Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Iwonka 06:42, 19 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Lubię zasiedzieć się w ulubionych watkach i potem takie elaboraty faktycznie prosto z serducha leję Dziś króciutko bo dzień wzywa.
Zbiorniki faktycznie o fajnych wymiarach. Znikną w buszu jak nic, a nawet gdyby nie to i tak są eleganckie i klasyczne. U mnie chodnikowa lipa, tylko 70 cm szerokości. Skończy się pewnie na przy garażowych, większych. eMuś szuka
Doniczki przetestujesz, najlepiej teraz z lekkim obciążeniem. Szkoda byłoby kwiaty stracić.
Jestem w szoku jak pięknie Silberspinne wygląda jesienią. Włożyłam 3 sztuki do koszyka, będą jak znalazł na nową rabatę
Jaki odcień ma sesleria jesienna? Na zdjęciach widuję raz z żółtawą poświatą, raz z zieloną. Zawiesiłam się jaką trawkę z zawilcami Whirlwind posadzić. Czy stipę, seslerię a może jeszcze coś innego. Jak po grudzie idzie mi z tą rabatą przy wykuszu i chodniku. Cały sezon tylko chwasty z niej wyrywam.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Kasiolaaa 14:17, 19 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuniu co porabiasz ciekawego
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 14:45, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
Lubię zasiedzieć się w ulubionych watkach i potem takie elaboraty faktycznie prosto z serducha leję Dziś króciutko bo dzień wzywa.
Zbiorniki faktycznie o fajnych wymiarach. Znikną w buszu jak nic, a nawet gdyby nie to i tak są eleganckie i klasyczne. U mnie chodnikowa lipa, tylko 70 cm szerokości. Skończy się pewnie na przy garażowych, większych. eMuś szuka
Doniczki przetestujesz, najlepiej teraz z lekkim obciążeniem. Szkoda byłoby kwiaty stracić.
Jestem w szoku jak pięknie Silberspinne wygląda jesienią. Włożyłam 3 sztuki do koszyka, będą jak znalazł na nową rabatę
Jaki odcień ma sesleria jesienna? Na zdjęciach widuję raz z żółtawą poświatą, raz z zieloną. Zawiesiłam się jaką trawkę z zawilcami Whirlwind posadzić. Czy stipę, seslerię a może jeszcze coś innego. Jak po grudzie idzie mi z tą rabatą przy wykuszu i chodniku. Cały sezon tylko chwasty z niej wyrywam.

Iwonko, fajnie że wpadasz, ja znów nie mam weny na pisanie. Byłam u Ciebie czytam na bieżąco.
Z Silberspinne będziesz zadowolona, są naprawdę piękne Co do seslerii jesiennej ma odcień taki, zdjęcie bardzo dobrze oddaje jej kolor:



Ciężko będzie Ci znaleźc zbiornik węższy niż mój, bo on w miarę kompaktowy, lekko zachodzi w jednym miejscu na chodnik ale chodzi się wygodnie.
____________________
eVka 14:48, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewuniu co porabiasz ciekawego

Nic... dosłownie jadę dzisiaj po nowe orynnowanie na garaż i dom rodziców, żeby beczki podłączyć, bo te stare rynny bożalsięboże...Widziałam u Ciebie nowe zakupy donicowe, bardzo gustowne, miałam kiedyś takie tylko szare.
Buziaczki!
____________________
Kasiolaaa 15:19, 19 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewuniu mialas takie i co z nimi sie stalo rozpadly sie ? mam nadzieje ze kilka lat postoji
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 15:32, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewuniu mialas takie i co z nimi sie stalo rozpadly sie ? mam nadzieje ze kilka lat postoji

Kasiu, moja głupota... Jeden rok ich nie używałam jako doniczek tylko stały jako zbiorniczki na deszczówkę i zapomniałam opróżnić na zimę i popękały. Jako doniczki sprawowały się bardzo dobrze
____________________
sylwik69 17:22, 19 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
effka napisał(a)
A teraz.... TADAM!!!!

Otwieram kram że zbiornikami na deszczówkę



Taki żart będziemy dzisiaj montować Aż się prosi postawić na każdym niską i szeroką donicę z błyszczę i jakąś trawą wyższą typu rozplenica. Co myślicie?

Fantastyczne widziałam na Gardenii przeróżne formy i kolory ale ceny powalały! deszczówka fajna sprawa
Czy mogę prosić o cenę na priv?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
eVka 17:45, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
sylwik69 napisał(a)

Fantastyczne widziałam na Gardenii przeróżne formy i kolory ale ceny powalały! deszczówka fajna sprawa
Czy mogę prosić o cenę na priv?

Sylwia, dziękuję Też mi się podobają, jako jedne z nielicznych. Większość wygląda na typowe zbiorniki na deszczówkę a te bardziej jak donice.
Cena to nie tajemnica, z akcesoriami i dostawą jeden wyszedł ok. 850 zł ale mi zwracają 80% więc ostatecznie wyjdzie mało.
____________________
Kasiolaaa 18:51, 19 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
drogi interes ale fajnie ze duze jest dofinansowanie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 18:52, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
drogi interes ale fajnie ze duze jest dofinansowanie

Z dofinansowaniem wychodzi już super
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies