Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Kawa 14:03, 17 wrz 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wowwww!
ale zbiorniki!!!
no super
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
asiak 14:05, 17 wrz 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
effka napisał(a)


Raczej nie, bo nie ma pajęczyn, gąsienica zero, sama już nie wiem... aha no i nie ma wżerów w liściach. Po prostu listki brązowieją i odpadają. Najczęściej połowa kuli zielona a druga cała brązowa.


Miałam u siebie to samo, pozbyłam się ich. Ładne są jak są zdrowe, jak chore to średnio wyglądają. Nie mam zamiaru oglądać ich i pryskać co i rusz. Miałam 7 kulek.
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Toszka 14:09, 17 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
effka napisał(a)

(...)
Co do żerowania ludzkiego, może ten Lepinox Plus to te z Czech, bo cena by się zgadzała, ja płaciłam 34 zł bez wysyłki.


No własnie nie moja Droga. W anonsie było i pudełko polskiego i zaznaczone, że to polski. No, ktoś wykazał się smykałką do interesów...

effka napisał(a)

Tak się odmiana nazywa? Hehe nie mam żółtych a widziałam w arboretum, świetne są, też bym powalczyla o nie.


Nie, on się tak nie nazywa. Ale jak ma czuprynę żółtych przyrostów to tak wygląda...fantazyjnie i artystycznie

Zbiorniki fiu, fiu
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Wiolka5_7 14:27, 17 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Ale eleganckie zbiorniki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agania 14:37, 17 wrz 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
effka napisał(a)


Tu trochę widać z daleka:



Tu piuropusze


Tu jest przepięknie to super miskant zimotrwały czy jak?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Makusia 14:49, 17 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Mistrz biznesu znaczy się! Że ja to nie mam genu biznesmena, tudzież bizneswomen, tylko zasuwam w tej robocie...ehhh...człowiek się uczy całe życie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 14:59, 17 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
wowwww!
ale zbiorniki!!!
no super

Hehe no fajowe Ładnie wykonane i estetycznie wyglądają
Przymiarka:


Będę musiała trochę roślinek poprzesadzać kawąłek dalej, żeby był łatwy dostęp do kraników.
____________________
eVka 15:02, 17 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
asiak napisał(a)


Miałam u siebie to samo, pozbyłam się ich. Ładne są jak są zdrowe, jak chore to średnio wyglądają. Nie mam zamiaru oglądać ich i pryskać co i rusz. Miałam 7 kulek.

Pogrom buksowy... Dzięki Asiu, upewniasz mnie w decyzji Nie ma co rozpaczać, dobrze, że to dopiero maluchy a nie dorodne spore egzemplarze.
____________________
eVka 15:07, 17 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Toszka napisał(a)


No własnie nie moja Droga. W anonsie było i pudełko polskiego i zaznaczone, że to polski. No, ktoś wykazał się smykałką do interesów...



Nie, on się tak nie nazywa. Ale jak ma czuprynę żółtych przyrostów to tak wygląda...fantazyjnie i artystycznie

Zbiorniki fiu, fiu

O matko ale naciągactwo toalne. Wstydziłby się!

Aha już myślałam, że ktoś tak kreatywnie nazwał buksa W środowisku liliowcowym nazwy czasami są tak odjechane, że szok

____________________
eVka 15:10, 17 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale eleganckie zbiorniki

Dzięki, dzięki Teraz tylko szybki montaż. W jednym miejscu mam zagwozdkę, bo będa za blisko choin kanadyjskich. Chyba muszę zmienić koncepcję nasadzeń w tym miejscu, muszę kawałek ziemi utwardzić pod zbiorniki.



____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies