Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 22:46, 28 lut 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Masz rację Haniu. Mój tata to bardzo aktywny człowiek, pasiekę wszak sobie urządził na emeryturę w ogrodzie Babci, coby Mu nudno nie było. 30 uli. I tu takie zaskoczenie. I miałam mały lęk, że nie tylko my, ale i te pszczółki mogą same zostać.
Tak, dobrze mieć ogród Zimą bez niego ciężko, oj ciężko. Zwłaszcza z tym testosteronem. I jego nadmiarem
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 08:13, 01 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Widzę.że wiosna w Brzozowym ogłoszona to teraz już wszystko w dobrym kierunku pójdzie Na pewno! Buziaki Agatko!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 09:13, 01 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Amanogawy w końcu?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 10:57, 01 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Macham wiosennie
____________________
Brzozowadzie... 15:13, 01 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
DorKa napisał(a)
Widzę.że wiosna w Brzozowym ogłoszona to teraz już wszystko w dobrym kierunku pójdzie Na pewno! Buziaki Agatko!

Ha, nawet myślę, że niedługo będzie sens aparat odpalić Dzięki Dorka!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:14, 01 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusia napisał(a)
Amanogawy w końcu?

Tak jest Tylko wizja się lekko oddala. Nie dam rady sama posadzić, na M. chyba poczekam do maja. Muszę szanować resztki kręgosłupa
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 15:15, 01 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)
Macham wiosennie

Cześć! Idę do Ciebie, bo dawno nie byłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasiolaaa 07:10, 03 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Hejo Agatko dobrze ze jestes juz jak przydotowania do sezonu jakies plany zmiany ?
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
mrokasia 08:26, 03 mar 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18095
Hej Agata, dobrze że u Ciebie wszystko wychodzi na prostą . Życzę Wam wszystkim zdrowia, przede wszystkim tacie a Tobie dodatkowo siły i cierpliwości do testosteronu .
Buziaki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 17:25, 03 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolaaa napisał(a)
Hejo Agatko dobrze ze jestes juz jak przydotowania do sezonu jakies plany zmiany ?

O Kasiu, plany to ja jak zawsze mam bardzo ambitne Zobaczymy, co z nich wyniknie.
Oto działania na ten sezon:
1. Przerobienie frontowej rabaty wg. projektu Kwartecika (dosadzenie klona, kalin, cisów i wypełniaczy). W ten sposób wreszcie ładnie zepnie mi się cały front.
2. Pierwsze podejście do brzydkiej południowej Muszę koniecznie ją zharmonizować. Wywaliłam już zniej świerka srebrnego, tawuły, tuje. Od razu zrobiło się spokojniej. Planuję dosadzić tu dwie Amanogawy, kilka choin Jeddeloh i parę dorbiazgów.
3. Nasadzenie na zachodniej ścianie pod płotem - moją inspiracją będzie hostowa Anulki Gdybym mogła zerżnęłabym ją po całości Tu będzie o tyle łatwo, że przez zimę przerabiał mi się tam mini kompostownik na całej długości więc odpada żmudna wymiana ziemi, czego szczerze nie znoszę.
A narazie z doskoku ogarniam całość po ziemie. Jutro planuję dalsze cięcia i czyszczenie rabat.
Buziaki!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies