Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Gruszka_na_w... 17:50, 03 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
Jaki piękny plan prac. Będzie o czym czytać w trakcie sezonu.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 21:08, 03 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mrokasiu, oj właśnie u Ciebie nadrabiam, ale tyyle jestem w tyle Wszędzie mam opóźnienia Dzięki wielkie, mam nadzieję, że wychodzę na prostą. A testosteron...przyjmuję ze stoickim spokojem. No dobra, staram się
Haniu, a specjalnie sobie zapisałam, będę sama siebie szantażować robotą Ech, przydałby mi się tylko jakiś pomocnik do cięższych prac.. Zobaczymy na spokojnie, ile dam radę
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasiolaaa 21:12, 03 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Agatko to prawda ze masz ambitne plany i duzo pracy przed tobą ale pozniej jaka satysfakcja trzymam kciuki za owocna realizacje planow
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Zana 21:15, 03 mar 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jakże miło być dla kogoś inspiracją, ale się doczekałam,
Sporo się będzie u Ciebie działo, oj fajnie będzie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwia_slomc... 21:18, 03 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82089
Plany są to jak sie weźmiesz to po trochę zrobisz, nikt nie mówił, ze musisz na razA w kolejnym sezonie będzie tuptanie nóżkami jak to się rozbuja czy spełni oczekiwania:0 wiem bo sama tak czekam w tym sezonie na rów robiony w ubiegłym
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 21:53, 03 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasiolko, trzymaj te kciuki, trzymaj, to zrobię więcej
Anulko, Ty masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że możesz być czyjąś inspiracją? Kobieto, ja Twoje podsumowanie oglądałam ze sto razy!
Sylwia, no masz rację, ja też już tupię, bo jesienią sporo sadziłam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
DorKa 08:13, 04 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Kasia trzymam kciuki za szybką realizację planów. Patrząc na prognozy to jest szansa,że pogoda nie zrobi nam psikusa i zima nie wróci Oby!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 13:59, 04 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Może nie będziesz się szantażowała- może wręcz przeciwnie- może będziesz sobie wręczać lizaki i papierowe kotyliony za należyte wykonanie przyjętych zobowiązań? Czego życzę Tobie, oraz sobie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
KasiaLangier 15:57, 04 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Chciałam się przywitać, przeczytałam wątek z ciekawością i podziwem. Znalazłam tu wiele dobrych rad i inspiracji. Twój ogród jest bardzo subtelny i pełen wdzięku
Bardzo podobają mi się Twoje podpory na pnącza, czy można zapytać, gdzie takie można kupić?
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Brzozowadzie... 21:41, 04 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziewczyny, żeby nie było, porządki zaczęte Dziś wycięłam szpalerek hortensjowy, choiny w ich pleckach (wypróbowałam nowy sekatorek polecony mi przez Toszkę - miodzio!), wszystkie trzmieliny na brzydkiej południowej, nawet próbowałam wyciąć stożki z zaniedbanych cisów Śliwy również już podcięte i inne takie tamy Cudnie dziś było!

A na frontowej zakwitły pierwsze krokusy:
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies