Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 14:53, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Ja o pergoli bo czytam,że ew planujesz W takim razie jak tam taras jest to rząd dorodnych hortensji utulający go pięknie by wyglądał.


Proszę jak ludziom się powodzi, dwa tarasy

Dorka dzięki za rady a te hortensje gdzie myślisz dać, wzdłuż tarasu czy przy grillu? W sumie mam je już w kilku miejscach i nie wiem czy nie za dużo (dwie rabaty widoczne w głębi: jeden szpaler polar bear i na drugiej rabacie kilka limek.
____________________
eVka 14:58, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Ja o pergoli bo czytam,że ew planujesz W takim razie jak tam taras jest to rząd dorodnych hortensji utulający go pięknie by wyglądał.


Proszę jak ludziom się powodzi, dwa tarasy


Nono powodzi jasne A dwa tarasy jakoś tak z przyzwyczajenie wyszły, bo kiedyś były jeszcze jako nieutwardzone, potem zwykłymi starymi płytami, teraz płyty tarasowe i tak zostało


____________________
DorKa 14:59, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Dorka dzięki za rady a te hortensje gdzie myślisz dać, wzdłuż tarasu czy przy grillu? W sumie mam je już w kilku miejscach i nie wiem czy nie za dużo (dwie rabaty widoczne w głębi: jeden szpaler polar bear i na drugiej rabacie kilka limek.

Hortensji nigdy za dużo ja mam polar beer, diamatino, diamound rouge, limki, sweet summer i unique i zdecydowanie chce wiecej
A u Ciebie widziałabym je w pierwszej linii od tarasu a grill zasłonić czymś zielonym o tej strony. Nie ma potrzeby obchodzenia go dookoła.
a tam gdzie waż będzie ścieżka ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 15:00, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
przy tarasie bardzo mi sie podobają. Ale ja lekko zboczona na ich punkcie jestem także sie nie przejmuj



Aaaa tutaj extra, to wygląda, może jakieś niższe, aczkolwiek marzyły mi się kulki, stożki trawki, więc chyba zostanę przy nich. A te stożki przy grilu to szmaragdy?
____________________
eVka 15:02, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)

Hortensji nigdy za dużo ja mam polar beer, diamatino, diamound rouge, limki, sweet summer i unique i zdecydowanie chce wiecej
A u Ciebie widziałabym je w pierwszej linii od tarasu a grill zasłonić czymś zielonym o tej strony. Nie ma potrzeby obchodzenia go dookoła.
a tam gdzie waż będzie ścieżka ?

Hehehe to prawda, hortki wszelakie są boskie. Mój eM się śmieje że niedługo tylko je będziemy mieć w ogrodzie
Ze ściezami nie mam pojęcia powiem szczerze... będą na pewno ale nie wiem gdzie.
____________________
DorKa 15:02, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)


Aaaa tutaj extra, to wygląda, może jakieś niższe, aczkolwiek marzyły mi się kulki, stożki trawki, więc chyba zostanę przy nich. A te stożki przy grilu to szmaragdy?


cokoliwek zimozielonego, szmaragdy czy cisy coś nierozczochranego

a kulki , stożki trawki wszystko pasuje jak najbardziej.
____________________
Dorka Zakręcony ogród
DorKa 15:04, 17 lis 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
właśnie do tych geometrycznych stożków i kulek te hortensje i trawy zmiękczające by pasowały
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Pszczelarnia 15:14, 17 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A ja napisałam na wątku projektowania - ogólnie.

Śliczna trawa.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
eVka 15:33, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
właśnie do tych geometrycznych stożków i kulek te hortensje i trawy zmiękczające by pasowały


Dorka kochana, te hortki jakby były przy samym tarasie chyba zasłonią stożki i kulki buskowe sama nie wiem... wiesz, jak będę siedzieć na tarasie to będę tylko hortki widzieć a kuleczek, stip juz nie
____________________
eVka 15:34, 17 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pszczelarnia napisał(a)
A ja napisałam na wątku projektowania - ogólnie.

Śliczna trawa.

Ewa bardzo Ci dziękuję, juz lecę czytać rady Za pochwały trawy dziękuję, duuużo pracy mnie kosztowała, nie wpoiem. Miło, że zaglądnęłaś
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies