Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Póki życie trwa..."

Pokaż wątki Pokaż posty

"Póki życie trwa..."

benia9185 08:08, 03 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Magleska napisał(a)
Ale masz cudniastą tą rabatę z hortkami i żurawkami ( to żurawki ? Bo z daleka nie widzę , ale prezentuje się super )
Ilu letni masz trawnik ? Ja tak dużo filcu nie miałam ,ale mój trawnik dopiero zeszłoroczny i nie robiłam ,aż takiej mocnej wertykulacji ( na średniej głębokości ostrzy ) ale mój trawnik to takie chwastowisko bardziej jeszcze nawóz jesienny muszę mu zapodać ....
Ten kącik wypoczynkowy schowany też mi się podoba
I ogólnie super fotki śliczne

Madziu mój "trawnik" to dokładnie taki jak piszesz o swoim czyli chwastowisko mam tą łąkę juz czwarty rok.gdybym nie wydarła tego filcu to mech by zjadł wszytko co w nim jeszcze się zieleni Nie pryskam żadnymi opryskami na chwasty ,bo jeśli bym to zrobiła to nie wiem czy by coś zostało z jednoliściennych Nie przeszkadza mi specjalnie ,ze on taki zachwaszczony,lubie kwitnącą konczyne latem i bzyczące pszczółki na niej.Jedynie co to mniszka tępię mechanicznie,a uwierz mam go spoooro! Pod hortensjami mam begonię jeśli pytasz o te przed domem? zgapiłam z forum strasznie podobało mi sie to zestawienie za rok oczywiscie powtórzę,bo choc begonia jednoroczna to bardzo wdzięczna i reprezentacyjna na obwódki i różne kompozycje.
____________________
Póki życie trwa...
Aneta1309 11:22, 03 paź 2017


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Wczoraj też wertykulowałam trawnik ale daliśmy radę tylko ten na przodzie zrobić bo szybko ciemno się już robi. Dzisiaj pada nie wiem czy resztę da się dokończyć.
Jesień fajna jest jak słoneczko świeci i na fotach zogrodu też
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
benia9185 12:15, 03 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Aneta1309 napisał(a)
Wczoraj też wertykulowałam trawnik ale daliśmy radę tylko ten na przodzie zrobić bo szybko ciemno się już robi. Dzisiaj pada nie wiem czy resztę da się dokończyć.
Jesień fajna jest jak słoneczko świeci i na fotach zogrodu też


Ja tez na raty wertykulujęnie dało rady w sobotę wszystkiego zrobić .Wczoraj po pracy tez niewiele się zrobiło ,bo tak jak mówisz zaraz ciemno i dupa zbita I u mnie Anetko leje,może bliżej weekendu pogoda pozwoli na dokończenie tego co zaczęłyśmy ja jeszcze cebule dodatkowo muszę wsadzić ,bo wykopałam po przekwitnięciu,tylko ,ze trawy rozpanoszyły się w najlepsze więc nie wiem jak ja tam wlezę
____________________
Póki życie trwa...
kasja83 07:28, 04 paź 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Hej-zaglądam na relację z wertykulacji...ładne sianokosy!!Faktycznie-dobrze, że ją zrobiłaś.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
anabuko1 11:49, 04 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Witaj! !
Pospacerowalam sobie po twoim ogrodzie ladniutkiem i dopieszczonym
Obejrzałam, poogladalam, poczytałam ,popodziwialam piękne rośliny.
Dużo masz pięknych hortensji ,które i ja bardzo lubię
Kępy jezowkowe robią wrażenie.
Trawy piękne. I też w sporej ilości.
I piękne zurawki.
Brawo!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
benia9185 13:56, 04 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
anabuko1 napisał(a)
Witaj! !
Pospacerowalam sobie po twoim ogrodzie ladniutkiem i dopieszczonym
Obejrzałam, poogladalam, poczytałam ,popodziwialam piękne rośliny.
Dużo masz pięknych hortensji ,które i ja bardzo lubię
Kępy jezowkowe robią wrażenie.
Trawy piękne. I też w sporej ilości.
I piękne zurawki.
Brawo!!


Aniu,bo zakładam,ze tak masz na imię właśnie jadłam bułke z szynką i.... sznurkami!!!! w pracy ,które utknely mi miedzy zębami wrrrr,i zaczęłam wyklinac po cichu babę co mi tak pokroiła w sklepie,a Ty sprawiłas ,ze japa mi się uśmiechnęła od ucha do ucha ukazując wystające sznurki Cieszę się ,ze Ci sie podobało,staram sie podążać za ideałami ogrodowiska z różnymi skutkami mam jeszcze w głowie duuużo planów by doprowadzić ogród do tego wymarzonego i wiem jak jeszcze długa droga przede mną.Miło się czyta takie komentarze,a ze budujące to juz nie wspomnę
____________________
Póki życie trwa...
Kawa 15:47, 04 paź 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
witaj
bardzo podobają mi się twoje rabaty szczegolnei hortensjowa i rozplenicowa
bardzo masz łądnie
zdrówka życze
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
anabuko1 21:54, 04 paź 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
benia9185 napisał(a)


Aniu,bo zakładam,ze tak masz na imię właśnie jadłam bułke z szynką i.... sznurkami!!!! w pracy ,które utknely mi miedzy zębami wrrrr,i zaczęłam wyklinac po cichu babę co mi tak pokroiła w sklepie,a Ty sprawiłas ,ze japa mi się uśmiechnęła od ucha do ucha ukazując wystające sznurki Cieszę się ,ze Ci sie podobało,staram sie podążać za ideałami ogrodowiska z różnymi skutkami mam jeszcze w głowie duuużo planów by doprowadzić ogród do tego wymarzonego i wiem jak jeszcze długa droga przede mną.Miło się czyta takie komentarze,a ze budujące to juz nie wspomnę

To do tego śniadania fajną lekturą byłam
Sznureczków nie widziałam .
Hmm, ja tez ciągle zmieniam, dosadzam , modernizuję..A to takiego ogrodu jaki sobie wymarzyłam to jeszcze mi daleko
Także doskonale rozumiem co masz na myśli.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
benia9185 08:38, 05 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Kawa napisał(a)
witaj
bardzo podobają mi się twoje rabaty szczegolnei hortensjowa i rozplenicowa
bardzo masz łądnie
zdrówka życze

Dziękuję Ci bardzo,ze wpadłaś do mnie Fajnie,ze komuś podoba się mój młody "ogród" Hortensjowych rabat mam cztery w różnych częściach ogrodu dokładnie jest tego 25szt ,a planuje kolejne tym razem z anabelkami ale to juz wiosna,bo na razie mój stan nie pozwala na głębsze rycie w ziemi Dzięki jeszcze raz Pozdrawiam
____________________
Póki życie trwa...
SlonecznyOgrod 12:37, 05 paź 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Przychodzę z rewizytą. Ladny ogród tworzysz , wróce tu pooglądać i złapac przestrzeń, rozmieszczenie .
Zaznaczam i zostawiam ślad póki mam internet
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies