Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Kasia_CS 21:37, 19 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ewcia, czyli już dostałaś odpowiedż w sprawie tego dofinansowania na zbiorniki? (bo miałam lukę w ogrodowisku i nie doczytałam, czy Ci się udało )

piękne masz te pojemniki

czy mi się wydaje, czy Ty kupowałaś ożankę hyrkańską? jak u Ciebie ona wygląda? bo kupiłam 3 sadzonki i jakoś nie wiem jak się za nią zabrać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 21:44, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Ewcia, czyli już dostałaś odpowiedż w sprawie tego dofinansowania na zbiorniki? (bo miałam lukę w ogrodowisku i nie doczytałam, czy Ci się udało )

piękne masz te pojemniki

czy mi się wydaje, czy Ty kupowałaś ożankę hyrkańską? jak u Ciebie ona wygląda? bo kupiłam 3 sadzonki i jakoś nie wiem jak się za nią zabrać

Kasiu, tak podpisalam umowę z gminą, kupiłam zbiorniki, po zamontowaniu składam dokumenty rozliczeniowe i czekam na zwrot pieniążków
Dzięki!

Ożankę mam o tu, te cztery sadzoneczki na pierwszym planie. Rośnie przy Doorenbosie. Powiem Ci, że cholernie trudno sobie zaplanować taką mieszankę bylinową jak kupuje się takie tycie sadzoneczki...





____________________
Kasia_CS 23:32, 19 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)

Kasiu, tak podpisalam umowę z gminą, kupiłam zbiorniki, po zamontowaniu składam dokumenty rozliczeniowe i czekam na zwrot pieniążków
Dzięki!

Ożankę mam o tu, te cztery sadzoneczki na pierwszym planie. Rośnie przy Doorenbosie. Powiem Ci, że cholernie trudno sobie zaplanować taką mieszankę bylinową jak kupuje się takie tycie sadzoneczki...





superancko

moja ożanka równie wielka gdzieś trzeba ją będzie wcisnąć...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasiolaaa 06:49, 20 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia beatlesy tez mi sie podobają takie czuprynki fajne mają mialam kiedys jedna naparstnice i ani jednej siewki twoje maja tyle siewek ze ho ho ...
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Iwonka 06:57, 20 wrz 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Mam nadzieję, że poranek u ciebie w formie i głowa nic złego nie zwiastowała...
Zrobię dziś fotki i pomiary rodkowej oraz wykuszowej, gdzie małego trawiszcza szukam.
Twoja sesleria to kusicielka kępy idealne i kolor taki w sam raz, nie za żółty. Na jakiej masz ją wystawie?
Pamiętasz Martę - Zieloną. U niej na insta też ta trawa zachwyca, a Marta poleca ją jako jedną z lepszych. Taki pewniak, który warto mieć, ładny i nie kłopotliwy.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Margerytka40 08:03, 20 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajnie masz z tymi pojemnikami, też coś kiedyś muszę takiego zainstalować
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 08:37, 20 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


superancko

moja ożanka równie wielka gdzieś trzeba ją będzie wcisnąć...

Ale jak juz w przyszłym roku urośnie będzie nas czarować pięknymi kwiatostanami
____________________
eVka 08:39, 20 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia beatlesy tez mi sie podobają takie czuprynki fajne mają mialam kiedys jedna naparstnice i ani jednej siewki twoje maja tyle siewek ze ho ho ...

Kasiu, fajne są, mają takie okrąglutkie czuprynki

Widzisz, czyli może moje kompostowa ziemia naparstnicom służy, bo na tej rabacie z 20 cm to czysty kompost tylko lekko przemieszany z ziemią, 12 ton poszło. Wysłałabym Ci siewki ale one tak szybko więdną, że nie wiem czy się przyjmą...
____________________
eVka 09:06, 20 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwonka napisał(a)
Mam nadzieję, że poranek u ciebie w formie i głowa nic złego nie zwiastowała...
Zrobię dziś fotki i pomiary rodkowej oraz wykuszowej, gdzie małego trawiszcza szukam.
Twoja sesleria to kusicielka kępy idealne i kolor taki w sam raz, nie za żółty. Na jakiej masz ją wystawie?
Pamiętasz Martę - Zieloną. U niej na insta też ta trawa zachwyca, a Marta poleca ją jako jedną z lepszych. Taki pewniak, który warto mieć, ładny i nie kłopotliwy.

Iwonko Dzisiaj i głowa cała i zdrowa i humorek dopisuje Słonko wyszło i piękny dzień się zapowiada!
Na tej rodkowej fajnie hakonki limonkowe by wyglądały All Gold ale one spore rosną i nie wiem czy Ci by tej ścieżki nie zakryły.

Sesleria jest geniealna, totalnie bezobsługowa, cały sezon piękna ale tylko jeśli rośnie na słonecznej i mało albo wcale niepodlewanej rabacie. W miejscu gdzie ma mokro i ciężką ziemię marnieje i pokłada się. Wiem, bo najpierw miałam ją na półcienistej rabacie gdzie było bardzo mokro, bo kapał deszcz z pokrycia tarasu
____________________
eVka 09:10, 20 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Fajnie masz z tymi pojemnikami, też coś kiedyś muszę takiego zainstalować

Dzięki. Ciekawa jestem jak mi się będzie z nich korzystać, czy wygodnie. Chyba podłożę pod każdy zbiornik ze dwie warstwy najtańszych płyt chodnikowych, żeby kranik był trochę wyżej i żeby konewką można było bez trudu manewrować przy kraniku.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies