Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Gruszka_na_w... 21:07, 19 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Mam nadzieję, że okołoszpitalne problemy to tylko stan krótkotrwały. Sił życzę i dobrego zakończenia.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 11:33, 20 lut 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Mam nadzieję, że okołoszpitalne problemy to tylko stan krótkotrwały. Sił życzę i dobrego zakończenia.
Też mam taką nadzieję Tata po zawale w jednym szpitalu, a M. na planowej operacji w drugim, tak, że ten...idę do Ciebie do ogrodu na terapię
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 21:46, 20 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
O matko. Trzymaj się kruszynko.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zana 21:55, 20 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ciepłe myśli w tych trudnych chwilach zasyłam. Oby wszystko dobrze się skończyło.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mikina34 21:04, 21 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Jak pisał poeta: Pogoda lasu niechaj będzie z Tobą...
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
kwartet 21:28, 21 lut 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Trzymaj się , chwilę oddechu u Hani najleprze,cichcem człowiek ładuje baterie(powinna opłaty pobierać).
No 37 dalej zielony w środku nic sobie z zimy nie robi i to samo yaku jima
Z pierwszego sadzonka dla ciebie przewidziana ,chcesz z drugiego (tylko to taki maluch)?
Kasia_CS 11:47, 22 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Hej Agatko! Dużo sił i zdrowia przede wszystkim!! i wiosny! :*
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 11:55, 22 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Agatko, siły i zdrowia dla Was wszystkich!!! Ściskam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Brzozowadzie... 20:05, 24 lut 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haniu, Anulko, Moniu, Kwarteciku, i Kasie drogie obie baardzo Wam dziękuję za wsparcie! Bardzo! Wszystko szczęśliwie się skończyło, choć Tata musi teraz trochę przyzwyczajenia zmienić. I pasiekę uszczuplić. I fajki rzucić... (Hmmm, mam wrażenie, że są tu jakieś Palaczki... Dziewczyny, rzućcie w ch... ten nałóg, plisss) M. też już w domu, wszystko ok. Teraz trzeba tylko siły zregenerować, bo emocji było sporo i brak snu nadrobić...
Uściski dla Was! Może i ja jutro zajrzę do ogrodu wreszcie...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 20:09, 24 lut 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kwartet napisał(a)
Trzymaj się , chwilę oddechu u Hani najleprze,cichcem człowiek ładuje baterie(powinna opłaty pobierać).
No 37 dalej zielony w środku nic sobie z zimy nie robi i to samo yaku jima
Z pierwszego sadzonka dla ciebie przewidziana ,chcesz z drugiego (tylko to taki maluch)?

No właśnie, ogród Hani ma zdecydowanie właściwości terapeutyczne, ... a może to bardziej oddziaływanie Właścicielki?...
Aniu, bardzo mi miło, że pamiętasz o No 37, chętnie go przygarnę. A przyjedziesz do mnie pokazać, gdzie mu będzie najlepiej?
Jeśli chodzi o tego yaku jima, to może niech sobie spokojnie podrośnie i za rok się o niego przypomnę?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies