popodlewałam trochę ręcznie i tak sobie pomyślałam, ale byłoby fajnie tylko odpalić podlewanie i robić inne ogrodowe rzeczy...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Nowa12 21:26, 23 kwi 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
No brawa dla eMa! Mój może nie tyle, co wkręcony w rośliny, co czasem go się poradzę czy zapytam, czy jakaś roślina mu się podoba, żeby też mu się miło na nią patrzyło

Za to zapalił się ostatnio do zrobienia podlewania i ogląda zraszacze, jakieś programatory itd.. dziś popodlewałam trochę ręcznie i tak sobie pomyślałam, ale byłoby fajnie tylko odpalić podlewanie i robić inne ogrodowe rzeczy...


Też mi się marzy takie niepodlewanie wężem czy konewką . Tylko guzikiem .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 21:40, 23 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
No brawa dla eMa! Mój może nie tyle, co wkręcony w rośliny, co czasem go się poradzę czy zapytam, czy jakaś roślina mu się podoba, żeby też mu się miło na nią patrzyło

Za to zapalił się ostatnio do zrobienia podlewania i ogląda zraszacze, jakieś programatory itd.. dziś popodlewałam trochę ręcznie i tak sobie pomyślałam, ale byłoby fajnie tylko odpalić podlewanie i robić inne ogrodowe rzeczy...

Dobrze robisz, żeby nie było, że tylko Ty decydujesz

Automatyczne nawadnianie ogrodu to teraz u mnie na tapecie. Liczę, dobieram, rysuję tylko kasy potrzebuję
____________________
eVka 21:41, 23 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)


Też mi się marzy takie niepodlewanie wężem czy konewką . Tylko guzikiem .

Niestety przy samodzielnym wykonaniu i tak kilka tysięcy potrzeba.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies